Бихте ли казали на мъжа си, че е много напълнял и тово не ви харесва?

  • 5 795
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 732
Не знам, не ми пречи, някак за мен си е все същият Simple Smile.

Но той не се чувства добре, поти се и пъшка, и се глади по корема Grinning

Мен, откровено, не ми прави такава разлика, предишното момче пък беше вейка до жив кокал, явно теглото не ми е сред приоритетните теми, само да са здрави.

# 106
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Ох моят пък е много слаб и го карам да напълнее защото аз съм доста пълна и той все ме кара да отслабвам затова ако беше обратното никога нямаше да му натяквам защото е много гадно

# 107
  • Мнения: 1 546
Охоо, колко пъти... LaughingЕ, моят мъж не е чак много напълнял ама е трупнал някое килце...

# 108
  • Мнения: 256
Специално за външния вид той държи мнооого.Сам следи положението всяка сутрин носи баткото на градина после на фитнес и става време за работа.Харесвам как се поддържа:

# 109
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Моя мъж беше кожа и кости като се запознахме - като ме прегръщаше, все нещо ми обиваше.
Сега се позаобли - щастлив семеен живот  Laughing и от 2 години спря цигарите.
Сега е към 100 килца , но е 2м висок и не е много стряскащо.
Сам обаче той не се харесва и все казва, че трябва да отслабне. Аз обаче не искам клечо да се връща.

# 110
  • Мнения: 332
ужасни са мъжете, вечно гладни, вечно не наяли се и като невиждали се нахвърлят...и после шкембенца, чудеса...
а искат от нас да сме перфектни, направо не е честно  ooooh!
аз си му го казвам в очите че нещо малко е понапълнял, нищо не може да ме спре да му го кажа  Twisted Evil
и с общи усилия се борим с килограмите.

# 111
  • Мнения: 1 640
Цитат:"Щом за теб това е проблем, помогни му, ако ти се занимаваш с яденето, промени менюто, без да му казваш- слагай на масата по-малко въглехидрати. Мъжете обичат месо, ще е доволен- риба, пиленце, заек, телешко ... вместо гарнитура от картофи, ориз и т.н.- само салати и без това сега им е сезона  Smile пък и бързо свалят, за разлика от жените  Tired сигурна съм, че даже няма да се усети  Peace


Ако поставяш въпроса пак, не го прави директно, а му намекни, че си загрижена за здравето му ... все пак човек се променя с  годините, килата са едно на ръка, но остарява, побелява, на никой няма да му стане приятно, ако изведнъж половинката му сервира, че се влияе до такава степен от външния му вид, че да се отвращава от него  Rolling Eyes"
   Това е и моето мнение.
  Иначе,и моя си беше и сега е пълничък.Често му подхвърлям,че трябва да отслабне.При него просто по мед.причини,заради заболявания,се налага да отслабне.Така че, с моите думи аз му напомням често.Само дето на мен няма кой да ми напомня!

# 112
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Точно завчера му направих намек да се стяга като мен,отговора беше положителен PeaceАми така де няма само аз да се пъна  Crazy

# 113
  • Мнения: 1 212
Да, без капчица притеснение  Peace
Въпреки, че не е това което не ми харесва.
Други неща, които не ми харесват не мога да му кажа, така че да ме чуе.

# 114
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Казвам му, не особено деликатно вече, но не виждам да се е стреснал от това, посреща го с усмивка Simple Smile

# 115
  • Мнения: 76
Аз моя по - пухкав го харесвам. Напоследък така е отслабнал, а аз само му повтарям да напълнее малко, но ако много се освинчи  задължително ще му кажа да се стегне.

# 116
  • Мнения: 4 806
да, какво лошо има в това?

# 117
  • Мнения: 1 366
От мястото на човек с проблеми с теглото си мога да ти кажа (а за мъж това важи и още повече) - не е достатъчно да му казваш и натякваш. Ако искаш да го направи - направи нещо заедно с него.

Поговорете сериозно и решете заедно, че например сега лятото няма да се купуват у дома сладости, ще взимате само черен хляб и няма да пиете подсладени напитки. Ако обичаш някакъв спорт му предложи да се присъедини. А ако ти не правиш нищо - направи заради него.

Ефекта от подобна "акция" ще е двоен - той ще отслабне, а и връзката ви ще намери нови аспекти на близост.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт