най-добър приятел-мъж или жена

  • 20 307
  • 142
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 392
Ти май не си чувала да клюкарстват мъже. По зле са от жените! Ужас!!!! hahaha

Някои мъже...понякога... hahaha  hahaha  hahaha наистина са по-големи клюкарки и такива интрижки създават, че свят ти се вие  bowuu Казвам го от личен опит.


Не е много по темата, но просто не се сдържах.
Че то се знае, че от мъжете по-големи клюкарки няма ( като изключим жените, де )  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 620
Аз също мога да кажа, че между мъж и жена наистина може да съществува истинско приятелство. На мъж приятел може да разчиташ, но на жена просто не ми се говори. Жените сме такива гадни същества в отношенията си с други жени, че направо съм потресена. Клюкарството и интригантството го няма при мъжете.

Чиста заблуда ConfusedИзмежду мъжете има дори по-големи  интриганти и от нас. Sunglasses
Сега с риск да ме сдъфчат модовете ще ви споделя един лаф,дето си е чиста истина:
Знаете ли каква е разликата между пи**а и пу**а...първото е женски полов орган ,а второто-мъжки характер Wink....следователно от подобни мъже какво може да се очаква Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 583
Всяко правило си има изключения. Аз не говоря общо за всички мъже, когато си избираш приятелите естествено е да познаваш човека, независимо дали е жена или мъж.

# 33
  • София
  • Мнения: 310
Имала съм само едно приятелство с мъж. Отношенията ни бяха като на брат и сестра. Наистина повечето мъже го обръщат на нещо повече от приятелство  Confused

Един виц по повод приятелствата:

Мъж и жена спорили, кои  са по-верни приятели - мъжете или жените. Мъжът казал на жена си:
- Вземи ми телефона и позвъни на някой приятел.
- Кой е Стоян? - попитала жената, преглеждайки т. указател.
- Приятел от казармата, не сме се чували от 15г. Обади му се и питай дали съм с него.
Жената звъни....
- Ало? Стоян? Обажда се жената на Иван. Закъснява от работа, случайно да е с теб?
- Да. Тук е. Играеме карти.
- Мога ли да го чуя?
- Ами в момента отиде за бира. Не се притеснявай скоро ще се прибере.

Сега мъжът звъннал на най-добрата приятелка на жена си.
- Ало, Нинче Simple Smile Жена ми закъснява от работа, случайно да сте заедно.
- Какво? Мария ли? Неееее. Не съм я виждала от седмица, но ако искаш утре на кафе може да обсъдим ситуацията..........  Mr. Green


# 34
  • Мнения: 251
Определено мъжете са по-добри приятели, от колкото жените! Като се върна назад във времето и се замисля съм имала, и приятелки, и приятели. Но нито един път не съм била разочарована от приятел, но от "приятелки"  #Cussing out. Ако трябва да разчитам на някого, винаги се доверявам да приятел.

P.S. И мъжо мисли така  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 251
Колкото до вица на Keri това е съвсем вярно. Според мен не е виц, а реалност. Това е мое мнение  Crossing Arms

# 36
  • Мнения: 2 270
Моят най-добър приятел е мъж, проверен е във времето и по сте4ение на обстоятелствата е много добър приятел на мъжа ми!

# 37
  • Мнения: 5 103
Имам 2ма много добри приятели и сме просто приятели Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Досега ми се е случвало само веднъж да имам такова приятелство, необременено от сексуални пориви...

# 39
  • Мнения: 2 723
Колкото до вица на Keri това е съвсем вярно. Според мен не е виц, а реалност. Това е мое мнение  Crossing Arms

Мдаааа, много жалко но е реалност Tired

# 40
  • Мнения: 416
Моят най-добър приятел(приятелка)  е гей.Приятелство изпитано във времето.Подкрепям с две ръце клишето,че гейовете са най-добрите приятелки на жените!

# 41
  • Мнения: 80
Ей тука вече се съгласих с тебе!!!! Naughty

# 42
  • Мнения: 4 451
Не вярвам в искреното приятелство между мъж и жена. Рано или късно секса се намесва Mr. Green. Най-добрата ми приятелка е жена.

# 43
  • София
  • Мнения: 4 966
Най-добрите ми приятели са мъже.

# 44
  • Мнения: 747
Oще съм малка, и някои неща не са ми ясни, та искам да ви питам:
1. Тези, които имат безсексови приятели от другия пол- те толкова ли са противни, че не се сещате за секс с тях?;
2. Ако се случи секс между разнополови приятели, той с какво разваля приятелството?

Общи условия

Активация на акаунт