Спукани капиляри по бедрата

  • 9 239
  • 22
  •   1
Отговори
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Дали някой друг се е сблъсквал с такъв проблем?
По бедрата ми в горната част имам много спукани капиляри и синини. Вените и капилярите са много повърхностни и си личат.

Но с тези синини и спукани капиляри е много грозно, а дори ме болят синините.

Дали има някакво решение?

# 1
  • Мнения: 5 312
трябва да посетиш някой козмети4ен център.

# 2
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
А каква процедура се прави?

# 3
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Побут

Явно никой не се е сблъсквал с подобен проблем
или май трябваше в здравния да го задам.

# 4
# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мерси за линка.

# 6
  • Мнения: 14 469
аз имам такива, знам че е наследствено - и майка ми има и баба ми имаше.
има някакви кремове които може би помагат. при мен антицелулитните които мажа като че ли поспират появяването им.

# 7
  • Мнения: 7 414
 На лицето капилярите се премахват с електрокалкулация.
 Може би и на краката също? newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 5 856
От известно време и аз наблюдавам по краката си май т.нар. спукани капиляри - изглежда като паяжинка от виолетови линийки, дали е същото? Само че при мен е под коляното. И прочетох, че това бил признак за начало на хронична венозна недостатъчност, та съвсем ми се скофти настроението... чудя се да се мажа ли с нещо, да пия ли нещо... Confused

# 9
  • Мнения: 14 469
От известно време и аз наблюдавам по краката си май т.нар. спукани капиляри - изглежда като паяжинка от виолетови линийки, дали е същото? Само че при мен е под коляното. И прочетох, че това бил признак за начало на хронична венозна недостатъчност, та съвсем ми се скофти настроението... чудя се да се мажа ли с нещо, да пия ли нещо... Confused


да такова е, но все пак при мен е на бедрата, за прасеца не знам.
във всеки случай многото четене на медицинска тематика не е полезно Wink друго си и лекар да те прегледа и да ти каже Peace иначе само си втълпява човек разни болести и т.н.

# 10
  • София
  • Мнения: 5 856

Благодаря  Peace Засега ще следя темата, че как не ми се ходи при чичо доктор... Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 1 655
Момичета, аз също на бедрата имам спукани капиляри. До сега не съм мислила да предприемам нещо по премахването им. Може би има начини, но не съм се интересувала. Съжалявам, че не мога да дам съвет.

# 12
  • Мнения: 238
аз имам един мъничак на лицето.от година си седи.
чувала сам да си ги 'горят" ,но нито знам как точно,нито къде.не ми е ясна цялата ситуация.
някои ,ако си е махал подобно нещо,нека каже салон.макар че лекар май си е по-добре

# 13
  • Мнения: 7 414
аз имам един мъничак на лицето.от година си седи.
чувала сам да си ги 'горят" ,но нито знам как точно,нито къде.не ми е ясна цялата ситуация.
някои ,ако си е махал подобно нещо,нека каже салон.макар че лекар май си е по-добре
    Да,аз вече съм писала,че капилярите от лицето се премахват с електрокалкулация.
    д-р Йорданова,ВМА.

# 14
  • Мнения: 811
Каква е тая "електрокалкулация  newsm78
В главата ми се върти друг термин - електро коагулация  Rolling Eyes или нещо такова, ама за калкулация за пръв път чувам  Shocked
Доколкото знам с лазер се премахват въпросните спукани венички. Но е доста скъпо и после пак се появяват. Че са неприятни - неприятни са, и аз си имам. Замаскирвам положението с тен или автобронзант през лятото, когато нося поли и къси панталонки ...

Общи условия

Активация на акаунт