Булстрад или Бул Инс

  • 5 851
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Изкажете впечатлени от тези две фирми за застраховка и главно за пълно каско.

Ако се сетите и да някой друг добър застраховател ,моля кажете.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Лев Инс

# 2
# 3
  • Мнения: 3 423
Застрахователят е добър само за себе си!

# 4
  • Мнения: 261
Само Бул Инс !Даже мога да уредя и отстъпка Hug!
Впечатленията са ми много добри.Всичките ни коли са застраховани при тях и са много коректни!

# 5
  • Мнения: 60
Застрахователят е добър само за себе си!



това е ясно ,та преясно
ама кажи някой застраховател който да е добър не само за себе си ,а и за клиентите си

# 6
  • Мнения: 493
ДЗИ Simple Smile каското ни винаги е било към тях, няма значение голяма малка щета, била са винаги точни . Нямало е забавяне на пари и проблеми.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 530
Защото оценяват колите високо / за сравнение една и съща кола беше оценена на 2300лв от Бул Инс, а на 4000 от Лев Инс/, ако колата трябва да влезе за по- дълго в сервиз ти дават фирмена кола,   щетите се изплащат до 20 календарни дни и разполагат с денонощен автоасистенс.

# 8
  • Мнения: 60
Само Бул Инс !Даже мога да уредя и отстъпка Hug!
Впечатленията са ми много добри.Всичките ни коли са застраховани при тях и са много коректни!

искам да питам само едно нещо, БУЛ ИНС покрива ли кражби на халогени , лети джанти ,огледала , лаисни и т.н.

# 9
  • Мнения: 60
Защото оценяват колите високо / за сравнение една и съща кола беше оценена на 2300лв от Бул Инс, а на 4000 от Лев Инс/, ако колата трябва да влезе за по- дълго в сервиз ти дават фирмена кола,   щетите се изплащат до 20 календарни дни и разполагат с денонощен автоасистенс.

това всичко много добре звучи ,но мен най-вече ме притеснява дали покриват кражбата на халогени , лети джанти ,огледала , лаисни и т.н.

# 10
  • София
  • Мнения: 622
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец и смея да твърдя, че там са най-добрите цени, ако искаш пиши на лични данните на колата и ще сравниш цените- а и ще ти уредя отстъпка като съфорумка  Laughing
P.S. Естествено горещо го препоръчвам като добър застраховател с дългогодишен опит Crazy

# 11
  • Мнения: 261
Застрахователят е добър само за себе си!
Е да!Ама като ти избяга колата или не дай Боже я поочукаш от тук, от там -друго си е някой да те обезщети.Мен лично ме е страх да си държа колата пред блока без застраховка.Плащахме по 40 лв на месец за паркинг и мъкнех торбите и децата до блока.Не че е много далече,ама все пак е много неудобно и отвратително.Ставаш чирак на колата си,а не тя на теб.Пък някоя вечер, ако съм я спряла долу и съм я забравила,и се сетя по никое време ,когато вече съм полузаспала и уморена...ама хич не ми се ходи да я прибирам.Тогава пък цяла нощ ме преследва мисълта,че утре като стана няма да я има Tired.И като се замислим-12 месеца по 40 лв са 480 лв на година .По-добре една застраховка и пред вратата Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 622
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност

# 13
  • Мнения: 261
Само Бул Инс !Даже мога да уредя и отстъпка Hug!
Впечатленията са ми много добри.Всичките ни коли са застраховани при тях и са много коректни!

искам да питам само едно нещо, БУЛ ИНС покрива ли кражби на халогени , лети джанти ,огледала , лаисни и т.н.
Не знам!Не ми се е случвало,но ще питам и ще ти кажа.

# 14
  • Мнения: 60
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност


днес ходих в един от офисите на  Булстрад и там ми казаха ,че ги покриват и че те са единствените който го правят от края на миналата година

# 15
  • Мнения: 261
А относно оценяването знам,че за колкото повече я застраховаш,толкова по-висока ти е застрахователната премия.Имат си таблици по които гледат на какви пари могат да оценят колата според модела и годината.И после изчисляват някакви проценти.
Тъкмо днес си застраховах новата кола и ги слушах, като я търсеха в таблицата.

# 16
  • София
  • Мнения: 622
Хаха  ooooh!, това което са ти казали е меко казано подвеждащо. Обезщетение за липсваща част се изплаща само и единствено ако си личи ,че въпросната част е била насилствено свалена- в смисъл останала е някаква частичка, напр.парченце от фара или т.н. Но това си важи за всички компании..Иначе всеки може да си демонтира врата и да каже откраднаха ми я. Гаранция ти давам че те подвеждат. Не ги слушай застрахователите-те подвеждат- прочети мнооого вниматлно общите условия на Булстрад и ще видш , че няма нищо подобно

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 09:54 от Елито

# 17
  • Мнения: 261
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност


днес ходих в един от офисите на  Булстрад и там ми казаха ,че ги покриват и че те са единствените който го правят от края на миналата година
Не ! Бул Инс не изплащат.Току що питах и ми казаха,че нито една компания не го прави!Защото тогава всички ще тръгнат да си ги свалят и ще тичкат да им ги платят.Ама ще ги свалят хубаво,че после пак да си ги сложат.Иначе, ако ги изкъртят грозно и им ги платят,какъв е смисъла?Пак не могат да ги ползват.
А ако на някой Булстрад им ги изплати ,нека тогава да покаже черно на бяло ,та да му повярваме.

# 18
  • Мнения: 3 423
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец и смея да твърдя, че там са най-добрите цени, ако искаш пиши на лични данните на колата и ще сравниш цените- а и ще ти уредя отстъпка като съфорумка  Laughing
P.S. Естествено горещо го препоръчвам като добър застраховател с дългогодишен опит Crazy

Какво ви казвам.
Добър за себе си.
И за жена си. Laughing

И аз мисля, че в БГ няма кой да ти плати
за откраднати фарове, чистачки и други
дреболии. Пък и как ще докажеш, че са
минали някои наркомани и са ги чопнали.
Четете и най-дребните букви по полиците.
На застрахователите, ако плащаха, нямаше
да са им така тлъсти вратовете.

# 19
  • София
  • Мнения: 622
Хе Лиске, ми то много неща са необходимото зло, мъжете включително  Mr. Green Иначе си права застрахователните дружества не са благотворителни дружества.

# 20
  • Мнения: 6 958
Принципно съм за друг, но конкретно на твоето питане или - или... казвам Бул Инс  Peace

# 21
  • Мнения: 4 181
Имаше тема вече за Бул инс, ако я прочетете мисля, че процентите значително ще се променят  Sick

# 22
  • Мнения: 660
Първо бях застраховала колата си в Бул Инс, но не бях доволна и следващата година минах към "Армеец"! Но няма застраховка или компания, която да покрива кражби на огледала, халогени или лайсни! Знам от опит.  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 2 631
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност


днес ходих в един от офисите на  Булстрад и там ми казаха ,че ги покриват и че те са единствените който го правят от края на миналата година


 smile3521 smile3521 smile3521
Само Булстрад!!!  Laughing Peace

# 24
  • Мнения: 229
Служебните ни коли са застраховани в Булстрад от 3 години. От личен опит- Булстрад изплатиха за откраднати от паркинга странично огледало и заден стоп на единия от бусовете без никакви проблеми. Единственото им изискване - протокол от полицията за кражба, а полицаите издават такива протоколи след техен оглед.

# 25
  • София
  • Мнения: 903
Бул Инс.   Вече няколко години колата ни е застрахована там. Плащат щетите. Единственото лошо нещо е, че им трябва 1 месец за да ти излезе щетата.
Един братовчед беше в Булстрад и изобщо не е доволен - размотаваха го 2-3 месеца и накрая пак не му изплатиха цялата сума на щетата.

# 26
  • Мнения: 822
Ще споделя впечатлението си от Бул Инс, пък ти си решавай.
Леля ми преди 2 дни катастрофира (слава богу, леко, никакви наранявания няма), това стана на около час път от В.Търново (справка - тя живее в София и за там пътуваше). Обадихме се на Бул Инс и те пратиха аварийна кола чак от София да ги вземе и да закарат и нейната кола в сервиз. Каза, че има пълно каско и няма да плаща нищо за ремонта.
Незнам обаче как стоят нещата за по-дребни повреди и т.н.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 511
Ако колата е под 10 годишна, за мен най-доброто решение е валутно каско в Бул Инс! Покриват абсолютно всичко по фактура!

