не6то пове4е за лептен?

  • 1 332
  • 15
  •   1
Отговори
интересувам се дали има доволни от лептен? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 959
...интересувам се дали има доволни от лептен?...
Сержантке, отново ли става въпрос за някакви хапчета- за отслабване или за намаляване на апетита са?! Предполагам че е за второто, защото го свързвам с "leptin"- хормона свързан с регулиране на апетита и метаболизма при хората?

# 2
не! лептен е крем против акне и кожни заболявания

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061
Чувала съм, че ефектът е временен и трябва да се използва постоянно.

# 4
  • Мнения: 266
Наистина, за  да има резултат трябва да го изолзваш редовно.  Изпратиха ми го от БГ, използвах го има ефект, но го свърших и проблемите пак започнаха.

# 5
  • Мнения: 5 228
Дъщерята на моя приятелка получи страхотен обрив от Лептен. По-добре не пробвай.

# 6
  • София
  • Мнения: 357
Ползвах "Лептен" и изобщо няма ефект, даже кожата ми стана по-зле от него.  #2gunfire

# 7
  • Мнения: 311
Не си давай парите за глупости Stop

# 8
  • Мнения: 741
Моя приятелка го ползваше-ефект никакъв!

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
По- добре  вземи от аптеката Далцин Т .Това е лосион антибиотик за акне и други Цената му е около 12 лв ,а в Санита с отстъпката приблизително 9лв.Вземам го на дъщеря ми и ефекта  е голям в сравнение с медицинската козметика.

# 10
  • Мнения: 224
По-добре си купи някоя серия медицинска козметика за борба с пъпки и акне. Чувала съм много добри отзиви за серията Cleanance на Avene. Самата аз съм ползвала някои неща и съм доволна. Заслужава си парите. Другото, за което мамите са говорили, е  Bioderma, La Roche Posay.

# 11
  • Мнения: 916
Козметичката ми ми го забрани категорично!
Не си давай парите! Peace

# 12
  • Мнения: 4 770
Така. Продуктите лептен ги ползвах и установих следното. Лосионът почиства кожата много добре, но е с леко по-мазна консистенция от необходимото при  проблемна кожа. Като цяло действа, но само до определена степен и до определено време, в моя случай 4 седмици. Но не разчитай на него за основно почистване на кожата. Кремчето е много нежно и подхранва добре, но не става за мазна и смесена кожа, още по-малко пък за пъпчива. Naughty Като цяло - много шум за нищо.

# 13
  • Мнения: 1 290
По- добре  вземи от аптеката Далцин Т .Това е лосион антибиотик за акне и други Цената му е около 12 лв ,а в Санита с отстъпката приблизително 9лв.Вземам го на дъщеря ми и ефекта  е голям в сравнение с медицинската козметика.
Има страхотен ефект наистина  bowuu

# 14

Общи условия

Активация на акаунт