Пак ще се срещнем след десет години...

  • 3 482
  • 60
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 648
    И ние правим 10 години от завършването на гимназията, дори сега като си бях по празниците в родния град се срещнах с няколко съученички, споменаха нещо за събиране Rolling Eyes Еми не можем да се похвалим с някакъв вид сплотеност, правихме си среща мисля на третата година......... Сега поддържам връзка с няколко момичета, останалите- естествен подбор Crossing Arms
Не случих на колектив и в университета, от там обаче имам няколко по- силни връзки Peace

дЕщОВИДИ, не бих отишла на среща, на която се колебая силно дали да отида, подобни събития е нужно да носят приятни емоции, иначе е безсмислено!

# 31
  • MUC
  • Мнения: 297
При нас е трудно да се каже, че сме били задружен клас, тъй като за 5 г. в гимназията два пъти разместваха и преподреждаха паралелките.

Имахме си една тогава задружна компания, която къде по стечение на обстоятелствата (половината сме в Германия, в различни градове), къде поради долни интрижки и мръсни номерца полека-лека се разпадна. Ето вчера научих, че една бивша съученичка и тогавашна близка приятелка е бременна и ще се жени. Ми не можах дори да се зарадвам истински за нея, предвид мръсотията, която сътвори преди 2 г.  Rolling Eyes

Иначе хората от випуска, които са в Германия като мен, организираха среща за 5-годишнината миналата година. Не отидох, понеже разбрах, че почти всички, които бих се радвала да видя, няма да са там.  Tired

# 32
  • Мнения: 920
Голямо дуене беше.

1 отблъснат от гаджето си през цялото време се дуеше, че жена му е научен сътрудник и че има СИН. А бившето му гадже имаше дъщеря.

Иначе си беше като в у-ще - на групички. Имам съученички, с които за 5 г. не сме си разменили повече от 5 приказки, ми и тогава нямаше какво да си говорим.

А, и всички от провинцията вече бяха станали софиянки.

# 33
  • Мнения: 4 473
За 5-тата годишнина от завършването имаше организация, но по много нелеп начин, аз пропуснах събирането и още ме е яд. Миналата година беше 10-тата годишнина, но нямаше събиране. Всъщност, възможно е и да е имало, но моите координати отдавна не са същите, затова и допускам да не са ме открили. Confused
Иначе, бих отишла с огромно удоволствие и не по-малко любопитство. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 338
Ние не сме се събирали,но сестра ми на всеки 5 г. се събират.И не са били малък клас почти 30 човека.Винаги са в пълен състав,с изключение на 2-3ма, които били извън България.

# 35
  • Мнения: 2 700
В гимназията, която съм завършила, випускът ни беше 240 човека. Събирали сме се 2 пъти, но организацията беше действително стройна. Ангажирахме и двата пъти хотел на Витоша, така че след ресторанти и дискотеки да има къде и да преспим. И двата пъти идваха поне по 120-140 човека, като вторият път организацията започна от пролетта, а датата беше насрочена за октомври (така поне 30-40 човека можаха да дойдат от чужбина). Изкарахме перфектно. Имаше ентусиасти, които направиха и прожекция от събрани снимки от бригади, военно и т.н. Сред съучениците ми има много успяли хора, които по никакъв начин не показваха разлика в стандарта. След традиционното запознаване (много сме се променили и за да не се получават неловки ситуации даже си носехме табелки кой кой е) и темите и поведението ни сякаш се върна години назад.
Част от организацията мина през Атола. Реши се да се правят по-чести сбирки, за да не се забравяме. Още на трезва глава пуснаха тефтер, в който всеки записа настоящи координати (включително и мейли).
От гимназията и от сбирките имам прекрасни спомени, от Университета не поддържам контакти с никой.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 105
А ние пък никога не сме си правили срещи. Много тъпо. Аз си се виждам с някои от съученичките ми, с една от тях пък никога не сме спирали да се виждаме, но срещи не е имало никога или поне не са ни викали нас двете. Много тъпо! На мен би ми било интересно да видя съучениците си. Тази година стават 11 години откакто съм завършила!

# 37
  • Мнения: 4 068
Тази година и ние имаме 10 годишнина от завършването на гимназия. Тъкмо вчера се прибрах от Кърджали. Там се видяхме с някои съученици и сега се захващаме с организацията на големия купон. Бяхме страхотен випуск и онова време ми липсва много. В събота се събирахме и се спукахме от смях и от спомени. Нямам търпение да дойде края на май, за да отпразнуваме официално остаряването с един як купон. Дуене няма да има убедена съм. Просто ще се веселим здраво.

# 38
  • Мнения: 8 999
Повечето ни приятели /мои и на мъжа ми/ са от прогимназията и гимназията /и с него сме съученици от гимназията/. Малко от хората с които съм учила са се изгубвали трайно от погледа ми, но имаше и такива. На сбирката се заформи щур купон - до изгрев слънце. Толкова ни хареса, че почти ежегодно го повтаряме. И с всяка година събитието става все по-мащабно. Всички вече знаем - наближи ли юни - време е за фойерверки!
С колегите от университета не поддържам контакти /с едно-две изключения, но и с тях се виждаме мноооого рядко/. Трайните ми приятелства са със съученици от квартала.

# 39
  • Мнения: 1 364
Ние ще си правим 10-годишнина на 9 юни. Повечето съученици ще се съберем. Бяхме много задружен клас и срещата ще е интересна.
На 5-годишнината неможаха да дойдат само 3 съученика.

# 40
  • Мнения: 4 665
На събирането по повод петата година от завършването отидох. Беше супер нагласено исъответно всички се държаха повече от неадекватно.
 Миналата година, на 10-годишнината не отидох, но разбрах че е имало супер малко хора .
 Опасявам се, че трето събиране никога няма да има.
  На мен лично ми е приятно да се видя с хора, които са били част от живота ми през период от него, да разбера какво се е променило при тях, щастливи ли са... Всъщност съучениците , които тогава ми бяха приятели са ми такива и сега. Не ми е нужна специално подготвена среща за да се видя с тях.

# 41
  • Мнения: 410
И на мен ми предстои,тази година,събиране по повод 10 години от завършването на средното образование.Ние се събираме всяка година,който може идва,но за жалост до сега не сме се събирали всичките заедно.
Съмнявам се че и сега ще се съберем,макар че се надявам да видя старите познати мутри и да подивеем малко cheers  superuu
Иначе с тези с който съм се виждала през годините са си останали почти същите,все още всички сме "диваци" ,радваме се да се видим и не се надскачаме,кой с какво и колко е просперирал или успял Peace

# 42
  • Мнения: 5 140
Някой празнувате десета годишнина, други ще празнуваме 15 год от завершване. ooooh!
Мале как си минава времето, неусетно почти....

# 43
  • Мнения: 4 665
Не си вкарвай депресии Simple Smile
Времето лети точно толкова бързо, колкото сами му позволим Wink

# 44
  • Мнения: 5 140
Не си вкарвай депресии Simple Smile
Времето лети точно толкова бързо, колкото сами му позволим Wink

А, Кас депресия не съм си вкарала грам, само споделям.
Странно ми е, защото бързо ми миава времето особено откакто я има Ния.

Общи условия

Активация на акаунт