# 28
  • Мнения: 60
Служебните ни коли са застраховани в Булстрад от 3 години. От личен опит- Булстрад изплатиха за откраднати от паркинга странично огледало и заден стоп на единия от бусовете без никакви проблеми. Единственото им изискване - протокол от полицията за кражба, а полицаите издават такива протоколи след техен оглед.

това е доста добре, единственото което ме притесни от БУЛСТРАД е ,че за кражба  и опожаряване я оценяват на 4 500 лв а за щети и природни бедствия на 8 000 лв просто за кражба ми се струва доста малко.


Цитат
Бул Инс.   Вече няколко години колата ни е застрахована там. Плащат щетите. Единственото лошо нещо е, че им трябва 1 месец за да ти излезе щетата.
Един братовчед беше в Булстрад и изобщо не е доволен - размотаваха го 2-3 месеца и накрая пак не му изплатиха цялата сума на щетата.


Аз не искам да ми изплащат щетата , не дай си боже да ми се наложи де искам да ми я вкарат в техен сервиз и да ми я оправят, не им искам парите.


# 29
  • Мнения: 1 045
Хаха  ooooh!, това което са ти казали е меко казано подвеждащо. Обезщетение за липсваща част се изплаща само и единствено ако си личи ,че въпросната част е била насилствено свалена- в смисъл останала е някаква частичка, напр.парченце от фара или т.н. Но това си важи за всички компании..Иначе всеки може да си демонтира врата и да каже откраднаха ми я. Гаранция ти давам че те подвеждат. Не ги слушай застрахователите-те подвеждат- прочети мнооого вниматлно общите условия на Булстрад и ще видш , че няма нищо подобно
А според теб спукана гума дали ще ти я изплатят като щета  Mr. Green

# 30
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Нито едното, нито другото.

Алианц, на второ място  Дженерали

# 31
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец

София или Пловдив? Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 622
Хаха  ooooh!, това което са ти казали е меко казано подвеждащо. Обезщетение за липсваща част се изплаща само и единствено ако си личи ,че въпросната част е била насилствено свалена- в смисъл останала е някаква частичка, напр.парченце от фара или т.н. Но това си важи за всички компании..Иначе всеки може да си демонтира врата и да каже откраднаха ми я. Гаранция ти давам че те подвеждат. Не ги слушай застрахователите-те подвеждат- прочети мнооого вниматлно общите условия на Булстрад и ще видш , че няма нищо подобно
А според теб спукана гума дали ще ти я изплатят като щета  Mr. Green

 Mr. Green ми пробвай в Булстрад-там нали всичко минава  Laughing Не бе сериозно-ако стане в движение и има нараняване по гумата и джантата- се изплаща щета. Ако стане на паркинг и някой ти я разреже примерно , се води умишлени действия на трети лица и пак се изплаща.

Мъжът ми е управител на представителство на Армеец

София или Пловдив? Wink
София

Последна редакция: чт, 12 апр 2007, 22:14 от Елито

# 33
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
абе истината е в Алианц, т'ва е

# 34
  • София
  • Мнения: 622
мъжът ми има приятел ,който работи там на доста добра длъжност-те са лидер в животозастраховането, все още с колите не знаят к'во правят Laughing .Една от целите им миналата година бе да развият поне мъъъничко тази област. А и Бг Алианц са си българи нямат нищо общо с Алианц Груп. А за Дженерали- първо гледайте тарифните числа върху които си правят отстъпките, за да не ви се дореве после. ooooh!

# 35
  • София
  • Мнения: 178
Няма компания която да покрива кражба на халогени, фарове и т.н. И това ти го казвам със 100 % сигурност


днес ходих в един от офисите на  Булстрад и там ми казаха ,че ги покриват и че те са единствените който го правят от края на миналата година
Няма подобна практика при никого от застрахователите - ти можеш и сам да си демонтираш тези детайли. Един единствен вариант има - да си корпоративен клиент - тогава застрахователят може и да уважи молбата ти за обезщетение

Лично моята кола е с автокаско към Армеец - там няма вече оскъпяване при плащане на вноски.

# 36
  • Мнения: 22 781
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец и смея да твърдя, че там са най-добрите цени, ако искаш пиши на лични данните на колата и ще сравниш цените- а и ще ти уредя отстъпка като съфорумка  Laughing
P.S. Естествено горещо го препоръчвам като добър застраховател с дългогодишен опит Crazy
Kолежки сме по мъже... Grinning,,,,Армеец препоръчвам и аз,въпреки,че мъжа ми работи със всички компании.

