Колко сте добри?

  • 1 529
  • 36
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Заради настъпващият празник ли, незнам, но ме навяват едни мисли...
Винаги съм си мислила,  че съм много права, че разсъждавам правилно в много ситуации. Днес си дадох сметка, че всъщност наистина разсъждавам правилно, но от позицията на собственото си его Sick.
Нямам нищо конкретно предвид, просто така си разсъждавах...
А вие?

# 1
  • Мнения: 5 299
си дадох сметка, че всъщност наистина разсъждавам правилно, но от позицията на собственото си его Sick.

Аз съм същата.. Blush

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Култовият въпрос-Кой е най-добрият човек, когото познаваш?  Mr. Green Mr. Green
Естествено, аз.

# 3
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
ами то май всеки така си мисли

# 4
  • Мнения: 101
Аз се срамувам от себе си  Sad Напоследък изобщо не съм добра Cry Станала съм ужасен човек  Sad Отдавам го на еднообразието, което ме изнервя Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 6 206
Култовият въпрос-Кой е най-добрият човек, когото познаваш?  Mr. Green Mr. Green
Естествено, аз.
Дрън дрън Simple Smile
при мен е мъжът ми
всъщност съм заобиколена от хора много по-добри от мен
това е особено неприятно, да знаеш, че си лошата кучка

# 6
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Едва ли сме " лошите кучки", но понякога наистина трябва да погледнем в себе си, а не да търсим причина в другите. Жалко само , че по такива светли празници се сещам май Embarassed.
Винаги ми е било неприятно да ходя на гробища например, а баща ми казваше:
"Всеки човек, трябва поне веднъж в годината да посети гробище и църква за да не се самозабравя".
Изобщо що за хора сме ние хората?

# 7
  • Мнения: 6 167
едва ли някой мисли за себе си, като за лош човек.

# 8
  • Мнения: 2 353
  Е, няма човек, който винаги да е добър или винаги лош. Опитвам се да бъда ненатрапчиво добър човек през повечето време.

# 9
  • Мнения: 27 524
Култовият въпрос-Кой е най-добрият човек, когото познаваш?  Mr. Green Mr. Green
Естествено, аз.
при мен е мъжът ми
всъщност съм заобиколена от хора много по-добри от мен

И при мен е същото  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 2 792
 Аз съм кофти човек, държа си на правилата и на изпълнението им, не ме бива много в съчувствието и трудно влизам в положението на някой друг, защото си имам своя гледна точка. Не съм агресивна, заядлива или налагаща се директно и това омекотява нещата, не държа на всяка цена да се докажа, дори не ми пука, дали ще се докажа, което пък е кофти за мен. Забелязвам, че Димана е наследила това ми качество и не се радвам от факта  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 4 390
Култовият въпрос-Кой е най-добрият човек, когото познаваш?  Mr. Green Mr. Green
Естествено, аз.
при мен е мъжът ми
всъщност съм заобиколена от хора много по-добри от мен

И при мен е същото  Sunglasses
При мен също.
Рядко съм бяла и добра.

# 12
  • Мнения: 2 956
При мен също.
Рядко съм бяла и добра.
Не сте сами дет' се вика  Laughing и аз съм от тия...и определено в по-голямата част го отдавам на третата година седене в къщи  Sick не мога да се понасям  Tired

# 13
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Е хайде хайде
При мен също.
Рядко съм бяла и добра.
не мога да се понасям  Tired

Целта на темата не е да си насаждаме комплекси, а да си направим равносметка.
А какво е добър? Какво е лош?
Излезте от канона и разсъждавайте като хора Hug Нали знаете, че няма безгрешни?
Самия факт, че се осъзнаваме понякога, значи , че не сме чак толкова лоши, колкото си мислим. Просто трябва по- често да се осъзнаваме Wink

# 14
  • Мнения: 2 956
А - осъзнавам се аз,ама като се замисля...пък по-често не искам да се замислям  Laughing
И сигурно не се замислям,защото и около мен не личи да го правят...абе причини доста...ама факта- един...отстрани на аватара ми  Mr. Green

# 15
  • Мнения: 6 417
Аз съм типичен Скорпион.  Whistling

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Аз съм типичен Скорпион.  Whistling

И в това няма нищо лошо разбира се. Мъж ми е Скорпион и повярвай, другият най-добър човек когото познавам също е Скорпион Wink

# 17
  • Мнения: 2 792
СиАтъЛ, тури границата, добри пред кого, за кого, в собствените си очи или какво възприемат другите от нас, трябва очертания на мисълта да има, иначе не става  Grinning

# 18
  • Мнения: 6 417
Аз съм типичен Скорпион.  Whistling

И в това няма нищо лошо разбира се. Мъж ми е Скорпион и повярвай, другият най-добър човек когото познавам също е Скорпион Wink
А как идеално се разбирам със себеподобни... Peace

# 19
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
СиАтъЛ, тури границата, добри пред кого, за кого, в собствените си очи или какво възприемат другите от нас, трябва очертания на мисълта да има, иначе не става  Grinning

И ти си права Peace

# 20
  • Мнения: 1 312
Незнам колко съм добра,но знам кой е добър човек-GERBER-пуснала е цяла тема,където иска съвет как да изхвърли живачен термометър Rolling Eyes.Ако имах подобен проблем,то първо нямаше да е проблем,второ нямаше да го мисля.Щях директно да го бухна в боклука без грам колебание Embarassed.

По темата:
Всеки за себе си е хубав и не осъзнава дори някой свои недостатъци.Въпросът за мен не е дали личната ми гордост,честолюбие и склонност да налагам мнението си са добро или зло,въпросът е по-скоро какво съм готова да дам на другите,какво съм склонна да направя за тях въпреки горепосочените черти на характера ми.
Истината е,че съм изключително компромисен и толерантен човек,че често предлагам помощ,макар и непоискана,че съм готова да се отзова в случай на нужда повикана от някой, с който сме във видимо обтегнати отношения...
Истината е,че съм човек на който може да се разчита, че съм от хората,които рядко показват емоция,но вътре в тях бушува пожар...
..че съм от хората,които никога не използват изрази от рода на:
"Аз ако бях на твое място..."
"Ами ти защо не му каза така..."
Умея да изслушвам,да разбирам проблемите,да се поставям в конкретната ситуация и да търся изход от нея.Мнения изказвам ако са поискани,защото...в подписа ми пише Wink

Абе така като се чета много взех да се харесвам Crazy
Зодия ЛЪВ-какво очаквате? Joy

# 21
  • Мнения: 1 312
Понеже тук ме завари полунощ:

ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ

# 22
  • Мнения: 2 353
  Во истина возкресе!

# 23
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
ХРИСТОС ВОЗКРЕСЕ!!!
Нека станем добри в очите на другите, а не само в своите  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз съм типичен Скорпион.  Whistling
И аз. Laughing
Не съм от най-добрите,но не съм и лоша. Flutter

# 25
  • Мнения: 480
Во истина воскресе!

За хората около мен със сигурност не съм от най-добрите. Според мен съм си супер, а за всичко лошо е виновна зодията - запъната, рогата, креслива, инатлива...коза. Абеее, труден характер  ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 229
Култовият въпрос-Кой е най-добрият човек, когото познаваш?  Mr. Green Mr. Green
Естествено, аз.

Не, определено съм се сблъсквала и познавам хора, които са наистина ужасно добри, за моите стандарти, в сравнение с мен например. Shocked Чак се чудя понякога как може да има толкова добри хора...

А пък аз..средна работа...

# 27
  • Мнения: 5 539
Добра съм по душа. Но не толкова, колкото бях някога. Животът леко ме е поочукал и съм станала по-скептична и по-цинична.
п.п. преди 2 години и аз бях пуснала същата тема. тогава на много потребители им се стори глуппаво да се питат такива неща

# 28
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Добра съм по душа. Но не толкова, колкото бях някога. Животът леко ме е поочукал и съм станала по-скептична и по-цинична.
п.п. преди 2 години и аз бях пуснала същата тема. тогава на много потребители им се стори глуппаво да се питат такива неща

Въпрос на гледна точка Wink Сигурна съм, че и сега много потребители не намират смисъл в темата, но това е тяхно право, нали?

# 29
  • Мнения: 3 423
Шушон, Карчева, Василиса и аз,
това е отборът на добрите.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Понякога съм твърде добра, понякога съм откровено зла. Не страдам от чак такава субективност, та да твърдя, че съм много добър човек, ама квото-такова.

# 31
  • Мнения: 2 407
О аз не съм от добрите, мъжът ми е много добър човек.

# 32
  • Мнения: 6 992
Мисля си, че съм добра...Надявам се да съм добра Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 3 405
Аз съм прекалено добра  Grinning

# 34
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дами, важното е към кого сме добри-към външните или към нас? За мен, тези две възможности често се взаимоизключват. Аз се старая да бъда добра към себе си, защото знам, че никой друг няма да бъде по принцип по-добър към мен от мен самата.
За това каква съм към всичко извън мен, малко се притеснявам, защото моята задача е да съм добра към себе си. Ако съм добра към себе си, ще мога да намеря сили за доброта и към другите.
И отново, най-добрият човек, когото познавам съм аз.  Wink

# 35
  • Мнения: 126
достатъчно... Whistling

# 36
  • Мнения: 151
Всички казват, че съм много добра, понякога даже прекалено добра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт