Черен списък на домашните уреди

  • 39 182
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 85
Сешоари и ... въобще техника от TCM!
Пари на вятъра..

Много относителна тема. Знам, например, че Елит не е особено добра марка, но любимият ми сешоар е Елит и нямам забележки.
А нашата кафе машина е TCM и няма човек, който да е пил кафе от нея и да не е поискал същата. Вече 2 г. я ползваме, да чукам на дърво безотказно, прави 1 см каймак, които остава по чашата дори след като си изпиеш кафето. струваше 49 лв. бяха намалени на половина, за секунда не съжалявам за покупката.
Какъв е модела?

# 91
  • Мнения: 1 680
Прахосмукачка Хюндай.

Според производителя мощността на този уред, изписана гордо с огромни цифри на корпуса му, е 1800W. Мога да ви гарантирам, че тази цифра е силно преувеличена. С мъка успявам да обера паяжини с нея. Носих я в сервиз с надеждата да я постегнат малко, т.к. е гаранционна. Според техниците там обаче, прахосмукачката си е в перфектно състояние, като се опитаха да кажат, че работи слабо заради непочистени филтри. Издадоха и писмено заключение, в което правописът не е най-силната страна.  ooooh! Както и да е.

Споменатия боклук е закупен от м-н Зора.

Същата работа, но с прахосмукачка SAMSUNG Silver NAno за 200лева. Седя 1 месец в сервиза, уж били сменили филтрите и пак никакъв вакуум не прави.

# 92
  • Мнения: 2 068
Цитат
Да се включа и аз. Миялна машина Мидея...
Уплашихте ме  Shockedимам такава от 1 г и 5м  Confused
За сега е ОК  Praynig

# 93
  • Мнения: 2 211
Вградени фурна и съдомиялна Конелиано.
Капакът на съдомиялната не може да стои леко притворен, а освен това вътре се образува конденз и чиниите вместо сухи ги вадя мокри.
Изпаренията вътре във фурната се стичат по вратата и капе върху чекмеджето от ПДЧ, което вече е цъфнало като майска роза.

# 94
Цитат
Да се включа и аз. Миялна машина Мидея...

Явно всичко е на късмет, аз имам миялна Мидея и вече 5-та година работи безотказно, да чукна на дърво...Същото мога да кажа и за печка Индезит-вентилаторка. Но пък не са купувани от техномаркет или други такива а от един склад от Пловдив, и всичко което съм си взела от там си е ок

# 95
  • Мнения: 1 327
taurus  Close
прахосмукачка, сешоар и ютия - пълен боклук и трите! още на първите месеци са с повреди. прахосмукачката я оправиха и пак същия проблем на втория месец  #2gunfire

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Хладилник "Снайге", добре че ни е подарък, иначе щях да си бия главата всеки път като го погледна.  Sick Ужас на ужасиите. На втория месец изгоря осветлението, лампички търсихме цял месец. Уплътнението на фризерната част се скапа на втората година. Пак мъки.  #Cussing out Сменихме го, около 70 лв. ако не се лъжа ни костваше. След година пак по същия начин....

P.S Не искам да съм собствения си пророк, но техника, която ние със съпруга ми сме си избирали дори и на сервиз не се е налагало да я караме. Работи безотказно и без видими проблеми. Повечето ми електроуреди са на 7-8 години. 

# 97
Започвам:пасатор"БРАУН"развали се седмица след като му изтче гаранцията а не беше много използван;пералня"къортинг"два пъти в гаранционен срок ми смениха водна помпа ,месец преди да изтече срока се разбиха лагерите,техника ми обясни,че за толкова време няма да ми дойдат частите да ми я оправи на часно. #2gunfire #2gunfire #2gunfireму казах и си викнах друг като е на часно поне да е свестен ;хладилник от същата марка работи вече 4 год.без отказно,но всички пласмаси се шчупиха и единия уплатнител се разлепи.На ютията не си спомням марката защото във сервиза стоя 1 год. точно колкото е гаранцията върнаха ми я в деня в който ми изтичаше.Незам тук ли е мястото за магазина от който я купихме"ЗОРА"Наглото беше,че на една от кавгите които имахме с тях повярвайте изобщо не бяха малко ми заявиха,че за тази цена/80/толкова,че следтова за 120 си купих "BOSH"

# 98
Забравих да поясня,че много си пазя уредите и полагам мого грижи за тях,така че изобщо не съм виновна за повредите.Вече такова проучване му дърпам след като трябва да си купувам нещо друго,че чак се плаша,но питай патило......

# 99
За пералнята която не пуска много вода си има лек;просто кажи на майстора да ти вдигне нивото на водата,така реших този проблем.Да знаете,че трудно се намира и добър майстор,който да не мисли и калколира,а да работи за проблема,СЛАВА БОГУ,ЧЕ СИ НАМЕРИХ ТАКЪВ.пералнята ми взе нервите за 3 год. сега вече е шест

# 100
  • София
  • Мнения: 13 200
И с половин пералня пак няма достатъчно вода, и с по малко прах все тая.
Забелязала съм, че новата ми пералня пере с по-малко вода от преди. Бях свикнала с пълния казан на Вятката. Разпитах защо е така. Разбрах, че голяма част от новите перални перат с по-малко вода и в никой случай не по-лошо от пълните казани навремето. Предполагам, че това е причината.

Моята пералня пере с много малко вода... почти не се забелязва... Wink Е, пере си, та пушек се вдига.. Сега като чета за БОШ... и съм благодарна, че не се подведох вместо настоящата си миялна да взема БОШ за 100 лв. повече, че била с отложен старт...

Аз оплаквания май нямам, но просто купувам домакински уреди от точно опредлена марка и по принцип си правя задълбочени проучвания, вкл. кой е произвел компресорите на хладилника ми Sunglasses

# 101
  • София
  • Мнения: 13 200
За пералнята която не пуска много вода си има лек;просто кажи на майстора да ти вдигне нивото на водата,така реших този проблем.Да знаете,че трудно се намира и добър майстор,който да не мисли и калколира,а да работи за проблема,СЛАВА БОГУ,ЧЕ СИ НАМЕРИХ ТАКЪВ.пералнята ми взе нервите за 3 год. сега вече е шест

 Shocked
Защо да вдига нивото на водата.. не разбрах нещо.. я кажи по-подробно как се вдига нивото на водата?
С вашата пералня проблем ли е имало? Не е изпирала добре ли?

# 102
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз си купих нова пералня и вече нямам проблеми. Пълни повечко вода, и водата циркулира през цялото време на пране. супер съм доволна, ама то за 1000лв. пералня как няма да съм доволна, освен че пере ами и пее.   Twisted Evil

# 103
  • Видин
  • Мнения: 168
 ooooh!купих аспиратор на Таурус.Остава  да се моля само.В моя черен списъе е LG  домашно кино #Cussing outЕ няма филм дето не зацепва по 3-4 пъти.Носихме го в сервиза ,нямало му нищо .Да дойдат в нас да гледат  #2gunfireЗатова гледам на компа

# 104
  • София
  • Мнения: 11 657
Готварска печка Indesit!Това е първия уред,който веднага бих изхвърлила от къщата си!
Прехвалените бойлери Stiebel Eltron!Животът му трая 4 години и след това минахме на БГ вариант и съм доволна /да не ме чуе дявола/.

Общи условия

Активация на акаунт