Дайте пак отзиви за ФДТ Хепи Лайт на Буржоа

  • 1 235
  • 15
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Пуснах търсачката, изчетох почти всички теми за фон дьо тен-ите, свят ми се зави.  Crazy

Доста честичко се срещаше името на въпросния ФДТ, и все с добро.  Simple Smile

Последно: ДА или НЕ на този ФДТ?  Crazy

# 1
  • Мнения: 14 471
за този конкретно нищо не мога да ти кажа, но и аз поради голямото хвалене на фдт на буржоа се подлъгах и си взех matt lovely. хич не съм доволна Naughty уж е най-покривния им - нъц. въобще не мога да го понасям и мисля да го подаря и да си взема ревлон. от техните не съм чула някой да не е доволен.
иначе от този клас - от мейбълин съм била много много доволна. Peace имат и фактор за разлика от фдт на буржоа

# 2
  • Мнения: 5 539
ДА! На Хепи Лайт.

# 3
  • Мнения: 727
за този конкретно нищо не мога да ти кажа, но и аз поради голямото хвалене на фдт на буржоа се подлъгах и си взех matt lovely. хич не съм доволна Naughty уж е най-покривния им - нъц. въобще не мога да го понасям и мисля да го подаря и да си взема ревлон. от техните не съм чула някой да не е доволен.
иначе от този клас - от мейбълин съм била много много доволна. Peace имат и фактор за разлика от фдт на буржоа

какъв на Ревлон??
изивинявам се на авторката но ме заинртигува Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 14 471
ColorStay - има и за мазни кожи oil free.малко по-скъп е около 18-20 лв.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
А как точно изглежда лицето, намазано с ФДТ със светлоотразяващи частици - блести ли, как, че нещо не мога да си го представя, но ми се струва, че е готино.  Crazy

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Абе аз ползвах едно лято един на Макс Фактор,Колор Адапт със светлоотразяващи частици и честно казано бях много смешна.Хем бях черна и пак ми стоеше кожата като мазна,нещо не съм очарована.Обаче пък има някои дето стоят много добре.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 407

иначе от този клас - от мейбълин съм била много много доволна. Peace имат и фактор за разлика от фдт на буржоа
Не знам за другите фон дьо тени на Буржоа, но Хепи Лайт има фактор Wink Аз го ползвам от около половин година и ми харесва. Лек е като консистенция, но и покрива добре. Колкото до светлоотразяващите частици - не, кожата не изглежда мазна, а леко сияйна.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Не знам за другите фон дьо тени на Буржоа, но Хепи Лайт има фактор Wink Аз го ползвам от около половин година и ми харесва. Лек е като консистенция, но и покрива добре. Колкото до светлоотразяващите частици - не, кожата не изглежда мазна, а леко сияйна.

Що не пуснеш една своя снимка за да видя?  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 9 063
Моя близка приятелка го ползва - кожата й по принцип е смесена, мазна е в Т зоната, бяла е, нямам пъпки или нещо такова.
Винаги като я виждам, кожата и сияе Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 246
Аз ползвам Хепи лайт на Буржоа и съм много доволна и има и защитен фактор 15. Зависи много от кожата как ще го понесе, на някои им харесва на други не.Аз съм ЗА!

# 11
  • Мнения: 9 063
наистина си е до кожа - Киса, най-добри отиди в магазина, виж с тестер как ше ти стои и сама прецени Simple Smile

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 781
наистина си е до кожа - Киса, най-добри отиди в магазина, виж с тестер как ше ти стои и сама прецени Simple Smile

То е ясно, обаче си мисля нещо, като отида в магазина, аз ще съм с ФДТ по лицето си.

 Как точно пробвате вие, като вече сте гримирани, че аз нещо вече не мога да си представя да тръгна без ФДТ - нямам равен тен, тук-таме червени петънца от едновремешни пъпки.

До скоро си мислех кожата за смесен тип, но напоследък вече не знам каква ми е - много ми се изсушава на места, но заедно със това и пъпки ми излизат, основно около цикъла.  Crazy

И въпреки всичко, не искам ФДТ да е много покривен.  Thinking

# 13
  • Мнения: 9 063
Киса, аз ходя в магазина без фдт, точно защото искам да пробвам на място.
Срам не срам - моята кожа е ужасна, имам румени бузки, петънца някакви, абе ужасна работа и без фдт съм много зле - ама имам голям магазин за козметика наблизо и някак си го преживявам, притичвам на две на три, с голеи слънчеви очила Crazy
Пъпките около цикъла не са определящи за типа кожа, на всички ни излизат пъпки по това време:
Смесена кожа знаеш какво е - мазна в Т зоната, суха на бузките.
Нормалната си е нормална, а мазната е мазничка навсякъде. Проблемната е с пъпки и комедони, акне.
Този на Буржоа е хубав точно защото заличава сухите места - аз понякога имам нещо като лишеи по бузките - и този фдт (моят е същият, но не хепи, а другия...не помня как се казваше) ми действа като крем, освен че заличава.

# 14
  • Мнения: 311
Аз ползвам Хепи лайт на Буржоа и съм много доволна и има и защитен фактор 15. Зависи много от кожата как ще го понесе, на някои им харесва на други не.Аз съм ЗА!

newsm10

Общи условия

Активация на акаунт