какво мислите за любовта ,от разтояние

  • 3 751
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Добре,де,какво да кажем ние,жените на моряците,които сме "обречени" да обичаме и да бъдем обичани от разстояние поне за 6 месеца в годината.И нищо,и никой не може да ме накара да престана да обичам мъжа си,просто съм се примирила с професията му.

# 31
  • Мнения: 151
Съществува. При нас е вече повече от 5 години, а се виждаме понякога даже през повече от 2-3 месеца. Силна е и истинска! Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 174
Добре,де,какво да кажем ние,жените на моряците,които сме "обречени" да обичаме и да бъдем обичани от разстояние поне за 6 месеца в годината.И нищо,и никой не може да ме накара да престана да обичам мъжа си...

Peace
Понякога имам чувството, че живея два отделни живота- в такива дупки съм изпадала от мъка...Много е трудно, а много се обичаме.

# 33
  • Мнения: 6 958
Да възможна е... При мене е 1.4 г.  Peace

# 34
  • Мнения: 437
вероятно е възможна.. при някои!
При ен не просъществува.. Една година се оичахме дистанционно, след като и реално бяхме заедно към година преди това...
Чувствата изстинаха, дистанцирахме се.. накрая .. кой откъде е ..

# 35
  • София
  • Мнения: 6 067
Виж ти, оказва се, че доста хора са я карали като нас Simple Smile  Вече близо 2 години се виждаме събота и неделя и по празници. Доста път се събра, но май нещата вървят към промяна Peace

# 36
  • Мнения: 46 510
Не бих си причинила това, трябва да е много силен човек, за да издържи.

# 37
  • Мнения: 4 202
Виж ти, оказва се, че доста хора са я карали като нас Simple Smile  Вече близо 2 години се виждаме събота и неделя и по празници. Доста път се събра, но май нещата вървят към промяна Peace


Мда, близо 3 години пътя Варна  София го нямах за нищо, но не всяка събота и неделя, а през уикенд, че е скъпо и убийствено тежко.
На отиване с автобус, петък след работа, на връщане, в неделя, с нощния влак, за да се наспя преди работа.
Сега се чудя как съм издържала, но си заслужаваше   Blush

# 38
  • Мнения: 1 364
Очи които не се виждат се забравят.... гласувах с `не`

и аз съм на това мнение Peace

# 39
  • Русе
  • Мнения: 2 354
възможна е! Поне при мен... С приятеля ми (понастоящем мой съпруг), ходехме от 3 месеца, когато аз заминах за Сащ за около 6 мес., в които и двамата си бяхме вярни един на друг и супер много се подкрепяхме, защото и на мен и на него ни беше трудно разделени (аз затова и се върнах)

# 40
  • Мнения: 151
Добре,де,какво да кажем ние,жените на моряците,които сме "обречени" да обичаме и да бъдем обичани от разстояние поне за 6 месеца в годината.И нищо,и никой не може да ме накара да престана да обичам мъжа си...

Peace
Понякога имам чувството, че живея два отделни живота- в такива дупки съм изпадала от мъка...Много е трудно, а много се обичаме.
В същите дупки изпадам и аз  Sad
Не бих си причинила това, трябва да е много силен човек, за да издържи.
Никол, понякога не зависи от нас какво ще се случи. Съдбата ни е такава.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 634
Добре,де,какво да кажем ние,жените на моряците,които сме "обречени" да обичаме и да бъдем обичани от разстояние поне за 6 месеца в годината.И нищо,и никой не може да ме накара да престана да обичам мъжа си,просто съм се примирила с професията му.

Това е и моят отговор.

# 42
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813

  Гласувах с да.4 години,докато бях студентка се виждахме само събота и неделя.Сега пак
  сме разделени за 6 месеца,той не е в Бг.Любовта оцелява,ако и двамата се борят за нея.
 

# 43
  • Мнения: 5 317
Не е невъзможна,но е трудна според нен.И все пак вси4ко си е до 4овека.

# 44
  • Мнения: 17 546
"Далеч от очите - далеч от сърцето!" ...мъдри хора са го казали!

Общи условия

Активация на акаунт