Какво казва голото дупе?

  • 4 792
  • 82
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 877
добре!!! съгласявам се! нека да приемем, че ЖЕНСКОТО голо дупе изразява моментните чувства на този, който си го е сложил! Щото аз като съм си сложили чаша за кафе значи "обичам кафе", "искам кафе", "обичам аромата на сутришното кафе" и т.н. айде сега вие заместете думата кафе с "дупе"   hahaha
"обичам аромата на сутрешното дупе"? Това ли предлагаш?
Нямам нищо против дупетата, чудя се как да се завъртя из форума, за да не работя.

# 31
  • Мнения: 583
То това наистина с голите дупета и цици, че и търкаляне в чаршафи, и намеци за секс с движения, и от тоя сорт са наистина незабравимо детство, и спомен от тийн скайпа. Айде пораствайвате, и дано мъжете да си сложат дупенца, а не жените. Пък после се чудите защо света се обърка, е как няма, като жени харесват жени, и мъжете се възхищават повече от коли, тонколони и мъже. О, времена! О, нрави!  33uu

# 32
  • Мнения: 95
Аз съм си оголила диаманта.
За да предизвиквам завист.


моя падна  Flutter

# 33
  • Мнения: 899
За трети път ще ти го кажа, Василисо, щото обичам да си показвам окосмението, съм се изтипосала тъй дибидюс  Laughing

А иначе дупетата по аватарите са ми скучни, моят си го избрах не заради голотата, а заради кутията на главата.

# 34
  • Мнения: 5 539
Какво може да казва голото дупе? Питайте всеки мъж и ще получите един и същ отговор. Whistling

# 35
  • Мнения: 5 877
Какво може да казва голото дупе? Питайте всеки мъж и ще получите един и същ отговор. Whistling
"Пръц"? Друго не се сещам...

# 36
  • Мнения: 583
То когато едно дупе почне да пръцка, май ще прави нещо а...? Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 5 539
Пролет пукна, а вие за какво си мислите... Tired
Погледайте птичките, пчеличките, голите пъпчета на девойките, пък може да ви дойдат други мисли Grinning
А голото дупе и без да съм фройдист ми говори: Секс! Секс! Искам секс! F..k me! Sunglasses

# 38
  • Мнения: 3 491
Добре, че са тези голи дупета и други разголени телеса. Повишава ми се концентрацията, когато съм на работа (надявам се), защото не мога да се размотавам из форума. При мисълта, че мога неволно да опълча нечие голо дупе на обществено видим екран, предпочитам да не рискувам.
П.п. За мене това казва голото дупе значи - че форумът е място за домашна употреба. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 5 877
Да ти разваля дисциплината - можеш да махнеш опцията "покажи аватарите"  Mr. Green

# 40
За мен пък голите дупета означават: "Цуни ме отзад!" 
И нещо не ги възприемам положително такива инфантилни юзърки.  Thinking
Въртиопашки!  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 437
да ви .. у мислителите значи Simple Smile
Ми ей на и голо дупе ще си сложа, ако ме кефи. Щото е секси, щото съм на кеф и щото еротиката, която излъчва, малко или много изразява същността ми.
А да, и както всяка от вас и аз понякога съм си абсолютен задник
Баси колко инфантилно се изказах. Моля за разбиране... Laughing

# 42
  • Sf
  • Мнения: 808
Василиса!  Laughing

Остави ги хората да си слагат аватари с дупета и тупета, според това доколко хората харесват и разбират различни неща, дотолкова изразяват усещането си за това как искат да изглеждат в нет пространството.

Ей го на, аз искам да съм Кейт Уинслет, ама тя взе, че отслабна. Добре си беше в Тайтаник, мамка й... Пардон.

На мен преди време  Mr. Green аватарите ми показваха  до известна степен да усетя поне малко от малко човека пред другия монитор. Има също така цикличност в сменяненето на аватарите при различните потребители Simple Smile Някой остават в същия стил, други направо не можеш да им хванеш дирята Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Иначе добро утро Simple Smile И баткото е прав  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 27 524
Аз съм пилешко дупе  Flushed

# 44
  • Мнения: 2 891
Дупетата на аватарите са дупета на аватарите и нищо повече!

Общи условия

Активация на акаунт