БУРГАЗЛИЙКА ли си - то е ясно, умна си и тъй прекрасна!

  • 10 244
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 456
Зад стария свободен университет, до офиса на БТК. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 701
Иначе при нас е всичко наред , разхождаме се , че времето е страхотно , дори след малко пак ще излизаме.

Ако си в Бургас, не знам къде видя хубаво време...
В Лазур запова да вали!

# 47
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте и мен всички дати ме устройват за срещата. Вече съм в майчинство и обикалям улиците ,ама и аз днес мисля да си остана в къщи да поизчистя " циганията " Simple Smile))))))
За кафенце кажете за утре ли остава. Аз също знам само една УЛТРА  на ъгъла на Алексанровска и др. улица не знам как се казва в центъра. Там работи кумата ми, ама май за друга  УЛТРА става въпрос  newsm78, но ще я открия само кажете

# 48
  • Мнения: 11
Благодаря много за пожеланията. Аз много нямам време за форума, защото още свиквам а пък и гледам повече да си почивам, но за следващата среща ще гледам да съм на линия

ЧЕСТИТО СИНЧЕ НА МАДЛЕН
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ

# 49
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Както вече писа Веселушка, Ултра 3  /или поне така се наричаше предишните години/ се намира зад Стария Свободен университет, между Новата бизнес сграда /в която има магазин на БТК и магазин Мания/ и една в момента строяща се ... Кафето е открито, в нещо като градинка, има една интересна голяма тента над него .... Ноооо е подходящо само при хубаво време, така че да се  Praynig утре и другиден да е   Nature Sunny

# 50
  • Мнения: 255
Здравейте момичета
Аз съм от Ст.Загора но от 14 г съм в Бургас.
Имам дъщеря на 2 г(днес има рожден ден)и реших да се запиша и аз във форума.Аз работя а тя ходи на ясла.Ще се радвам да намерим да сам сред вас.

# 51
  • Мнения: 953
Здравейте момичета
Аз съм от Ст.Загора но от 14 г съм в Бургас.
Имам дъщеря на 2 г(днес има рожден ден)и реших да се запиша и аз във форума.Аз работя а тя ходи на ясла.Ще се радвам да намерим да сам сред вас.
Ха, аз също съм от СТ.Загора, но съм в Бургас от 1992г.

# 52
  • Мнения: 1 701
newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МИХАЕЛКА ! newsm59


 
И добре дошла на мама!   bouquet

# 53
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Здравейте момичета
Аз съм от Ст.Загора но от 14 г съм в Бургас.
Имам дъщеря на 2 г(днес има рожден ден)и реших да се запиша и аз във форума.Аз работя а тя ходи на ясла.Ще се радвам да намерим да сам сред вас.

Честит Рожден Ден на дъщеричка  smile3525  и Добре дошла  Hug на мама!

# 54
  • Мнения: 617
Честит рожден ден на малката Михаела
Да ви е жива и здрава! happy bd bdbaloni

# 55
  • Мнения: 687
Честит рожден ден на Михаела!
Да ти е жива и здрава, mmagy!
 newsm67

# 56
  • Мнения: 687
Момичета, моля ви, хвърлете едно око в тази тема. Ще копирам текста и тук:
Цитат
Здравейте,

Този Великден ми беше черен вместо иху-аху с приятелки от Варна и Бургас.
Разбрах, че една аверка от Варна е пред развод и друга от Бургас вече се е развела.
Приятелката от Варна има къде да живее и вече прави усилено ремонт, но слава богу нямат деца.
Но аверката ми в Бургас няма къде да живее, а е с дете под годинка.
Сън не ме хваща от неделята по темата как едно невръстно и дългочакано бебе остава с мама.

Молбата ми към мамите в този форум е да намерим квартира /стая/ за живеене на приятелката ми от Бургас.
Кротко, тихо и свястно момиче. Работи частен бизнес - колкото изкара. Не може да си позволи висок наем, разбираемо е.
Не е споделено с приятели, дори родителите им не знаеха до неделя. Развода е в сила от един месец.
Не искам да разказвам историята на момичето, защото съм сигурна, че не се случило само на нея. Баналност.

Има ли мами, които си търсят съквартирантка? Или познати, които да дават стая с достъп до кухня/баня под наем?

Тежко е. Гадно е. Жестоко е спрямо толкова жадуваното дете. Но явно такъв е живота.
Аз съм в София и ми е  трудно да търсим дом за близката ни. Разчитам на Вашата помощ!

Благодаря!
Нем Hug
Дано някой се сети за подходящо жилище.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте, мен защо ме няма в списъка на бременните мами от Бургас. Пак си казвам името за следващия път. Lexy, 29 г, термин 18.09.2007 г., чакам момче.
Херелина -з а передетата, до стария районен съд срещу кафето кристал палас имаше едно магазинче за пердета, а ателието им за шиене е на Дебелт в един блок, ама не знам как да го обясня, доста е забутано. Ако искаш повече инфо пиши на лични. Там си ших передета и се справиха перфектно, защото моите стаи са с наклонени тавани.
Марианамама преди две седмици си поръчахме секция в една ямболска фирма, която я изработи много бързо, много качествено, по наш проект и аз съм доволна от цената. Магазина се намира на Републиканска сега Цар Симеон І в новата кооперация от ляво точно преди ул. Гурко, ако идваш от към гарата. Ако се интересуваш пиши на лични. Чао за днес

# 58
  • Мнения: 687
Lexy, има те вече. Извинявам се за пропуска Blush
Ако има други пропуснати да пишат в темата или на лични направо. Че се случва да чета по диагонал.

# 59
  • България
  • Мнения: 3 621
Добре дошла на ммаги, и ЧРД на дъщеричката й да е жива и здрава. Значи ако е хубаво времето утре може да се видим за по кафенце.

Общи условия

Активация на акаунт