Слънце в Разград пак изгря и зарадва майки и деца !

  • 7 700
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 500
Най-после наготвих,нахраних и приспах Лъчезара!Пералнята и съдомиялната си вършат работата,че мога да хварля и едно око на вас,ма то май доста късно стана и няма никой,а и сънчо и възглавницата ме зоват,така че:Лека нощ на всички!А,без малко да забравя:Добре си ни дошла мама007!

# 31
  • Мнения: 398

ДОБРЕ ДОШЛА НА БЪЛГАРСКА ЗЕМЯ МАМА 007!!!
С умиление си спомням когато ходихме в Алжир при баща ми на гости.Завръщането ми в България беше толкова приятно и вълнуващо и едва тогава оцених колко е красива страната ни!!! smile3521 така е както бубито го е написала :

.............................................................................................
И както казват старите хора, камъка си тежи на мястото...


# 32
  • Мнения: 256
Добре дошла скъпа Мама007 отново на линия вече да си

# 33
  • Мнения: 11 505
Благодаря ви момичета! Heart Eyesbubito постарах се да опитам от всичко ирландско докато бях там-ирландско уиски,кафе,шоколад дори и ирландската закуска,която се състои от пържени яйца,пържена свинска наденица  Sick и зрял фасул Shocked #Crazy .Много чудно ми беше как закусват с тоя боб newsm78.Само не можах да се престраша да опитам бирата Гинес,която прилича на боза и не е газирана.Преди 5-6 години когато бях в Германия опитах от едно тамошно питие състоящо се от бира и кока-кока 1:1 и още не мога да забравя вкусът му както и на фантата диня имаща вкус на изкуфяла газирана диня Sick

# 34
  • Мнения: 500
УСПЯХ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Е,почти... EmbarassedНе можах да си сложа лентичка в подписа,но който иска да ни види-да кликне върху"подписа ни"!Обаче вече наистина ще си лягам,защото едвам гледам................

# 35
  • Мнения: 398
Mirkata, страхотни снимки!И аз трябва да схвана номера как става "качването"  newsm78.Помагайте  bouquetНо Naughty,вече е късно,всички нанкате и аз отивам да гушна възглавницата и едно от децата.Тази вечер съм с принцеската reverance.Лека нощ! smile3524

# 36
  • Мнения: 51
Добре си ни дошла отново мама 007 и от мен...
Подарявам ти тази метла/аз вече се моторизирах с перка/,да ти е по лесно сега с домакинстването и подреждането на багажа,че след дълъг път....

    А сега едно голямо ДОБРО УТРО и след като си изпиете кафетата -пред НДК-то....

# 37
  • Мнения: 8
Добро утро. Надявам се че сте се наспали?
На мен струвами се ще ми никне МЪДРЕЦ- УЖАС!!!!!!!!! Close От вчера ме боли венеца и бузата горе в ляво. Хана се е надупила в леглото и спи- като не спа цяла нощ сега се сети.
Сега закусвам и после ще пия кафе ако ме остави девойката, ако не като изляза. Ще бъда в центъра ......
Приятен ден   bouquet

Добре дошла МАМА 007 Hug

# 38
Добро утро милички,днес деня ще е  newsm74
Хайде всички на разходка newsm44
Добре дошла на мама007 baloni

# 39
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Добро утро и от мен! Grinning

Вчера не можах да пиша,но имах много работа.Добре дошла на mama007bouquet
Сега си пия кафето и след малко се захващам пак с работата.
Лека ден на всички!  bouquet

# 40
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен
mama007 не се познаваме но все пак добре дошла отново на родна земя.

# 41
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Добро утро сладки мои!!  Как сте днес? Дечковците слушат ли ?
Мама Меги здравей !  Hug
Мама007 добре дошла миличка   bouquet  bouquet  Hug

# 42
  • Мнения: 256
Добър ден и от мен като се наспи Гошко ще излезем да пазаруваме и да избирам подарък.Утре заминаваме за Тетевен и ще се върнем в понеделник ще ходим там на кръщене ще кръщаваме на зълвата детенцето кръщенето ще бъде на Гложенския манастир  bouquet

# 43
  • Мнения: 227
 Добро утро на всички
ХАИДЕ НА РАЗХОДКА ВРЕМЕТО Е СТРАХОТНО
Mirkata ЛЪЧЕЗАРА Е СТРАХОТНО ДЕТЕ СНИМКИТЕ СА СУПЕР bouquet

# 44
  • Мнения: 51
С малката лакомница Иванна  вече приключихме с обяда и отиваме на "кръговото" в паркаКато се наспи може и до площадката да отидем...Дано се засечем с някои мами...

Общи условия

Активация на акаунт