Перверзна или невинна?

  • 7 997
  • 151
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 803
Невинна, но понякога гледам много перверзно Mr. Green

# 31
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Буболино,мари, ти що се връзваш на женски коментари?  Whistling
Не си имала късмета като мен да имаш куп сестри и братовчедки, та да обръгнеш на женски изказвания.  Laughing

# 32
  • Мнения: 467
По-скоро невинна... ама не съм сигурна... С грим май съм по-в другата крайност...

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
Буболинке ти си уникална просто,хем си невинна,хем си перверзна Laughing,мъжът ти е щастливец.......с две жени Laughing.

За мен....,.много пъти са ми казвали,че имам перверзна мутра,та си знам.В началото на познанството с мъжа ми имах проблеми чат пат,толкова е ревнив,че ми казваше,че гледам като к...а Shocked.Е тогава се шашнах и се чудех как да гледам по  невинно Rolling Eyes Joy

# 34
  • Мнения: 1 006
КАРЧЕВА ,прибави и мен към групата на многото хора, които са ти го казвали. Sunglasses

Мен лично не ме обижда, когато ми кажат, че излъчвам някаква перверзност. Даже ме кефи. Не искам да имам невинен вид. Понякога правя жалки опити да го докарам, ама нъц. hahaha С русия глас се справям, но са ми много кафяви сините очи. Joy

Буболинке, ти наистина си уникална смесица от двете. Смятам, че това е доста ценно.

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 07:05 от SEXY kaka SAKRI

# 35
  • Мнения: 3 491
  Инфантилна ми е физиономията  Rolling Eyes
И аз имам чувството, че съм такава.  Rolling Eyes На всичкото отгоре гледам стреснато и леко незацепващо, макар и напълно да разбирам за какво става дума. Как да се оправя с този поглед?  newsm78 И трябва ли изобщо?

# 36
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 792
Това хората трябва да кажат.
Моето лично мнение е, че ми е универсална физиономията и според контекста (и грима) може да е невинна или перверзна, зависи.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 289
КАРЧЕВА ,прибави и мен към групата на многото хора, които са ти го казвали. Sunglasses

Мен лично не ме обижда, когато ми кажат, че излъчвам някаква перверзност. Даже ме кефи. Не искам да имам невинен вид. Понякога правя жалки опити да го докарам, ама нъц. hahaha С русия глас се справям, но са ми много кафяви сините очи. Joy


о не,не се обиждам,всяко  нещо си има своите добри и лоши страни,така че  тва е положението. Grinning

# 38
  • Мнения: 4 473
По-скоро невинна... ама не съм сигурна... С грим май съм по-в другата крайност...

Тъй, тъй  Grinning. Аз и затова рядко използвам такъв Whistling

# 39
  • Мнения: 619
Зависи какви мисли са ми в главата Grinning
Иначе и двете определения са ми ги лепяли .... то е индивидуално как те възприемат хората Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 908
Само аз ли съм мо та мо перверзна?Ми то всички излязохте малко или много невинни.Ми аз пък и с грим и без все съм си перверзна Crossing Arms

# 41
  • София
  • Мнения: 1 775
Зависи от оценяващия. И двете определения са ми ги давали. Според мъж ми съм с невинна newsm78.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 6 923
Невинна...когато не мисля за секс.

# 43
  • Мнения: 2 407
Като на ангелче goodandevil

# 44
  • Мнения: 3 042
Невинна ми е физиономията. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт