Козметик

  • 678
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 226
Искам да отида на козметик на триъгълника,но незнам дали ще издържа на болката Embarassed
Разкажете за първия път когато го направихте.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 746
Боли ама си струва  Peace Изтърпява се, особено ако козметичката е внимателна, но не се бави прекалено. А след 2-ия, 3-ия път ще е по-добре.

# 2
  • Мнения: 224
Отиди непосредствено след цикъл. Ще те боли по-малко и космите ще растат по-бавно. Simple Smile Болката определено си заслужава!

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Да, последните дни на цикъла най-малко боли. Има и упойки, които се впръскват и не боли. Не съм ги ползвала никога.

Не е толкова голяма болка.

Първите пъти повече боли, но после не. Един месец нямаш проблем. Заслужава си. А и оредяват.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 414
Bloi dosta parviq pat,no sled tova se svkva....Efekta opredeleno si zaslujava bolkata. Sunglasses

# 5
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Козметика трябва да е с опит за да не почувстваш силна болка,иначе си заслужава търпението Peace

# 6
  • Мнения: 226
Благодаря ви за куража  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 916
Пробвай поне един път, за да не те е яд. Ако не ти хареса, можеш да не ходиш повече.  newsm10

# 8
  • Варна
  • Мнения: 246
Не боли чак толкова, не се страхувай. Аз се бях настроила че е адски болезнено, но се оказа поносимо. Само колко яко става обаче, веднъж ако опиташ няма да помислиш за други методи на обезкосмяване. Късмет!

# 9
  • Мнения: 55
Съжалявам,че малко измествам темата , знам и че има вече такива теми,но можете ли да ми препоръчате козметичка за кола маска на триъгълника някъде в района на Младост - София ,защото само ги сменям и не мога да си намеря някоя наистина добра- ще съм ви признателна ако споделите за някоя от която сте наистина доволни

Общи условия

Активация на акаунт