Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 11 апр. 2007, 17:12 ч.

С какво мажете тялото си след душ?

• 2 886
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
Clarins мляко за тяло.

# 16
Ползвам различни марки, последно беше Нивеа и така и не мога да открия нещо, което наистина да ми харесва. В момента се мацам със зехтин.  Crossing Arms Искам някакъв лосион, който хем да попива бързо и да не оставя мазна следа, хем да има приятен мирис и да хидратира добре суха кожа.

# 17
  • Варна
magica, Dove ползвала ли си?...според мен удовлетворява това, което търсиш   bouquet Peace

# 18
  • Пловдив
И аз бих ти предложила Дав Peace

# 19
Ползвам различни мазила . В момента имам два крема за тяло и два лосиона . Редувам ги . Не мога да ползвам само едно нещо . Винаги ползвам  по няколко продукта. Peace

# 20
В момента ползвам лосион за тяло на GOSH и съм много доволна.

# 21
Извинявам се за офф-а ,но каква е разликата между мляко и лосион като ка4ества на продуктите ?Simple Smile
Иначе имам един куп лосиони за тяло и олио на Джонсън Simple Smileи Бейби(някакво ефтинко)

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 20:04 от {{HAPPY_GIRL}}

# 22
  • София
В момента ето това лосионче:
Много го хваля,мирише страхотно,попива адски бързо и не е мазно,а много лекичко като вода...

# 23
След баня използвам лосионите на Avon, Dove, мляко на Johnson...  Олиото ми идва много мазно и не ми е приятно.

# 24
Ползвам различни, на Leokrema най-често.

# 25
С лосионите на Ейвън, имам ги почти всички  Blush

И аз така  Blush

# 26
кожата на лицето ми е страшно мазна,а на тялото страшно суха  Tired

И аз съм така. За минимални щети за тялото (и особено за краката) използвам Джонсън с лайка, Евелин  - крем за тяло с черешка или Дав със светлоотразяващи частици.

# 27
Мажа се с различни лосиони, в момента на Ив Роше с кокос и от време на време със стягащия на Дав. Flutter

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 23:22 от Serendipity

# 28
Имам няколко лосиона и млека за тяло и ги редувам!Dove,Vanilla-Bettina Barti,Diadermine и още няколко но тях по рядко!

# 29
На мен най-много ми допадат лосионите на Бронли... откакто ги открих не съм ползвала друг лосион. Толкова хубаво ухаят, че не мога да им се наситя Hug                                                                                     

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт