Спукани капиляри по бедрата

  • 9 241
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
И аз имам и другата седмица съм при доки и ще се подлагам на лазер....твърдо съм го решила....

# 16
  • Мнения: 7 414
Каква е тая "електрокалкулация  newsm78
В главата ми се върти друг термин - електро коагулация  Rolling Eyes или нещо такова, ама за калкулация за пръв път чувам  Shocked

    ooooh!Напълно е възможно да греша с термина...... ooooh!
   Нали думата става за кратко  боцване с ток на мястото на капиляра?Така капиляра се свива.

# 17
  • Мнения: 99
момичета и аз така, по бедра, прасци, дори и около глезена виждам че се появяват, грозна картинка, няма свикване с това, но някак си се примиряваме. Потърсете в нета "Derma vita"
Направиха ми страхотно впечатление резултатите, които бяха постигнати и показани на снимките, относно нашия проблем. Късно е и не ми се рови в нета, ако никой не го открие ще пусна линк утре или в неделя.

# 18
  • Мнения: 3 647
имам -> наследствено е -> няма оправия

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Валя, къде ще ходиш?
Пиши за резултатите!   

# 20
  • Мнения: 3 164
И аз имам няколко по бедрата Winkлятото до като хвана тен  е гадно и не обличам мини пола или къси панталонки Confusedмисля, че това е при по-тънки стени на кръвоносен съд и за това се получава.а и кожата ако е по прозрачна и става  Sickпри това положение не е препоръчителна топла кола маска и продължително излагане на слънце-има опасност от получаване на разширени вени и последствията са варикози, тромбофлебити и т.н. Sick

# 21
и аz имах тоzи проблем, ходих на кожен лекар венеролог/май така се каzва/,след като ми вкараха/с инжекция някакво веЩество което склерориzира вените спуканите капиляри иzчеЗнаха но в продължение на няколко месеца,процедурата не боли само трябва да се носят компресни чорапи

# 22
  • Мнения: 589
Ами и аз имам Embarassed Много Sad И майка ми има Rolling Eyes Със слаби капиляри сме Close Ако има оправия - кажете как и къде Praynig

Общи условия

Активация на акаунт