Номинации за Муньо - 2007

  • 105 477
  • 541
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 534
Шушонке не ти си муня, Hug
а онзи твоя е Муньо и половина 

# 46
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Моят муньо не беше скрънзда, обаче реши, че като ми плати вечерята, аз трябва да платя веднагически в колата. Е, не стана, но все пак ме закара до нас.

# 47
  • Мнения: 2 978
Аз съм свидетел на такъв Муньо.
На моя приятелка от Щатите идва неин съученик. Много се били харесвали, ама нищо не станало- той заминал и така си останало всичко.
Та идва той и я кани, тя обаче вече си има сериозен приятел- забравила е Муньото и ме кани да отида с нея  за свидетел преди приятелят и. Rolling Eyes

Идва този с костюм и казва и почва да се чеше зад врата къде да ни води на кафе, че утре си тръгвал...демек баровско трябвало да бъде.
До работата ни беше Шератон. Отиваме в сладкарницата, сервитьорката дава менютата. На нас без цени, на него явно със... Laughing

Моята позната си поръчва кафе, той кафе и аз кола. Малеее тоя като скочиии.. #Crazy Как кола, ние сме дошли за по кафе...А аз не пия кафе, дори не близвам..И му казвам, споко бре, аз имам пари Sunglasses, а той: Не Naughty..... А сервитьорката само гледа и се хили Mr. Green Mr. Green..Та така.. newsm78

# 48
  • Мнения: 7 803
сега се сещам за още един случай. с приятелка излизаме с двама муньовци. и къде, къде в съседната държава на дискотека. в последствие разбрахме, че това е диско за запознанства  Crazy . та онези кретени бяха решили, че като ни черпят 2 водки (те пиха кола  Mr. Green ), трябва и да си лягаме с тях  #Cussing out е не ги огря и ни оставиха там в дискотеката, 2 посреднощ  Tired бая ходихме пеша, щото таксито искаше някакви си 80 евро  #Crazy да ни прибере

# 49
  • Мнения: 10
Има доста  Муньовци.Само не разбирам, защо според вас мъжете са длъжни да плащат винаги сметката?Щом работите и изкарвате пари е редно и вие да се сещате понякога да си оправяте сметката.А някои се вайкат,че  муньо не им платил сметката в заведението,не ви е длъжен!

# 50
  • Мнения: 7 803
като ме кани е длъжен, когато аз каня, аз плащам  Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 534
Защото когато ни е поканил на среща е нормално да се
направи на кавалер и да плати сметката. Thinking
Да изкарваме пари и можем да си я платим,
така както и да си я разделим ако трябва.
Но тук говорим за просташките постъпки,а не затова
кой трябва да плати сметката,нали?

# 52
  • Мнения: 10
Защото когато ни е поканил на среща е нормално да се
направи на кавалер и да плати сметката. Thinking
Да изкарваме пари и можем да си я платим,
така както и да си я разделим ако трябва.
Но тук говорим за просташките постъпки,а не затова
кой трябва да плати сметката,нали?

Да, говориме за просташките постъпки!Но съм забелязал,че за муня смятат и това,че гаджето плаща само своята сметка,а тази на гаджето не!Някои наистина правят изцепки от рода:Не си нося пари,ти ще плащаш и т.н Мили дами разберете,че понякога вашите половинки нямат финансовата възможност да платят и вашите сметки,затова вадят пари само за свойта сметка.Не ги съдете,а ги разберете и отделяйте най-обикновенните неща от мунята.А като усетите,че някое гадже е пълен  муньо го скъсайте а не след време да се оплаквате как сте изкарали с него 5 години.Научете се да преценявате и пресявате хората още в началото за да не се стига до грешки.А тези които са сгрешили да казват своите истории за да се посмеем,а дамите да си взимат поука от тези истории.Чакам някой да разкаже история за женска муня:-)

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 19:40 от kocinka

# 53
  • Мнения: 2 270
Защото когато ни е поканил на среща е нормално да се
направи на кавалер и да плати сметката. Thinking
Да изкарваме пари и можем да си я платим,
така както и да си я разделим ако трябва.
Но тук говорим за просташките постъпки,а не затова
кой трябва да плати сметката,нали?


За мен е нормално мъжа да плаща сметките - много тъпо съм се 4увствала, преди години, като запо4нем да делим пари и т.н. - прави много лошо впе4атление: "Аз кво пих - ти кво яде!?" - то това си е айде не просташко, ама . . .

# 54
  • Мнения: 10
Защото когато ни е поканил на среща е нормално да се
направи на кавалер и да плати сметката. Thinking
Да изкарваме пари и можем да си я платим,
така както и да си я разделим ако трябва.
Но тук говорим за просташките постъпки,а не затова
кой трябва да плати сметката,нали?


За мен е нормално мъжа да плаща сметките - много тъпо съм се 4увствала, преди години, като запо4нем да делим пари и т.н. - прави много лошо впе4атление: "Аз кво пих - ти кво яде!?" - то това си е айде не просташко, ама . . .
Затова може един път да плаща кавалера,а другият път дамата.Това мъжът да плаща сметките,явно е останало от времената когато е имало повече кавалери,а дамите вместо да вървят на работа са домакинствали.Просто предложение.Сега и мъжът и жената работят и не е нужно само единият да плаща сметаката,а дамата при предположение,че работи да не дава пари.Всеки с разбиранията си.

# 55
  • Мнения: 707
Четох, четох, бе къде ги намерихте теzи Мухльовци  Mr. Green? Я раzдайте на всички по една статуетка  Wink!

# 56
  • Мнения: 433
Защото когато ни е поканил на среща е нормално да се
направи на кавалер и да плати сметката. Thinking
Да изкарваме пари и можем да си я платим,
така както и да си я разделим ако трябва.
Но тук говорим за просташките постъпки,а не затова
кой трябва да плати сметката,нали?


За мен е нормално мъжа да плаща сметките - много тъпо съм се 4увствала, преди години, като запо4нем да делим пари и т.н. - прави много лошо впе4атление: "Аз кво пих - ти кво яде!?" - то това си е айде не просташко, ама . . .
Затова може един път да плаща кавалера,а другият път дамата.Това мъжът да плаща сметките,явно е останало от времената когато е имало повече кавалери,а дамите вместо да вървят на работа са домакинствали.Просто предложение.Сега и мъжът и жената работят и не е нужно само единият да плаща сметаката,а дамата при предположение,че работи да не дава пари.Всеки с разбиранията си.

И аз бях на това мнение, винаги съм държала аз да си лащам сметките. Но в един момент нещатата стават толкова зле, че се стигаше и до делене на таксито, като сме до едно и също място. И затова вече не. smile3513

Аз също мога д аплащам сметки, но вече ниакакво делене.

# 57
  • Мнения: 10

Смешно е мъж и жена да делят кой какво ял,кой какво пил.Според мен е редно да има някакво разбирание между двамата и единият път мъжа да плаща другият път жената да плаща.А когато някой реши да черпи е отделен въпрос.Ако всяка седмица вървят на ресторант,дискотека и правят по 30-50 лв сметка,редно ли е всеки път мъжът да плаща а жената да се усмихва:-)?!?Разводнихме темата и май трябва да пуснем отделна тема:"Мъжът ли трябва всеки път да плаща сметките?"

# 58
  • Мнения: 13 512
Спрете с тези чаршафи от по 5 мнения...направете си труда да цитирате само това, на което отговаряте.

# 59
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 676
като ме кани е длъжен, когато аз каня, аз плащам  Crossing Arms
Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт