На какво се дължи...за липсата на секс

  • 9 523
  • 77
  •   1
Отговори
От едно известно време съпругът ми не се сеща за мен в интимен план. Чудя се на какво се дължи? Събира ни се по 2 пъти месечно да правим секс. Женени сме от 2 години, а сме заедно от 3г. Започвам да ставам мнителна, а сме почти непрекъснато заедно, сигурна съм , че ме обича и мисля, че няма любовница  Thinking
Какво ще ме посъветвате да правя?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
От едно известно време съпругът ми не се сеща за мен в интимен план. Чудя се на какво се дължи? Събира ни се по 2 пъти месечно да правим секс. Женени сме от 2 години, а сме заедно от 3г. Започвам да ставам мнителна, а сме почти непрекъснато заедно, сигурна съм , че ме обича и мисля, че няма любовница  Thinking
Какво ще ме посъветвате да правя?

Защо не го попиташ директно, но без да го упрекваш и обвиняваш?
Може да е преуморен, да работи в стрес или да не е толкова сексуален по принцип - ако от самото начало на връзката ви не е имал голяма потребност от секс...

# 2
  • Мнения: 6 029
най-вероятно умора и стрес. точно след толкова време и ние имахме подобен проблем... не бъди мнителна.

# 3
  • Мнения: 447
Вие сте добрес честотата на секса. Ние все още се чудим как забременях втори път. Ама пък си имаме причина. Каката спи между нас и всякаква интимност е невъзможна..............
Иначе Нати е права. Седнете и си поговорете. Нямаш причини да се притесняваш.  bouquet

# 4
  • Мнения: 183
откровенния разговор без упреци и обвинения мисля че би изяснил всичко Thinking,а може и наистина просто човека да не е особено сексуален/Боже имало и такива мъже newsm78/

# 5
откровенния разговор без упреци и обвинения мисля че би изяснил всичко
През 2-3 месеца водим по един такъв разговор, проблемът се решава за месец и после пак така....Не е преуморен,работата му е лека, не е подложен на стрес, а в началото на връзката ни не съм усещала липса на секс...Може да съм му омръзнала или да не му харесвам вече...  Confused

# 6
  • Мнения: 183
след като говорите ,значи той би трябвало да ти е изтъкнал поради каква причина се държи така Thinkingа явно се старае заради теб да е по-различно ,но длед някой и друг месец просто естествеността на нещата си идва по местата и пак става по старому newsm78

# 7
  • Мнения: 830
А варианта да има друга обмисляла ли си?

# 8
  • Мнения: 183
А варианта да има друга обмисляла ли си?
   и аз щях да го напиша това ама си помислих че сигурно ще се почувстваш доста кофти Sick

# 9
  • Мнения: 6 029
А варианта да има друга обмисляла ли си?

пфуу че гадно. съмнявам се. това е поведение на човек, който е в кофти период, а не на човек, който кръшка.

# 10
  • Мнения: 183
дано да е така ,ама на мъж никога 100%доверие Naughty Embarassed

# 11
За  мен  човекът  е  в  кофти  период,на  всеки  се  случва.Нека  мине  малко  време  и  всичко  ще  се  изясни. Flowers Rose

# 12
  • Мнения: 1 517
Ще му мине най-вероятно. При всички има такива периоди, къде по-дълги, къде по-къси. Аз в момвента съм на една такава вълна...хич не ми е до секс. Не, че ми е неприятно ако го правим, но ми е все тая. Мъжа ми го усеща, още повече, че и поразредихме. Цупи се напоследък, поизнервен е сякаш  Laughing ама какво да направя като не ми се прави секс  Crossing Arms
Обичам си го, хубаво ми е с него, НЯМАМ си друг  Naughty...просто не ми се секси и т'ва е. и аз не знам що.
Знам, обаче, че ще ми мине  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 830
Ами не искам да прозвуча грубо ама това ми мина през главата.Пък и доколкото чета проблема се повтаря периодично(през 2,3месеца водят този разговор)явно разговорите не вършат работа.Ако проблемо му не е здравословен, съжалявам много ама за друга не се сещам.Пък и щом темата е пустана за обсъждане пред толкова много хора,не виждам нищо лошо да си кажа мнението.

# 14
  • София
  • Мнения: 392
Да не би да има някоя, която да му по-горе в стълбицата ( http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm ) от теб. Изобщо не е задължително да излиза с нея ...

Общи условия

Активация на акаунт