Препоръчайте ми витамини

  • 8 943
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
Центрум са най-сполучливите витамини според мен  Peace
И аз така мисля  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 27 524
Точно, че не забелязах кой знае какъв ефект от тях.Поне при мен така беше newsm78

Да го кажа за н-ти път и в тази тема - витамините не правят чудеса с кожата, косата, ноктите, тялото.
Това става с пълноценно и балансирано харенене, добри козметични продукти, добър сън, въздух, много вода и по-малко стрес.
Няма витамини, от които ще светнеш като нова, няма хапчета, от които ще отслабнеш и т.н.

 Simple Smile

# 17
  • Мнения: 4 916
Точно, че не забелязах кой знае какъв ефект от тях.Поне при мен така беше newsm78

Да го кажа за н-ти път и в тази тема - витамините не правят чудеса с кожата, косата, ноктите, тялото.
Това става с пълноценно и балансирано харенене, добри козметични продукти, добър сън, въздух, много вода и по-малко стрес.
Няма витамини, от които ще светнеш като нова, няма хапчета, от които ще отслабнеш и т.н.

 Simple Smile

Абсолютно подкрепям  newsm10

# 18
  • Мнения: 49
Естествено, че не правят чудеса, но като не виждаш абсолютно никакъв ефект от тях по-добре да опиташ нещо друго следващия път Wink

# 19
  • Мнения: 4 916
Естествено, че не правят чудеса, но като не виждаш абсолютно никакъв ефект от тях по-добре да опиташ нещо друго следващия път Wink

Ако имаш сериозни проблеми, трябва да отидеш дерматолог... така мисля аз. Тук хората казват какво им е помогнало на тях или от какво са доволни, но тези витамини може да не съвпадат с твоите нужди.

# 20
# 21
  • Мнения: 49
Не са чак сериозни, нормално е кожата да е дехидратирана точно поради липсата на витамини, та молбата беше препоръчайте ми витамини, не друго Mr. GreenПовече от половината жени имат същия проблем след зимния сезон.

# 22
  • Мнения: 4 916
Не са чак сериозни, нормално е кожата да е дехидратирана точно поради липсата на витамини, та молбата беше препоръчайте ми витамини, не друго Mr. GreenПовече от половината жени имат същия проблем след зимния сезон.

В случая трябва нова тема - "Какво правите след като цяла зима сте били изложени на действието на парното?". Аз вече отговорих в темата "С какво се мажете след душ?"

# 23
  • Мнения: 246
Ми хубави са Мерц А-Я, Центрум, но за мен най добрите са на Джеймисън. По-скъпи са но са и много повече. Ако ги пиете със съпруга ти ще ви стигнат за бая време. Цената им е около 44лв, но за мен те са най добрите. Пих ги и съм много доволна. До колкото разбрах са американски. Имаше разлика в начина на производство и ми обясниха като ги купувах че ако организма усвоява около 50% от обикновените то тези се усвояват около 90, което ги прави по-добри от другите. Успех Peace

Джеймисън  Party На опаковката ми пише че са канадски, ако това има някакво значение. Но съм много доволна.

# 24
  • Мнения: 49
Сега се поинтересувах и прочетох много добри отзиви за тези витамини по другите форуми.Ще ги пробвам.Благодаря ти Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 243
Благодаря на всички ви за отговорите!  Hug Не очаквам чудеса,винаги съм имала нормална кожа,сега просто се надявам ако се е поизсушила от липсата на някакви витамини,то да успея да и ги набавя!
Ще пробвам май с центрум,ако няма резултат,май ще се замисля за дерматолог,че то това не е шега работа! Tired
Подканвам всички,които диетстват и са изключили плодовете от менюто си- ОБЕЗАТЕЛНО СИ ВЗЕМЕТЕ ВИТАМИНИ, различни от суправит. Вкусни са, но не струват ooooh!

# 26
  • Мнения: 4 916
ОБЕЗАТЕЛНО СИ ВЗЕМЕТЕ ВИТАМИНИ, различни от суправит. Вкусни са, но не струват ooooh!

Разтворимите витамини никога не са добро решение  newsm11

# 27
  • Мнения: 4 164
Центрум са най-сполучливите витамини според мен  Peace
И според мен също.Аз ги пия от години. Peace

# 28
  • Мнения: 27 524
Разтворимите витамини никога не са добро решение  newsm11

 Peace

# 29
  • Мнения: 149
Центрум

Общи условия

Активация на акаунт