Мъчно ми е ...

  • 991
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 242
Не тъжи, макар да е трудно да нямаш подкрепата на близките си, знам какво ти е, но не е болка за умиралка. Сега детето ти е най-най-най важно, а ти правиш най- доброто което една майка може да направи за рожбата си, предлагаш му един великолепен старт в живота, нещо, което никой друг не може да му даде! Даряваш го със здраве и закрила!
Кажи от къде си? Потърси майка която кърми дълго и разбира от кърмене, нека направите една консултация с нея. но да сте с таткото, майка и който там има нужда от ограмотяване, ще видиш резултата  Peace Разпечатай си статии от библиотеката, някои са толкова прекрасно написани и обяснителни че вършат чудеса! Wink
Не се предавай! Не си струва, гледай рожбата си, здравето лесно се губи, трудно се връща, а понякога не се. Още повече че си издържала до сега, за което ти се възхищавам!  bouquet

# 16
  • Мнения: 3 695
Не спирай да кърмиш, мисли за бебенцето си. Образовай малко съпруга ти, поне той да те подкрепи, ако може.
Желая ти успех!

# 17
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Ти си майката и ти решаваш. Всеки гледа децата си. Внуците ги сгледат децата на бабаите, не самите баби Simple Smile
Трябва да си доволна че детето ти не е дебело, а здраво и добре хранено!
Аз лично се възмущавам често като видя 8 месечно дете с килограмите за годинка - това не е добре гледано дете. Понякога и на кърма да е  - пак е много.
Не гледаш прасенце, нали? Simple Smile
Има статистики за "нормалните" ръст и тегло - докато сте в тях някъде - всичко е чудесно! Не сте на състезание, я!

# 18
  • Мнения: 487
Аз лично се възмущавам често като видя 8 месечно дете с килограмите за годинка - това не е добре гледано дете. Понякога и на кърма да е  - пак е много.
Не съм съгласна с това. Защо пък да не е добре гледано? Всички деца се развиват различно, не може така да обобщаваш, че не е добре гледано детето, защото тежи малко повече от нормите, измислени от някой...Още повече ако е на кърма. Не всички деца попадат в тези статистики. Някои са по-тежки, други по-леки. Важното е детето да е жизнено и да се чувства добре, а не колко тежи...
  Peace

# 19
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Съгласна съм с теб.
Освен в случаите когато децата са гордо угоявани. Това е различно от хранене на поискване, според детето и т.н.
Надявам се да не съм засегнала някоя грижовна мама.

ПС  8 месеца с тегло за годинка не е никак малко, и не доста над нормите, а доста над"нормалното" /най-често срещаното/. Имам предвид дете, от което 98% от връстниците са по-леки и се движи трудно.

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 23:12 от арт мама

# 20
  • Мнения: 487
Не си ме засегнала  Simple Smile
Не бях разбрала, че това имаш предвид. Съгласна съм с теб.

Общи условия

Активация на акаунт