Ами ако не мога да се справя?

  • 1 193
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Безкрайно ви благодаря за съветите и подкрепата! Hug Вярвам ви,че всичко ще е наред,все пак вие вече сте минали по този път...
Сега съм по-спокойна и уверена,вдъхнахте ми кураж и не съжалявам,че споделих страховете си с вас. Hug
Още веднъж-благодаря сърдечно! Hug Стискайте ми палци,а аз ще дам всичко от себе си Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 3 688
Стискам палци за безпроблемно раждане и да гушкаш най сладкото бебче на света.Всичко ще е наред!

# 17
  • Мнения: 11 607
Моля се всичко с Бебо и теб да мине по възможно най-добрия начин!!!!! Praynig

А за страховете...незнам какво да ти кажа.... Всеки ги има, нормално е, по-ненормално за мен ще е ако не се притесняваш.... В края на краищата това означава,че си задаваш въпроси,а това е добре, защото означава,че ще намериш и отговори!

# 18
  • Мнения: 4 451
И аз съм изживявала същите страхове. Даже 2 пъти. Но, когато се появи бебчето, те моментално се изпаряват. Изобщо нямаш време да мислиш можеш ли или не можеш да се справиш. Сама ще се убедиш. И нещата тръгват някак от само себе си. С всеки изминал ден се чувстваш все по-уверена. Имаш най-нормалните страхове на света, но ще преминат като се появи детенце на бял свят. Стискам палци всичко да е наред. Hug

# 19
  • Мнения: 5 140
Е как няма да ти стискаме палци....ще ти стискаме разбира се.
Ще се справиш не се притеснявай.
Желая ти леко раждане и успех.  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 978
Ооо имах и още как.
 Rolling EyesНа края вече нямах търпение да отида за операцията. Нямах търпение да си видя детето.

Естествено страховете от това дали да се справя, се породиха точно като се прибрахме в къщи. Когато изведнъж се оказах самичка. Аз и тя. Леле ами сега..дали ще се справя, дали ще мога да не заспя докато я кърмя Mr. Green, дали ще мога да я възпитам като добро дете...и още какви ли не мисли не минаваха през главата ми.

Едниственият начин по който се успокоявах беше: Нито съм първата нито последната родила в този Свят Laughing
А инстинкта, ооо ти го имаш, не чакай да дойде сам! Peace Wink

Пожелавам ти безпроблемна операция, сладко и хубаво бебче и не мисли за нищо..!
  bouquet

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Нормално е.И аз ги имах.И въпреки тях предпочетох сама/с татито/ да си я гледам-без помагачи.Най-добрият помагач се оказа форумът.Мога да кажа ,че засега се справям добре.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 967
Няма как да не се справиш. УСПЕХ!!!  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Просто няма такъв вариант да не ти проработи майчинския инстинкт... Още в първия миг , когато си видиш и гушнеш бебчето знаеш че е част от теб, и както знаеш кое е най-добро за теб, така и кое е най-добро за него!
Леко раждане ти желая!!!  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 44 079
Споко - ще се справиш, къде ще ходиш Wink при мен в началото малко ми куцакха инстинктите и ме обземаше страх като трябваше да правя нещо, да го взема, мия и т.н. но вс си идва по местата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт