Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 227
Синът ми се роди със сини очи, а сега са му сиви, но на моменти имат и зелен отенък. Явно ще се променят още.

# 16
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Различно е при всяко детенце.

Луси се роди с черни очички, а сега са й сини като метличина.

Справка - в снимките!

# 17
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
моята е със сини от раждането, но сега леко зеленеят

# 18
  • Мнения: 2 616
Моят младеж се роди със сиво-сини очи, надали ще станат кафеви, нали?

Доколкото знам всички бебета се раждат със сиво-сини очи, така че може и да се сменят... Но предполагам, че ти си ги харесваш синички, а? Heart Eyes

Да  Laughing много ми се иска да е синеочко  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 8 242
Откак се е родил е със сини очи.. и все повече изсиняват  Sunglasses Ама и баща му е с такива, та няма да се метне на гората дребното  Crazy

# 20
  • Мнения: 2 907
Моят педиатър навремето ми каза, че ако до 6 месец очите останат такива, има 90 процента вероятност да е това цветът. С други думи, имаш още за чакане  Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 928
Моят младеж се роди със сиво-сини очи, надали ще станат кафеви, нали?

Доколкото знам всички бебета се раждат със сиво-сини очи, така че може и да се сменят... Но предполагам, че ти си ги харесваш синички, а? Heart Eyes

Да  Laughing много ми се иска да е синеочко  Heart Eyes

Ау-у-у-у-у. Какво съвпадение. И аз искам да ни останат синички  Heart Eyes - да са като на МАМА  Heart Eyes
Ще си стискаме взаимно палци  lovekiss

# 22
  • Мнения: 1 043
ние навършихме 6 месеца и са ни още сиви очите - леко започнаха да добиват цвят посредата около зеницата - но мисля че не е това цветът им или ще станат зеленикаво кафеви или чисто кафеви - надали ще останат сиви  newsm78

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Моят педиатър навремето ми каза, че ако до 6 месец очите останат такива, има 90 процента вероятност да е това цветът. С други думи, имаш още за чакане  Wink
Синът ми се роди със сини,но за 2 месеца станаха кафеви.

# 24
  • Мнения: 2 907
ми да, точно каквото казвам. Може да са сини в началото, но едва след навършени 6 месеца може да се прави заключение за окончателния цвят Wink

# 25
  • Мнения: 4 915
Голямата дъщеря, кърмена 22 месеца, бе със синьо-сиви очи до 8-мия месец. После станаха кафяви.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 967
Към 6-7 месец.

# 27
  • Мнения: 617
моя син е с сини очички, но ние сме много малки на три седмици. Очичките ми се избистрят всеки  ден
 Simple Smile

# 28
  • Мнения: 2 427
оххх,много обичам сините очи!Е,и с кафеви за мен си е най-красивото момченце на света Heart Eyes,но ако посинеят ще дам банкет. Laughing

# 29
  • Мнения: 656
Дъщеря ми е на четири години и половина,и ми се струва че очите и още се променят.Роди се със сини очи,сега е със зеленикаво-кафяви.

Общи условия

Активация на акаунт