За псувнята с добро

  • 2 711
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
Аз винаги се засягам като ме напсуват, защото очаквам мен да таковат, а те все искат да таковат майка ми, а не знаят , че тя е 65 годишна - според мен възрастна жена. Питайте преди да псувате-колко е годишна майката на псувания субект!  Засягам се-все ме пренебрегват! На какво прилича това!

# 31
  • Мнения: 3 423
световния търговски център (Илиянци)

бах маа му, бих казала!
Световен търговски център!
Респект!

# 32
  • Мнения: 25 600
Аз съм бавноразвиваща се. Нали не съм ходила на ДГ, научих се да псувам чак в Университета. (То, аслъ, к`во ли друго може да научи човек там, ами... Crossing Arms)
Любимата ми е: "Д`еба тая крива нива, д`еба!"
Или "Бах мааму!" - кратко, ясно, стегнато!   Laughing
Неопределеността на лирическата героиня, подвизаваща се под ника мааму предотвратява разни недоразумения и евентуални припознавания от особено тънкообидни и първосигнални особи. Още повече, че дава шанс ролята да се заеме по желание - която там персона чувства, че има нужда от това толкова полезно занимание, горещо препоръчвано от народната медицина против недоклатеност.

# 33
  • Мнения: 985
Знаете ли, че псувнята е кратък фолклорен жанр, наред с клетвите, пословиците, поговорките, афоризмите, ама не се изучава никъде другаде, освен в университетите на живота.
По темата. Достатъчно е да кажа, че съм севернячка. Пацовам и още как, особено като шофирам. АУУУУУУУУ newsm48

# 34
  • Мнения: 822
Е, псувам си аз, доволна, недоволна, учудена, изумена, стресната или отегчена. Като шофирам, пак си псувам, и се надявам да четат по устните.
Разпускам един вид. Псувнята е универсално средство за изява, когато не можеш да намериш точните думи.  Mr. Green
П.с. Любимото ми е: "Да е*а твойта семка!". Много смисъл носи в себе си.

# 35
  • Мнения: 3 447
Неопределеността на лирическата героиня, подвизаваща се под ника мааму предотвратява разни недоразумения и евентуални припознавания от особено тънкообидни и първосигнални особи. Още повече, че дава шанс ролята да се заеме по желание - която там персона чувства, че има нужда от това толкова полезно занимание, горещо препоръчвано от народната медицина против недоклатеност.
И аз тъй. Псувам си под мустак ситуацията с "мамка му", но не ми идва отвътре да напсувам човек. Странното е, че откак почина дядо ми, любимата му псувня някак свръхестествено премина в моя речник  Rolling Eyes
Иначе и за мен сръбските са най-люти... да не кажа зловещи. Ако нашите псувни са жизнерадостно-сексуално-пожелателни, сръбските включват мъртви роднини... което вече не ме кефи.

# 36
  • Мнения: 3 423
нашите псувни са жизнерадостно-сексуално-пожелателни

Красиво казано!
Жизнерадостни.

# 37
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И жизнеутвърждаващи Laughing

# 38
  • Мнения: 3 423
С тенденция да станат жизнепродължаващи.

# 39
  • Мнения: 2 716
световния търговски център (Илиянци)

бах маа му, бих казала!
Световен търговски център!
Респект!
Така го рекламират  Rolling Eyes
И не го псувай, че ще се размножи...  Mr. Green

# 40
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Шопите казват: "Да те не ебем баш".
Някак по-обидно звучи от обичайните "мераклийски".  Mr. Green
Странното за мен е, че се употребява най-вече от мъже... за мъже.  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 3 447
Шопите казват: "Да те не ебем баш".
Някак по-обидно звучи от обичайните "мераклийски".  Mr. Green
Странното за мен е, че се употребява най-вече от мъже... за мъже.  Rolling Eyes
А какво точно означава - нещо като некачествен секс ли?  Simple Smile

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз го тълкувам като започнат и недовършен... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт