Добре Дошли в Слън4евата седми4на от 9.04 до 15.04

  • 3 291
  • 115
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 427
Звезде,много се хилих с този твой съпруг Wink!Ами да,май точно така ще стане,няма как бебо да му бие една бърза телеграма чээ...примерно в петък пристига с бързия влак.Да го поздравиш от мен!
Калидка,както винаги си ултра осведомена за всичко.Как го правиш този номер?
Гери,от известно време си мисля да те питам,какво представляват тези мънички мигащи нещица в лентичката ти?Да не са ято щъркели с бебета под мишница? Wink

# 31
  • Мнения: 5 475
Гери,от известно време си мисля да те питам,какво представляват тези мънички мигащи нещица в лентичката ти?Да не са ято щъркели с бебета под мишница? Wink

   Wink  Това като намек ли да го разбирам?  Heart Eyes Hug
   Влади ,прочети ми подписа и ще разбереш.  Wink
 Далече сме още от идеята за деца, стига ни бъдещата абитуриентка у дома. Hug
 Принципно е божа работа,но целите за момента са други! Peace
 

# 32
  • Мнения: 382
Привет момичета!
Пепеляшке,леко раждане  newsm10
Калида,ами нямах много време за писане,защото Марти беше във ваканция и се занимавах с него.Не е носил яйца в у-ще аз боядисах малко.

# 33
  • Мнения: 7 914
Giorgia
ще трябва да чакаме Ели да дойде и да разправя Rolling Eyes

sonita
много добре изглеждаш иаш май като моя корем да не излезе накрая момченце, а? newsm78
И там с една торта така ми потекоха лигите шЪ знаеШ eat

Dessinka

 ха така обаждай се по-често че липсваааааш Hug Hug Hug

amymommy
 Joy и аз горе долу това му казах.... нали обичаш спонтанните неща( ама само на думи де) те това ще е най-спонтанното Mr. Green Crazy

Бебинщайн

 аз няма да ти гледам снимките, че нали така се разбрахме Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 5 475
Бебинщайн,голяма кулинарка си ,браво!  Heart Eyes Hug
Днес със Сончето само ни изкушавате.  Wink Hug

# 35
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Звездинкааа, душичка, и вие ми липсвате много Heart Eyes  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Бебинщайн и Соня - засрамете се с тия вкусотийки Naughty Naughty Naughty Naughty Naughty Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 36
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Дами, аз ви пожелавам лека вечер Hug Hug Hug Hug Hug Hug Peace Peace Peace Peace
 и вдигам гълъбите...стига работа за днес. Naughty Naughty Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms...отивам да релаксирам с аша бяло вино и цигарка в къщи Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
До кукане и мнооооооого цунки Peace  bouquet  bouquet

# 37
  • Мнения: 5 475
Бонжур ,дами! Grinning

 Честит рожден ден и от тук на Мимката! Heart Eyes  bouquet

И добре дошъл на Фабиан,на Пепеляшка!  Hug  bouquet

Честит рожденик и на Дунда от мен!    bouquet

От мен закуската днес и пожелания за усмихнат и слънчев ден!  Hug

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 12:06 от Giorgia

# 38
  • Мнения: 7 914
dunda

честит ти рожденик -  да ви е здрав и само радост да ви  носи!!!

 Hug Hug Hug Hug

# 39
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен  Hug

Звезди, аз все повече си мисля, че ще бъде момченце и някак започнах да си живея с тази мисъл. Свикнах! Дали пък ще ми се наложи да отвикна?  newsm78 ...  Flutter

На 18-ти, другата сряда на феталната морфология, най-после ще получим отговор. Най-после!  Crazy

Нещо май взех да качвам по-бързо. Бях плюс около 2 килца, а сега съм май плюс 3-4!!!! Ужас, шокирам се  Shocked Какво ли ще стане до  края  #Crazy Лошото е, че качвам на лицето, смао едни крачета клъощави ми останаха  Outta Joint

# 40
  • Мнения: 3 388
Дунда, честит рожденик и от мен!   bouquet

Бебинщайн, много изглежда вкусна тази торта! Така ми се прияде. Трудно ли се прави? Ако не- хвърли насам рецептата / ако не е семейна и форумска тайна, де  Mr. Green/

# 41
  • Мнения: 7 914
 Joy
 не се притеснявай щом не качваш на дупе и крака Hug Hug Hug
 аз нали ти бях казала момиченце....ама като ти видях тумбака и се разколебах да знаеш Rolling Eyes

ще чакамс нетърпение 18-ти  Peace

# 42
  • Мнения: 3 388
Joy
 не се притеснявай щом не качваш на дупе и крака Hug Hug Hug
 аз нали ти бях казала момиченце....ама като ти видях тумбака и се разколебах да знаеш Rolling Eyes

ще чакамс нетърпение 18-ти  Peace

Тъй, тъй, тумбаците говорят  Mr. Green Има доста вярно в тези истории, наистина. Аз от край време усещам и си мисля, че ще е момченце, мъжо също. Повечето тестове показват това. Да видим какво ще излезе накрая и коя теория ще потвърдим  Laughing Само да си ми е живо и здраво детенце  Crazy

# 43
  • Мнения: 7 914
 Joy
 ти на тестове не вярвай, че  моите само момиче показваха... пък то точно обратното  Rolling Eyes
Ама е добре че мъжО ти е на едно мнение с теб.. при нас за пола, за времето кога ще се роди и тн сме на противоположни мнения..ама пък от друга стран си е тръпка все да се закачаме Peace

# 44
  • Мнения: 3 388
Абе той мъжо момИче иска, ама чувствал бил, че май момче ще е  Mr. Green Каквото и да е, все добре дошло, както казва мъжо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт