Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 6

  • 14 152
  • 302
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 370
УУУУУРРРАААААА-ДОЙДЕ МИ ЛАРЕДУТЧЕТОООО У ДОМААААА.!!!!!!!!!!
Имам бележка за колет 1.442-сякаш е бебе, до грам са го изчислили.
Утре първо ще си го взема, после ще меря дрехи и докладвам от работа!!!! Party Party Party

# 286
  • Русе
  • Мнения: 511
Добър ден и от мен! Преди половин час направих поръчка! Парите от картата ми ги дръпнаха след 5 минути и поръчката ми е отбелязана на сайта, но не ми пратих писмо по емайл. Дали всичко е ОК? На някой случвало ли му се е?
Аз имам същият проблем днес! Направих поръчка рано сутринта, а нямам потвърдителен e-mail! все още? Защо така? На SURVI DE COMMANDE си я има....

Faithless, моята поръчка също от 04.04 я няма.... Confused Как получи бележката за колета - в пощенската кутия или пощальон ти я донесе у вас, защото вкъщи няма никой почти по цял ден и се притеснявам!

# 287
  • Мнения: 5 370
Добър ден и от мен! Преди половин час направих поръчка! Парите от картата ми ги дръпнаха след 5 минути и поръчката ми е отбелязана на сайта, но не ми пратих писмо по емайл. Дали всичко е ОК? На някой случвало ли му се е?
Аз имам същият проблем днес! Направих поръчка рано сутринта, а нямам потвърдителен e-mail! все още? Защо така? На SURVI DE COMMANDE си я има....

Faithless, моята поръчка също от 04.04 я няма.... Confused Как получи бележката за колета - в пощенската кутия или пощальон ти я донесе у вас, защото вкъщи няма никой почти по цял ден и се притеснявам!
Беше подхвърлена на радиатора във входа-де да иде?
ТО друг с такова име във входа няма. Mr. Green

# 288
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да питам някой поръчвал ли е от номерацията за деца? Така като гледам доста височки са тия французойчета, а и някои неща ми харесаха  Embarassed

# 289
  • София
  • Мнения: 293
Имам проблем ако искам доставката да е на друг адрес. Не ми приема кода (4 цифри естествено). Някой имал ли е този проблем и как се е преборил?  newsm78
Странно ми е как приема четири цифрен пощенски код в настройките на профила ми, а при опит за поръчка не ще ...
Пробвах да слагам нула отпред и отзад на кода, ама пак не иска  Sad

# 290
  • Мнения: 3 479
Искам да питам някой поръчвал ли е от номерацията за деца? Така като гледам доста височки са тия французойчета, а и някои неща ми харесаха  Embarassed

Поръчвала съм само ръст 86 см и стават с малък аванс на Криси (два гащиризона и едно лятно комплектче), който е ок. 83 см. Сега съм поръчала и за другите двама, та ще видим как ще е.

Фейтлес, благодаря за обяснението за цените. Неизвестно за мен как, при промяна на някои стоки в кошницата, маратонките се оказаха намалени и сега вече ги чакам.
Обаче и аз сега не получих потвърждение по мейла, а пък получих СМС, за парите от кредитната карта. Поръчвам за втори път, но не помня първият път кога ми дойде съобщението. Дано да няма проблем.

# 291
  • Мнения: 5 370
Искам да питам някой поръчвал ли е от номерацията за деца? Така като гледам доста височки са тия французойчета, а и някои неща ми харесаха  Embarassed

Поръчвала съм само ръст 86 см и стават с малък аванс на Криси (два гащиризона и едно лятно комплектче), който е ок. 83 см. Сега съм поръчала и за другите двама, та ще видим как ще е.

Фейтлес, благодаря за обяснението за цените. Неизвестно за мен как, при промяна на някои стоки в кошницата, маратонките се оказаха намалени и сега вече ги чакам.
Обаче и аз сега не получих потвърждение по мейла, а пък получих СМС, за парите от кредитната карта. Поръчвам за втори път, но не помня първият път кога ми дойде съобщението. Дано да няма проблем.
Офф топик-божеееее, ама ти си била галчето, а аз седя и си се чудя коя е тая бяла птица, дето ми благодари. Crazy
Я да питам-Станислав е над 90 см. , може би-92, 102 ръст ли да му взема или? newsm78

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да питам някой поръчвал ли е от номерацията за деца? Така като гледам доста височки са тия французойчета, а и някои неща ми харесаха  Embarassed
Аз не съм се изказала като хората. Имах предвид дали сте купували дрехи за вас от номерацията за деца. Виждам че някъде се срещат до размер 174 момичешки дрешки.

# 293
  • Мнения: 3 211
Я да питам-Станислав е над 90 см. , може би-92, 102 ръст ли да му взема или? newsm78
не
Габи е висока 107см и някой от нещата, които й проъчах бяха 102 ръст, повечето 108
Фейтлес, не си се похвалила още за нещата Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 5 370
Я да питам-Станислав е над 90 см. , може би-92, 102 ръст ли да му взема или? newsm78
не
Габи е висока 107см и някой от нещата, които й проъчах бяха 102 ръст, повечето 108
Фейтлес, не си се похвалила още за нещата Heart Eyes
Требе да старан рано зарана, да отида по тъмно в клона и да си взема колетчето. Heart Eyes
Бележката ми е дошла. После ще се преобличам в тоалетната в офиса, и без това напоследък...познай.... Crazy

# 295
  • Мнения: 3 479
Фейтлес, може би 92 е най-добре, тук там има и 94. Според мен 102 е вече твърде голямо, пък и на тази възраст не растат чак толкова скоростно.

Искам да питам някой поръчвал ли е от номерацията за деца? Така като гледам доста височки са тия французойчета, а и някои неща ми харесаха  Embarassed
Аз не съм се изказала като хората. Имах предвид дали сте купували дрехи за вас от номерацията за деца. Виждам че някъде се срещат до размер 174 момичешки дрешки.

Хич не се чуди, ако знаеш какви деца има  ooooh! Моят син скоро ще стане на 13 г и вече поминава 1,70, а пък обувки купувам 44 номер. От марките, които имат юношеско облекло купувам размери 176. Така, че щом ти отговаря на ръста, предполагам че няма да има проблем и ще ти стане.

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 00:05 от голяма бяла птица

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Имам проблем ако искам доставката да е на друг адрес. Не ми приема кода (4 цифри естествено). Някой имал ли е този проблем и как се е преборил?  newsm78
Странно ми е как приема четири цифрен пощенски код в настройките на профила ми, а при опит за поръчка не ще ...
Пробвах да слагам нула отпред и отзад на кода, ама пак не иска  Sad
Аз имах същия проблем, така и не иска да ми приеме другия адрес за доставка.
Като пуснах поръчката обаче на адреса който ми е от регистрацията я прие веднага.
За следващата поръчка съм си направила друга регистрация с адреса на който искам да получавам нещата директно, да видим какво ще стане.
Вие с тези размери за детските дрешки ме замислихте доста, щом вървят по-големи от реално отговарящия размер за определената възраст, то значи аз съм поръчала огромни дрехи за детето  ooooh!
Я да ви попитам, някой поръчвал ли е 50-ти размер от дамската номерация, отговаря ли на 116 гръдна обиколка или идва по-голямко?

# 297
  • Мнения: 5 370
МОМИЧЕТААААААА.......получих и премерих, всичко ми става!!!!!!!!!!!И отговаря на снимките, и качеството е добро!!!!Само панталона 7/8 лееееко го опъвам, защото явно съм наддала.....требе скоростно да смъкна 2-3 килца.
Значи, определено, това е хватката за определяне на номер-махаш 4 надолу от българската номерация и си получаваш фрнеския номер. Аз, обаче, явно пак съм преминала към 50 български, защото си бях поръчала неща, които са 46/48...и са ми ок.Панталончето 7/8 ми е залепнало, което значи, че леееко съм надхвърлила 48 български размер.  bouquet

# 298
  • Мнения: 6 039
определено детските размери не отоварят

по грешка съм поръчала в 2 поръчки една и съща пола, различни размери, и като  ги получих се оказа, че по-големият размер е по-малък от по-малкия
т.е. 102 е по- малко от 98
 Shocked Shocked Shocked Shocked

# 299
  • Мнения: 4 202
Faithless, честито   bouquet
Като знам, само от четеното тук, колко я чакаше тази пратка, много се радвам, че всичко ти става  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт