Крем- пудра с висок фактор

  • 3 061
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 266
Ползвали ли сте крем пудра с висок слънцезащитен фактор? Видях, че AVENE имат такава- фактор 50 (цена 36 лв), води се медицинска козметика, но не зная дали си заслужава... newsm78
Може би и други фирми имат такива продукти, моля споделете...Какъв е ефекта от тях, предполагам че идеята е да не лъщи лицето от крема с висок фактор или...?

# 1
  • Мнения: 4 916
Аз даже не бях чувала за крем-пудра  newsm78

# 2
  • Мнения: 224
Тя е по-покривна от обикновената и е нещо като много гъст фон дьо тен. Доколкото имам предимно добър опит с продуктите на Avene , мисля, че и таза пудра ще си заслужава, стига да има подходящият за теб нюанс! Simple Smile

# 3
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
За лятото дали ще е подходяща?

# 4
  • Мнения: 4 916
Тя е по-покривна от обикновената и е нещо като много гъст фон дьо тен. Доколкото имам предимно добър опит с продуктите на Avene , мисля, че и таза пудра ще си заслужава, стига да има подходящият за теб нюанс! Simple Smile

И аз съм доволна от Авен. Ще поискам тестер  Party

# 5
  • Мнения: 224
Мисля, че нямат малки тестери (такива за подаряване) на декоративната козметика, но можеш да пробваш направо в аптеката, където са изложени тестери. Не знам дали ще е добър вариант за лятото, защото нямам опит точно с тази пудра...  Crazy

# 6
  • Мнения: 4 916
... можеш да пробваш направо в аптеката ...

Дам, поне да го видя какво е това нещо  Peace

# 7
  • Мнения: 6 615
Миналото лято ползвах такава и съм доволна ,но има май само два нюанса.

# 8
  • Мнения: 13 512
Крем пудра с 50 фактор?? Звучи ми неправдоподобно. Аз ползвам 15 фактор на Шанел, ама 50-ти??Да не би да говорите за тонирания крем на Авен?

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 22:11 от monda

# 9
  • Мнения: 224
Има и такава крем-пудра Simple Smile ето я: http://www.cvs.com/CVSApp/cvs/gateway/detail?prodid=238818

# 10
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Аз си я купих с големи резерви, но останах много приятно изненадана. Харесва ми как стои на лицето, доста естествено и не лъщи.

# 11
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Доколкото имам предимно добър опит с продуктите на Avene , мисля, че и таза пудра ще си заслужава, стига да има подходящият за теб нюанс! Simple Smile

Преди няколко години използвах само бяла козметика на АВЕН- с проблемна кожа съм и бях изключително доволна от нея. Купих си и въпросната крем- пудра. На мен специално хич не ми хареса  Naughty - лъщеше и не ми се разнасяше добре. Сега може и да са я подобрили вече, не знам... Това е единственият продукт на тази марка, от който останах разочарована.

# 12
  • Мнения: 4 473
За какъв тип кожа е тази крем-пудра? Rolling Eyes

# 13
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
За какъв тип кожа е тази крем-пудра? Rolling Eyes

Еми моята е смесена, явно не  е за такава... По- скоро- не  е за мазна  Thinking

# 14
  • Мнения: 4 473
За какъв тип кожа е тази крем-пудра? Rolling Eyes

Еми моята е смесена, явно не  е за такава... По- скоро- не  е за мазна  Thinking

Малко офф  Blush: и аз съм със смесена и проблемна. Какво ползваш ти, от което си доволна?

# 15
  • Мнения: 266
Мисля, че нямат малки тестери (такива за подаряване) на декоративната козметика, но можеш да пробваш направо в аптеката, където са изложени тестери. Не знам дали ще е добър вариант за лятото, защото нямам опит точно с тази пудра...  Crazy
Наистина нямат тестери. Идеята ми беше да се използва точно за лятото, за да не лъщи кожата от крема с фактор. Имаше само един цвят, който ми се стори доста тъмен, като бронзиращ.
Може да се пробва, но няма как да преценя дали ще се понесе от лицето ми. На място може да се сложи на ръката за проба- като цвят.
А иначи кутийката е точно като на компактна пудра, а и така изглежда. Има гъбичка за нанасяне. Но дали пак не запушва порите и не блести...? newsm78

# 16
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Малко офф  Blush: и аз съм със смесена и проблемна. Какво ползваш ти, от което си доволна?

Макс Фактор- Колор Адапт.  Peace

# 17
  • Мнения: 4 473
Малко офф  Blush: и аз съм със смесена и проблемна. Какво ползваш ти, от което си доволна?

Макс Фактор- Колор Адапт.  Peace

Благодаря!  bouquet
И аз в момента ползвам Max Factor - Lasting Performance, но не съм никак доволна.

# 18
  • варна
  • Мнения: 564
и аз исках да си взема тази на макс фактор но се разубедих-посъветваха ме да си взема ФДТ ако имам нужда пред пудрата,която по трудно се разнася,а и не стой естествено-поне така каза продавачката.

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Малко офф  Blush: и аз съм със смесена и проблемна. Какво ползваш ти, от което си доволна?

Макс Фактор- Колор Адапт.  Peace

Благодаря!  bouquet
И аз в момента ползвам Max Factor - Lasting Performance, но не съм никак доволна.

Аз понеже ползвам само макс фактор да се изкажа. Кожата ми също е смесена и проблемна. Колор адапт седи добре обаче не е много покривен. А ластинг перформанс го ползвам само през лятото когато кожата ми се омазнява и той леко я матира. Иначе много я изсушава. През останалите сезони ползвам двуфазния който е с крем за изравняване на тена. Покрива добре и не изсушава кожата.

Общи условия

Активация на акаунт