Черен списък на домашните уреди

  • 39 210
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Цитат
Да се включа и аз. Миялна машина Мидея...

Явно всичко е на късмет, аз имам миялна Мидея и вече 5-та година работи безотказно, да чукна на дърво...Същото мога да кажа и за печка Индезит-вентилаторка. Но пък не са купувани от техномаркет или други такива а от един склад от Пловдив, и всичко което съм си взела от там си е ок
Уффф, едно успокоително мнение да прочета. И печката и съдомиялната ми са нови и са от споменатите марки. А тях ги чета на всяка страница. За сега нищо им няма - печката на 7м., миялната на 4м.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 567
Включвам марката Taurus. Испанска е, уредите се произвеждат в Испания, не в Азия.
Подлъгахме се да си купим духалка,  пералня със сушилня комбинирана и фритюрник!
В началото всичко работеше нормално и хоп точно когато изтече гаранцията на духалката се развали.
 Пералнята след една година работа (гаранцията е три години) започна да тече сериозно. Уж  я ремонтираха от сервиза и сега тече от време на време и малко.
А  за фритюрника думи нямам, още от първия път олиото изкипя и ми оля цялата тераса.  В редките случаи, когато го ползвам за картофи или тиквички, трябва да ги подсушавам предварително поне 15-20мин.

Изводът : Никога повече Taurus.

# 107
  • Мнения: 2 863
Момичета, хвърлихте ме в ужас. Аз имам пералня Индезит на 12 години, не е гъкнала досега, пере нон стоп, тъпча я до дупка и никога не съм имала проблем, никога не съм й поправяла нищо! Бях твърдо решена сега като я сменям да си взема пак индезит!!!! да не говорим, че си бях харесала и такава фурна Embarassed

# 108
Vаche,извини ме че сега ти отговарям! На пералнята и вдигнахме нивото на водата,защото не изпираше добре дрехите макар,че слагах много малко прах пак я връщах на допълнително изплакване,бе беше ужас.Така съжалявам за тази пераля,че направо #Cussing out

# 109
  • Мнения: 10 568
Vаche,извини ме че сега ти отговарям! На пералнята и вдигнахме нивото на водата,защото не изпираше добре дрехите макар,че слагах много малко прах пак я връщах на допълнително изплакване,бе беше ужас.Така съжалявам за тази пераля,че направо #Cussing out


Как се вдига нивото на водата? От кранчето или нещо на самата пералня се прави? От месец имам същия проблем с пералня Горение - не плакне добре.

# 110
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
сами не можете да си 'вдигнете" нивото.
Пък и работното и плакнещото ниво са с точно определени ст-ти, тъй че който не разбира нищо не може да направи.

# 111
  • София
  • Мнения: 9 850
Искам да се абонирам за темата,включвайки кафемашина еспресо НЕС.Прави хубаво кафе,обаче се наложи още първия ден мъжа ми да я отваря,да я "прочиства",защото нещо и било задръстено ...
Всичко,което прочетох тук за готварска печка индезит доста ме изненада.имам такава,вентилаторна,от три години-абсолютно никакви оплаквания нямам,перфектна е.Явно е кой както случи.

# 112
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Малко ще оспамя темата но тези вериги за техника са си пълна измама. Как да си обясня факта че моята миялна/писала съм по горе/ се оказва че няма такъв модел при вносителят на марката.

# 113
  • София
  • Мнения: 7 020
Готварска печка Конелиано, на вторият месец придоби златист цвят и като включа фурната пуши.

# 114
  • Мнения: 1 046
Готварска печка и хладилник Кьортинг(или както там се пише), в началото супер доволни, не са ни минали гаранциите обаче и двете се поскапаха, на печката и работят само котлоните отгоре, а футната никаква я няма, а хладилника почна да тече почти от първата година, добре че сме на квартира и за новото жилище, живот и здраве ще търсим нови.

Общи условия

Активация на акаунт