Polyginax в 9-я месец?

  • 1 502
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 961
на мен също го изписаха, но на листовката пише да не се използва при бременност?!? защо го изписват масово тогава?

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе я не се шашкайте, нормално е по време на бременноста да има засилено течение. Аз седмица преди да родя ми спря характерното течение. Правиха ми и на мен иследвания и всичко беше ОК. Даже почти цялата бременност ходих с превръзки.

# 17
  • Мнения: 1 722
Цитат на: T o n i
Според най-новите лекарски проучвания Полижинакс се препоръчва да се слага в 9я месец по една свещичка през ден до раждането


Така ли? За първи път го чувам. Аз знам, че трябва 6 последователни вечери да се поставя по 1 глобулка. А за небременни дозата е двойна - 2 опаковки за 12 дни.

# 18
И аз днес бях на преглед и ми изписаха Полижинакс - профилактично. Мисля да го слагам, казаха ми че влагалището трябва да е напълно чисто от всякакви инфекции и бактерии по време на раждането.

# 19
  • Мнения: 3 663
Цитат на: Anita_79
Цитат на: T o n i
Според най-новите лекарски проучвания Полижинакс се препоръчва да се слага в 9я месец по една свещичка през ден до раждането


Така ли? За първи път го чувам. Аз знам, че трябва 6 последователни вечери да се поставя по 1 глобулка. А за небременни дозата е двойна - 2 опаковки за 12 дни.

МОята гинеколожка преди 3-4 месеца ходи на някаква конференция на Боровец и така ми каза. А тя е много update-ната жена, нищо ново не изпуска, така че е напълно достоверно. Аз и затова много си я харесвам Simple Smile Просто не много гинеколози се интересуват и ходят на такива неща....

# 20
  • Мнения: 271
Роди си първо бебенцето, пък тогава слагай, каквото решиш. Успех с раждането!

Общи условия

Активация на акаунт