Защо затварят ТСМ магазините?

  • 3 464
  • 35
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 81
Знае ли няккой защо ТСМ магазините поголовно затварят, забелязох вече няколко аут от бизнеса....

# 1
  • Мнения: 467
ааа... това е интересно, незнаех. Ако някой разбере, ще ми бъде любопитно и на мен.

# 2
  • Мнения: 1 002
сигурно , защото не вървят , цените им са прекалено високи за това , което предлагат

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Спряха вноса...защо точно не знам. Сега КЕВ на тяхно място има.

# 4
  • Мнения: 258
Лошо!Имаше хубави неща в тях;складът до мелницата работи(поне за сега) newsm78

# 5
  • Мнения: 259
Зощото Немците ще си отворят собствени магазини в България.

# 6
  • Мнения: 2 657
Лошо!Имаше хубави неща в тях;складът до мелницата работи(поне за сега) newsm78

за този до моста Чавдар ли говориш?

# 7
  • Мнения: X
Защото Немците ще си отворят собствени магазини в България.
Няма такова нещо поне в близко бъдеще. Заради некоректни прекупвачи на стоката. Накратко: австрийски и други фирми купуват стока на едро от ТСМ складовете, изнасят ги безмитно в Австрия (за конкретния случай), внасят ги повторно в Германия и подбиват цените на официалните ТСМ магазини. Peace

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 09:04 от Анонимен

# 8
  • Мнения: 5 790
Спряха вноса...защо точно не знам. Сега КЕВ на тяхно място има.

Я кажи бързо, какви са тези магазини, къде ги има и какво предлагат?

# 9
  • Мнения: 1 299
Аз не съм чувала токова нещо...Отдавна не съм им ходила в склада, но в този, който аз съм била е пълна скръб, народ рови като луд да извади нещо по читаво  #Crazy
А пък на нашата улица има един ТЦМ с много симпатични неща в него...явно са от друг склад  newsm78

# 10
  • Мнения: X
Аз не съм чувала токова нещо...Отдавна не съм им ходила в склада, но в този, който аз съм била е пълна скръб, народ рови като луд да извади нещо по читаво  #Crazy
А пък на нашата улица има един ТЦМ с много симпатични неща в него...явно са от друг склад  newsm78
Презапасили са се просто...

# 11
  • Мнения: 2 829
кофти е това ако стане,,,знаете ли аз си купих формички от тсм--хартиени--за 0.50лв
същите ,,и като брой ги продават в пикадили--за 5,и нещо беше,,е как става тази работа newsm78

# 12
  • Мнения: 1 005
направиха много голям и хубав магазин на околовръстното и един голям склад за на едро в Павлово, та не са съвсем изчезнали

# 13
  • Мнения: 10 599
направиха много голям и хубав магазин на околовръстното и един голям склад за на едро в Павлово, та не са съвсем изчезнали

Моля за по-точни координати   bouquet

# 14
  • Мнения: 3 423
Тука ги има ТСМ.
Може и до БГ да вкарват вече.
Аз лично не съм проверявала,
щото магазините са ми под носа.

# 15
  • Мнения: 1 005
на околовръстното магазина е ако патуваш в посока младост се пада от лявата страна, ако не се лъжа преди сфетофара на студентски град, в Павлово склада е точно срещу пазарчето като пресечеш улицата малко след мебелния магазин

# 16
  • Мнения: 4 371
Всичко ли затварят?
Или само Биг Шоп? А Атракцион.ком ще работи ли?

# 17
  • Мнения: X
Всичко ли затварят?
Или само Биг Шоп? А Атракцион.ком ще работи ли?
Биг Шоп не ги затварят. Naughty Внася се стока от други немски доставчици, а на ТСМ само някои артикули.

# 18
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Хм, странно, близо до нас откриха наскоро един малък TCM...  newsm78

# 19
  • Мнения: 4 513
Всичко ли затварят?
Или само Биг Шоп? А Атракцион.ком ще работи ли?
Биг Шоп не ги затварят. Naughty Внася се стока от други немски доставчици, а на ТСМ само някои артикули.
В Бургас затвориха точно Биг Шоп. Просто го няма вече. Преди да затворят, направиха страхотна ликвидация. Сега са останали само ТСМ магазините, дано не затворят и тях. При нас има страхотни неща и хич не са скъпи, както каза някой по-горе.

# 20
  • Мнения: X
В Бургас затвориха точно Биг Шоп. Просто го няма вече. Преди да затворят, направиха страхотна ликвидация. Сега са останали само ТСМ магазините, дано не затворят и тях. При нас има страхотни неща и хич не са скъпи, както каза някой по-горе.
Причините за затварянето на Биг Шоп в Бургас са различни. Магазин ще има щом бъде открито подходящо помещение в центъра на града. Peace

# 21
  • Мнения: 4 371
Хм, сега влезнах в Атракцион, отдавна не го бях посещавала, ми те доста са рзредили стоките на ТСМ и продават вече и на други фирми Shocked

# 22
  • Мнения: 1 733
Аз имам информация от собственик на магазин, който търгува с продуктите ТСМ. Та той ми каза, че от началото на годината спират вноса, защото вече сме членове на ЕС и като такива нямаме право да търгуваме и внасяме преоценени стоки. Биха могли да внасят ТСМ, но на немски цени, което за нашия пазар е невъзможно, поне на този етап от равитието му. Иначе в магазните на ТСМ ще се продават нормални стоки, например на Клатроник, както си беше до момента.

# 23
  • Мнения: 2 631
И аз чух за спирането на ТСМ магазините, но в Пловдив още работят...
И атракциона бачка...  newsm78

# 24
  • Мнения: 278
Всичко ли затварят?
Или само Биг Шоп? А Атракцион.ком ще работи ли?
Биг Шоп не ги затварят. Naughty Внася се стока от други немски доставчици, а на ТСМ само някои артикули.
В Бургас затвориха точно Биг Шоп. Просто го няма вече. Преди да затворят, направиха страхотна ликвидация. Сега са останали само ТСМ магазините, дано не затворят и тях. При нас има страхотни неща и хич не са скъпи, както каза някой по-горе.
И аз като се прибирах тази седмица видях че са го затворили и без да разбера че са правили ликвидация да си напазарувам, а живея точно над него. Жалко, можех да предупредя бабет да се обади ... Исках да си купя толкова много неща  smile3518 Бързо да отивам да видя във Варна дали няма разпродажба. Туй форума било добро бе  Joy

# 25
  • Мнения: X
И аз като се прибирах тази седмица видях че са го затворили и без да разбера че са правили ликвидация да си напазарувам, а живея точно над него. Жалко, можех да предупредя бабет да се обади ... Исках да си купя толкова много неща  smile3518 Бързо да отивам да видя във Варна дали няма разпродажба. Туй форума било добро бе  Joy
До 24.04 има промоции на определени артикули, намалението 36 % беше до 10 - ти. Peace

# 26
  • Мнения: 278
И аз като се прибирах тази седмица видях че са го затворили и без да разбера че са правили ликвидация да си напазарувам, а живея точно над него. Жалко, можех да предупредя бабет да се обади ... Исках да си купя толкова много неща  smile3518 Бързо да отивам да видя във Варна дали няма разпродажба. Туй форума било добро бе  Joy
До 24.04 има промоции на определени артикули, намалението 36 % беше до 10 - ти. Peace
Нямаше нищо вътре, съвсем са го затворили, ама зависи за кой ми говориш ти, аз за този на Александровска, ако има друг кажи къде е.

# 27
  • Мнения: X
Нямаше нищо вътре, съвсем са го затворили, ама зависи за кой ми говориш ти, аз за този на Александровска, ако има друг кажи къде е.
За Варна и София говоря, мила.  Peace

# 28
  • Мнения: 377
Имам позната, която работеше в централата им в Пловдив и наистина си сменят търговското име на KEV, но това е само за техните магазини. Има много търговци, които продават техни стоки и са си запазили табелите ТСМ. Няма да затварят магазините си, но наистина вече се забранява продажбата на определени стоки, не втора употреба по принцип, но с определени дефекти /при тях са някакви категории, отбелязвани с букви/.
По принцип внасяха буквално всичко и често от 5 уреда сглобяваха един. А сега могат да внасят и уреди втора употреба или с леки дефекти, но само ако са в изправност. Заради това уволниха и много голяма част от сервизните си работници.

# 29
  • Мнения: 4 513
Да, този на Александровска отдавна го няма. Търси във Варна.

В Бургас затвориха точно Биг Шоп. Просто го няма вече. Преди да затворят, направиха страхотна ликвидация. Сега са останали само ТСМ магазините, дано не затворят и тях. При нас има страхотни неща и хич не са скъпи, както каза някой по-горе.
Причините за затварянето на Биг Шоп в Бургас са различни. Магазин ще има щом бъде открито подходящо помещение в центъра на града. Peace
А дано! А на същите достъпни цени ли ще бъде и стоките пак ТСМ ли ще бъдат?

# 30
  • Мнения: X
А дано! А на същите достъпни цени ли ще бъде и стоките пак ТСМ ли ще бъдат?
Всички се надяваме Praynig

# 31
  • Мнения: 7 640
Спряха вноса...защо точно не знам. Сега КЕВ на тяхно място има.

ами, спрели вноса, сменили са вносителя, сигурно.
Пазарувах нещо от ТСМ, на опаковките имаше лепенки- KEV-новото име на ТСМ newsm78, а вносителят си беше Айвън 7 -Пловдив.

# 32
  • Мнения: 2 829
по този повод--ще споделите ли къде има склад на тсм в софия Peace

# 33
  • Мнения: 1 512
Складът, от който съм пазарувала, се намира в Младост 2, последната спирка на автобус 306.

# 34
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз си взех от склада един сушоар-маша, който духа толкова слабо, че въобще не може да изсуши косата, въобще да не говорим да направи и големи къдри (каквато е идеята).

Личните ми впечатления са отрицателни.

# 35
  • Мнения: 2 829
  bouquet  bouquetШушу
аз съм си купувала няколко неща---хлебопекарната ми е от тях,,едни формички хартиени,, и дреболиики
жалко че не си улучила Sad

Общи условия

Активация на акаунт