Ще посетите ли "Арена на красотата"?

  • 592
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Мисля да пусна тази темичка, за да си кажете мнението за изложението и дали някой мисли да го посети! Аз лично ходих последните 2-3 пъти и не беше лошо:) Имаше някои много интересни неща и нови фирми за кометика, което е най-хубажото  Party

# 1
  • Мнения: 1 449
Не съм ходила от 3 г сигурно. Кога ще бъде изложението? Ако намеря време, бих отишла.

# 2
  • Мнения: 21
Четох, че е този уикенд от 13 до 15 април (в НДК), но не знам какво им е работното време Simple Smile

# 3
  • Мнения: 574
Бих искала но няма как! TiredНикога не съм ходила вероятно е много интересно!

# 4
  • София
  • Мнения: 461
Ами ходила съм 2 пъти, но ми е много селско. пък и в това НДК като се напъхат хиляди хора, няма измъкване. Така че мисля да пропусна тази година, така или иначе не е нищо особено. За мен поне Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 7 766
Да, сигурно ще разгледам .

# 6
  • Мнения: 2 829
и аз мисля да ида,,ако ми остане време де Winkходила съм преди 4 години,,,и имаше интересни неща,,показват новите продукти,,но,,много народ,,,

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ами ходила съм 2 пъти, но ми е много селско. пък и в това НДК като се напъхат хиляди хора, няма измъкване. Така че мисля да пропусна тази година, така или иначе не е нищо особено. За мен поне Laughing
Селско си пада наистина  Sick Фраш,няма въздух, пък и не е кой знае каква арена на красотата, да не говорим, че има само щандове на Рефан, Дева, Арома, Нивея и прочие който не харесвам особено ooooh! Не съм ходила поне от 2 или 3 години и не мисля, че съм изтървала  Thinking та не няма да ходя  Stop

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Мисля да отида ако тате и син се съгласят да се гледат сами. Но честно казано досега не съм си купувала нищо необходимо от там. Най-много някоя ненужна козметика само заради промоцията. Но пък ми действа много добре като отпускаща терапия да се разходя малко сред красота далеч от памперси и работа.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
Никаква "Арена на КРАСОТАТА" не е това - някакъв битпазар е по-скоро.Вкупом сума фирми, производителки на евтина козметика и тук-там някакви продукти, които тематично хич не се вписват в изложението.Тарапана.Смрад.Крадци.
Абе, селения до шия.

# 10
  • Мнения: 492
Не, не си струва.

# 11
  • Мнения: 1 241
Никаква "Арена на КРАСОТАТА" не е това - някакъв битпазар е по-скоро.Вкупом сума фирми, производителки на евтина козметика и тук-там някакви продукти, които тематично хич не се вписват в изложението.Тарапана.Смрад.Крадци.
Абе, селения до шия.
Peace

# 12
  • Мнения: 1 120
Никаква "Арена на КРАСОТАТА" не е това - някакъв битпазар е по-скоро.Вкупом сума фирми, производителки на евтина козметика и тук-там някакви продукти, които тематично хич не се вписват в изложението.Тарапана.Смрад.Крадци.
Абе, селения до шия.

на същото мнение съм

Общи условия

Активация на акаунт