слънцезащитен крем

  • 9 793
  • 164
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 834
Аз съм доволна от Авен 50 фактор, но мисля че за толкова малко бебе трябва да провериш в аптеката. На всеки крем има възраст от която може да се използва.

# 46
  • Мнения: 2 631
миналата година не съм мазала Алекс с нищо, мисля че е още много малко детенцето за такив акремове, ще го държиш на шарена сянка, под чадърче и така Peace
това е моето мнение
иначе - Себа Мед и Мустела са добри Peace

# 47
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Себамед Peace

# 48
  • Русе
  • Мнения: 984
Използвам Бюбхен

# 49
  • Мнения: 752
Малката ми е с алергия и съм ползвала Виши и Ла Рош фактор 60. За много бяла кожа е важно да е висок фактор. И от двата съм много доволна и не съм имала никакъв проблем.

# 50
  • Мнения: 8 505
Изключително доволна съм от Дейлонг.

# 51
  • Мнения: 1 986
 Аз съм купила слънцезащитен крем на Мустела-дали съм доволна или не ,не мога да кажа,защото не излагам детето директно срещу слънцето,та да видя доколко ще го предпази крема WinkМалко трудно се разнася обаче Thinking

# 52
  • София
  • Мнения: 622
Виши ползвам и съм доволна-много лесно се разнася, синът ми има АД и не знам дали си внушавам, но екземите завяхват от крема.

# 53
  • Мнения: 576
Само на Мустела, фактор 50! newsm10

# 54
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Ние сме на Бюбхен. Peace

# 55
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
"Лино-ла-фет" крем. Продава се само в аптеките и предпазва и от рентген, освен това е и противоалергичен. Танти съм я мазала само с това, като беше бебе.

# 56
  • София
  • Мнения: 978
Не ползвам слънцезащитен крем за детето си.

# 57
  • Мнения: 171
Благодаря на всички за съветите утре ще реша какъв да взема защото макар и в количката на сянка след всяка разходка бузките са и зачервени от слънцето Embarassed

# 58
  • София
  • Мнения: 1 243
А-Дерма. Специално за бебета с проблемна кожа. Peace

# 59
  • Мнения: 1 427
И аз съм за Дейлонг. Peace Ползвала съм и на Чико-изключително трудно се нанася!А за такова малко бебе е по-добре да стои на сянка!

Общи условия

Активация на акаунт