Забранено за слабички !

  • 9 419
  • 156
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 534
Според мен предишната тема трябва да се преименува на
- За мами  над 70кг (поне)
... ли на
- Обичам да преяждам  Confused

Аз си признавам , че не мърдам от 73 , бях намалила до 71 , но временно , а тоз` Великден ми действа на кг. като Коледа
Няма да споменавам менюто си от днес , предполагам че и вашето е било подобно  Mr. Green
Май ще спортувам ... или ще увелича секса  Joy ... само трябва да намеря и грам силица у съпружеството , `щото то се грижи за себе си , ходи на фитнес и нема сили в леглото ... божеее , к`ви глупости пиша , простете
Айде на софрата , сега станах от обедната , след два часа сядам на вечерната с останалите гости  Twisted Evil

# 1
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
додах, ама много преядох днеска на семейния обяд, а напоследък така си бях свикнала на кисело млекце и салатки

# 2
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Като темата стане за над 80 кг., ще се включа  Heart Eyes Ти си фиданка за мен  Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 2 840
Писна ми, и аз мислех да губя кила със секс, ама и моят мъж е по фитнеса, а колкото повече време минава и аз вместо да слабея, дебелея - толкова по-рядко успявам да го склоня за активност в тази посока.
Така че или трябва да си намаля сама килата, или да го спра от фитнес, щото нещата не се развиват в благоприятна посока. Mr. Green Crazy

Иначе, в края на януари аз бях 63, а сега съм 70.В петък бях 68, впрочем, а утре вероятно ще съм 71.
Какво да добавя newsm78

# 4
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Като темата стане за над 80 кг., ще се включа  Heart Eyes Ти си фиданка за мен  Simple Smile

Бе ко се притесняваш аз съм 95 и май отгоре Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 269
Май всички сме прегрешили по празниците! Аз мисля утре да си направя един разтоварителен ден и тогава да се тегля, че да не се разстройвам Heart Eyes! На 10 ли беше лунната диета?  Ще се включа и там и се връщам към семейната диета. Не се шашкайте, от вторник пак да започваме с усулията и за 1 май ще сме нови гаджета! bowuu Hug

# 6
  • Мнения: 1 817
И аз се включвам. Чукнах 70 кг  Mr. Green !
Решила съм до юни да съм 60 кг, 1 до август 50-55 кг!
Да видим какво ще стане...

# 7
  • Мнения: 903
Аз от доста време съм заковала на 90кг. Лошава работа. Няма отслабване Cry

# 8
  • Мнения: 1 817
Май всички сме прегрешили по празниците! Аз мисля утре да си направя един разтоварителен ден и тогава да се тегля, че да не се разстройвам Heart Eyes! На 10 ли беше лунната диета?  Ще се включа и там и се връщам към семейната диета. Не се шашкайте, от вторник пак да започваме с усулията и за 1 май ще сме нови гаджета! bowuu Hug

Каква е тази семейна диета?

# 9
  • Мнения: 1 280
Ох,и аз май утре ще съм 70....ама поне 3 дни преди това бях само на плодове и фреш4ета от ябълки и моркови,специално съм си взела сокоизтисква4ка нова...НО,както се пее в нашата песен във форума..."От утре...а и е понеделник...няма шега..нали?" Дали изобщо да се ка4вам на кантара утре,да не си сгъбуцвам седмицата с лошо настроение  от сутринта?  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 817
Аз се качвам на кантара утре, че така ще имам повече воля за глад докато си мечтая да влеза в панталоните от миналото лято  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 577
ох и аз да се запиша.
заковала сьм на 83 и не мърдам.
преди 2 месеца бях свалила 4 кг с глад и разбира се си ги върнах за една седмица Embarassed

# 12
  • Мнения: 3 647
въх
къде без мен  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 13
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Като темата стане за над 80 кг., ще се включа  Heart Eyes Ти си фиданка за мен  Simple Smile

Бе ко се притесняваш аз съм 95 и май отгоре Mr. Green

Да, ама виждам страхотната ти синеока причина за тях, да ти е живо и здраво слънчицето   bouquet При мен си е отживо тъпкане, 60 бях преди 12 месеца  Embarassed

# 14
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
 wavey eat Animal Pig

Общи условия

Активация на акаунт