# 37
  • София
  • Мнения: 622
Мъжът ми е управител на представителство на Армеец и смея да твърдя, че там са най-добрите цени, ако искаш пиши на лични данните на колата и ще сравниш цените- а и ще ти уредя отстъпка като съфорумка  Laughing
P.S. Естествено горещо го препоръчвам като добър застраховател с дългогодишен опит Crazy
Kолежки сме по мъже... Grinning,,,,Армеец препоръчвам и аз,въпреки,че мъжа ми работи със всички компании.
Ти остави, че сме колежки по мъже, ама сега се загледах в подписа ти- и двете сме родили едри бебета в 17.20. Синът ми бе 4,700, 54 см.  Laughing

# 38
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
мъжът ми има приятел ,който работи там на доста добра длъжност-те са лидер в животозастраховането, все още с колите не знаят к'во правят Laughing .Една от целите им миналата година бе да развият поне мъъъничко тази област. А и Бг Алианц са си българи нямат нищо общо с Алианц Груп. А за Дженерали- първо гледайте тарифните числа върху които си правят отстъпките, за да не ви се дореве после. ooooh!

значи това за Алианц изобщо, ама изобщо не е така.
Ползвам услугите на Алианц за колата от години, и такова  страхотно отношение просто никъде няма, ама никъде.
Армеец могат само само да им дишат праха и да си мечтаят някога да достигнат Алианц поне мъъъничко във всяко едно отношение.

# 39
  • Мнения: 1 533
изобщо, ама изобщо не е така.
...просто никъде няма, ама никъде.

царицата на генерализациите. смях.

# 40
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
изобщо, ама изобщо не е така.
...просто никъде няма, ама никъде.

царицата на генерализациите. смях.

 newsm51 и аз те обичам, нали си знаеш
толкова ли зле се отразява критическата при всички жени newsm78

# 41
  • Мнения: 1 533
толкова ли зле се отразява критическата при всички жени newsm78

откъде да знам.

# 42
  • Мнения: 22 781
изобщо, ама изобщо не е така.
...просто никъде няма, ама никъде.

царицата на генерализациите. смях.

 newsm51 и аз те обичам, нали си знаеш
толкова ли зле се отразява критическата при всички жени newsm78
Joy

# 43
  • Мнения: 920
Там, където имаш познат, на когото можеш да разчиташ.

# 44
  • Мнения: 702
Най- добре се застраховай там където имаш познат застраховател, ликвидатор или вещо лице Wink.
 Ако нямаш такива ти препоръчвам Булстрад, защото покриват доста рискове .

# 45
  • Мнения: 60
а имам един друг въпрос:
ами тя колата в момента има каско в БУЛ ИНС ,направено от стария и собственик. Това значили ,че аз ако реша да си семена каското към друга фирма или се откажа изобщо от тази услуга , че може да ми се случи нещо на колата от самите БУЛ ИНС

# 46
  • Мнения: 276
С две ръце за Евро инс.Като техен представител гарантирам за тях.
а имам един друг въпрос:
ами тя колата в момента има каско в БУЛ ИНС ,направено от стария и собственик. Това значили ,че аз ако реша да си семена каското към друга фирма или се откажа изобщо от тази услуга , че може да ми се случи нещо на колата от самите БУЛ ИНС
Щом имаш платено каско какъв ти е проблема -когато  изтече застраховката ако искаш  се премести в друго дружество.

# 47
  • Мнения: 60
С две ръце за Евро инс.Като техен представител гарантирам за тях.
а имам един друг въпрос:
ами тя колата в момента има каско в БУЛ ИНС ,направено от стария и собственик. Това значили ,че аз ако реша да си семена каското към друга фирма или се откажа изобщо от тази услуга , че може да ми се случи нещо на колата от самите БУЛ ИНС
Щом имаш платено каско какъв ти е проблема -когато  изтече застраховката ако искаш  се премести в друго дружество.
не се ли сещаш щом толкова разпитвам за различните компании , значи скоро изтича и и искам да знам към коя да се ориентирам

# 48
  • Мнения: 2 529
Току-що си взех колата от сервиза на БУЛ ИНС, оправиха ми я доста бързо, качествено и най-вече безкасово  Party (ударих я доста неприятно преди 2 семици). Другата ни кола е застрахована в ЕВРО ИНС - и към тях нямам нито една забележка, а колата е минала безброй щети вече Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 622
Цялото хале на маркировачите на Армеец е облепено с трофейни стикери на Бул Инс, свалени от автомобили, прехвърлени в Армеец  Laughing  Предполагам, че и в другите компании е така.Така че не се притеснявай за смяната на застрахователното дружество.

# 50
  • Мнения: 60
Цялото хале на маркировачите на Армеец е облепено с трофейни стикери на Бул Инс, свалени от автомобили, прехвърлени в Армеец  Laughing  Предполагам, че и в другите компании е така.Така че не се притеснявай за смяната на застрахователното дружество.


много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия

# 51
  • София
  • Мнения: 2 967
много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия


Според мен и според това, което знам, е самата истина.

# 52
  • Мнения: 2 550
много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия


Според мен и според това, което знам, е самата истина.


айде, айде...

# 53
  • София
  • Мнения: 2 530
много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия


Според мен и според това, което знам, е самата истина.


айде, айде...




В кой свят живеете? Това са абсолютни глупости и легенди. И двете ни коли бяха в Бул Инс от 3 години сме застраховани на друго място и все още не са ни изчезнали колите.

# 54
  • Мнения: 3 743

много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия

Моята кола беше застрахована в Бул Инс една година, на следващата я прехвърлих към Армеец и нямам никакви проблеми Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 622
Цялото хале на маркировачите на Армеец е облепено с трофейни стикери на Бул Инс, свалени от автомобили, прехвърлени в Армеец  Laughing  Предполагам, че и в другите компании е така.Така че не се притеснявай за смяната на застрахователното дружество.


много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия
Мъжът ми преди години работеше в Бул Инс-няма такива работи, но има друго. Никой не краде коли на сериозно застрахователно дружество (а специално за автомобилното застраховане няма какво да си говорим-това са Бул Инс и Армеец)Други компании имат доста по-малък пазарен дял. Една мама се засегна за Алианц- но така си е- те работят предимно с корпоративни клиенти- защото така дават добри отстъпки, но за коли свободни електрони,особено над 10 години- цените са  Shocked Затова и не са сериозен конкурент,именно в автомобилното застраховане. Останах с впечатлението , че Сладкото бебче иска по-висока оценка на колата. Странно ми е- така и каското скача. Всички търсят по-ниски цени -по-ниско каско.А и мнозина застрахователи могат да надзастраховат колата и това съвсем не означава, че при евентуална кражба,застрахователното дружество ще изплати сумата по оценка.Има си общоприети граници за обезщетенията за даден модел и модификация кола-те важат за всички застрахователни дружества.Така че от тази гледна точка няма значение къде ти е каското, стига да е в нормална застрахователна компания (а на Витоша, Български имоти и прочие)Има значение цената на каското и бързото ликвидиране на щетите.
 Коли на Бул Инс и Армеец не се крадат, защото на крадците им се случват разни работи- може би това си чула за Бул Инс. Но един познат имаше лизингов джип във Витоша(лизингодателят избира застрахователното дружество) и му го крадоха 9 пъти за половин година Shocked .Последния път не се намери. Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 1 371
Бул инс
До сега , каквито и проблеми да съм имала - всичко е отстранено. Коректни са. И най-важното - не те бавят.
 Peace

# 57
Аз без бой пари на СИК-аджиите никога няма да дам.

# 58
  • Мнения: 22 781
Цялото хале на маркировачите на Армеец е облепено с трофейни стикери на Бул Инс, свалени от автомобили, прехвърлени в Армеец  Laughing  Предполагам, че и в другите компании е така.Така че не се притеснявай за смяната на застрахователното дружество.


много ме наплашиха ,че ако се откажа от Бул Инс или ще ми изчезне колата или ще ми я потрошат.
защото Бул Инс било равно на мафия
Не се притеснявай,няма такова нещо.Но това,което казва Елито е вярно-почти не се крадат коли на Армеец и Бул Инс,защото те си имат начини да си ги намират,чрез стари познанства. Whistling

# 59
  • Мнения: 261
А!Умно момиче Peace!Има логика.  Naughty
Не смеят да пипат Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт