Мъж ми има брат близнак!!!!

  • 3 447
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 446
Пък аз съм щастливо омъжена. Можеш да ми го пуснеш само за една нощ, за да има за всички  Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 5 289
Давате ли си сметка какво правим в момента? Ако тези приказки ги изприказват мъже за нас или сестрите ни, дали ще ни хареса?
 
Е кво лошо сме казали толкоз,радваме му се на момчето че е хубав,добър и свободен Laughing.Но си оставаме  с радването и толкоз,ако някой говори за мен зад гърба ми,че съм хубава няма да му се разсърдя Mr. Green.

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
много съм зле като видях хубав мъж и обърках темите зададох си въпорса в темата за яйцата ( може и да има някаква връзка мъж-яйця  Thinking) http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=181079.20

# 33
  • София
  • Мнения: 5 289
 hahahaАаааа не умрях от смях с тебе Горгонке,ма кво пък,то верно все за яйца става въпрос тъй че..... Joy
Обаче някой който не е чел тази тема и като прочете там ще те помисли за луда hahaha.

# 34
  • Мнения: 10 758
Аз не го ща Naughty
Щом е свободен, значи нещо му има Whistling

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз не го ща Naughty
Щом е свободен, значи нещо му има Whistling
Интересно.И аз така разсъждавам,надхвърлиш ли 30-те и  да си свободен нещо е съмнително Thinking
Я ще пие,я ще бие..

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ЗАпочнахте с глупостите - пиел, биел  Crazy. Хубаво си е момчето нищо му няма личи си че води здравословен начин на живот. Има хубаво тяло и със сигурност спортува

# 37
  • Мнения: 10 758
ЗАпочнахте с глупостите - пиел, биел  Crazy. Хубаво си е момчето нищо му няма личи си че води здравословен начин на живот. Има хубаво тяло и със сигурност спортува
Е да, ама е сам....защо няма девойка Thinking

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Защото е чувствителен и лесно го нараняват

# 39
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Тя наща работа стана като с лисицата и гроздето Grinning

# 40
  • Мнения: 1 761
И аз се питам- като е толкоз хубав,как така е сам? Thinking

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
тва е много тъп въпрос. Все едно да питаш за една жена като е толкова хубава защо е стара мома или като е толкова хубава защо се развежда...ми разделил се е ония ден с приятелката си, която му е изневерила

# 42
  • Мнения: 878
Този с бялата риза пове4е ми харесва и междудругото ми прили4а на един познат от Стара Загора.

# 43
# 44
  • Мнения: 619
ЗАпочнахте с глупостите - пиел, биел  Crazy. Хубаво си е момчето нищо му няма личи си че води здравословен начин на живот. Има хубаво тяло и със сигурност спортува
На живот го е ударил Simple Smile Flutter

Общи условия

Активация на акаунт