Спешна питанка/търсенка за една дреха!!!

  • 1 408
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 2 846
Такаааа... 
Моля, хелп ми!!!  ooooh!

Търся нещо, което дори не знам как се казва. А и ми трябва спешно. И не знам колко струва. Не е лесна мойта!

Става дума за следното: има едно нещо, което прилича на елече ама не е, има дълги ръкави и минава през гърба /ама една педя някъде/ и отпред няма нищо, само яка мисля.. дано някой да ме е разбрал
понеже не знам как се казва не мога и да го потърся в нет-а, за да ви пусна снимки

разбрал ли ме е някой?
 

идеята е, че в събота съм на сватба
искам да съм с кадифена рокля, тя е с гол гръб ама до плешките някъде
и за да не шашкам народа от началото на сватбата още на трезва глава със татусите си съм рекла, че трябва да си купя такова нещо да ми прикрива раменeтe, ръцете и тази част от гърба дето е гола /пък и да не мръзна съвсем/

Моля ви!!! Кажете къде се продава такова нещо из София, как се казва и колко парички горе-долу и т.н.

после ще пускам почерпката с виртуалната бира и снимки от мен  Hug

# 1
  • Мнения: 505
За нещо такова, но по-късо ли става въпрос?

# 2
  • Мнения: 8 999
Ох, виждала съм такава дреха - убий ме, не си спомням къде. И много се чудех за какво ли служи!!! То е само ръкави с малко гръбче, нали? Дано се сетя къде наскоро гледах такова чудо. А защо не си отрежеш някое сако или жилетка?

# 3
  • София
  • Мнения: 639
Сещам се за какво говорих сега ще потърся снимка да пусна за тези които не са разбрали

# 4
  • Мнения: 5 370
Говориш за болеро, нали? Колежката ми в момента е с такова, но плетено.
Къде обаче има-не знам. ooooh! newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 2 846
Хапя, не такова!

Значи представи си това, само че има само ръкави просто минава една педя плат отзад по гърба да държи ръкавите и това е
Отпред даже не се вижда нищо, все едно си само с ръкави

 Thinking как ли се казва и къде ли да го търся  Tired


Шаркчице, болеро е точно това на ДаНет-ската снимка, която Хапя е показала, а онова е само ръкави

# 6
  • Мнения: 5 370
Хапя, не такова!

Значи представи си това, само че има само ръкави просто минава една педя плат отзад по гърба да държи ръкавите и това е
Отпред даже не се вижда нищо, все едно си само с ръкави

 Thinking как ли се казва и къде ли да го търся  Tired
БОЛЕРО! Mr. GreenПисах по-горе.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 846
baibibi, нямам време
аз ако имах време колко неща щях да си направя, ама до последно се чудя какво да облека  Stop

е, добре де и това малкото с парчето плат ли ще е болеро, бре???
болеро си е това на снимката доколкото аз знам  newsm78

# 8
  • Мнения: 5 370
Хапя, не такова!

Значи представи си това, само че има само ръкави просто минава една педя плат отзад по гърба да държи ръкавите и това е
Отпред даже не се вижда нищо, все едно си само с ръкави

 Thinking как ли се казва и къде ли да го търся  Tired


Шаркчице, болеро е точно това на ДаНет-ската снимка, която Хапя е показала, а онова е само ръкави
Е пак е болеро.

# 9
  • София
  • Мнения: 639
виж това само че само едната част http://ivanel-bg.com/1.13.1.html без блузката с яката

# 10
  • Мнения: 5 370
Драгонче, мисля, че такова нещо виждах в магазина, дето е на Руски паметник-за русенска конфекция е. Има една реклама отпред с ъс символите на картите за игра-каро, спатия, пика.....Там по принцип имат много разкошотийски неща-ако искаш-звънни ми да ти го обясня де се намира.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 846
 Hug а, точно такова  Peace

е, сега как да го намеря до утре вечер  Crazy
аз само докато обясня на продавачките кво търся и ще се съмне
а и почти не мога да обикалям...

Шаркчице, драсни на ЛС къде се намира, но темата остава открита

търси се!! 

# 12
  • Мнения: 4 202
Мисля, че в Нинка има такова чудо.
Нинка има в мола на 2рия етаж и на Славейков имат 2 магазина.

Аз имам такова в комплект с потник от теранова, но е от преди 2 години.

Виждала съм и на други места, но съм се опитвала да запомня, щото не ми требе.

# 13
  • Мнения: 6 243
На това в магазините му викат само "ръкави". В Стара Загора знам къде има, ама ти е далечко.  Успех в търсенето, не може да не си намериш. Напоследък ги има доста по магазините.

# 14
  • София
  • Мнения: 9 457
Да, аз точно в Нинка видях такова болеро в комбинация с потник.  Simple Smile
Ама за сватба то не ми се връзва много Thinking. Щото в Нинка все пак са основно плетки. Rolling Eyes
Пък, затакова болерце, можеш да питаш в магазините за рокли, бутикови облекла и пр. , ако държиш да е нещо по-така.
В краен случай, метваш един ефирен воал върху раменете, и хоп...готово. Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 2 846
 Rolling Eyes а какви са тези магазини Нинка на Славейков
освен това роклята е тъмно синьо кадифе  Flutter

# 16
  • Мнения: 5 370
Rolling Eyes а какви са тези магазини Нинка на Славейков
освен това роклята е тъмно синьо кадифе  Flutter
Не ти требе Нинка, Драгонче, там са изцяло плетени неща. Пуловери, жилетки, което изключва официално, поне за мене.

# 17
  • Мнения: 2 936
аз съм виждала в аутлета на Зара,но пак плетени ...
имаше и някакви други подобни с 3/4 ръкав с обазовка от дантела и връзки отпред...

# 18
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Ръкави Hug
Просто ръкави, това е, така си се наричат:) Виждала съм в доста магазини, не мога да посоча обаче конкретен, защото нямам спомен. И на мен скоро ми се наложи да си взема, че нося едно блузе с гол гръб и още е малко хладно. Но на мен ми носят блузките вкъщи Heart Eyes
  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 846
Но на мен ми носят блузките вкъщи Heart Eyes
ами ако ми кажеш как да си ги поръчам през нет-а и да ми ги доставят до утре вечер  Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 4 916
Болеро. Обаче има изключително малка вероятност да пасне на вече готова рокля. Най-добре е да си шиеш от плата на роклята или близък до него.

# 21
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Оу, съжалявам, не поясних ooooh! Моя съседка прави страхотни дрешоляци, луда съм по блузките й, та тя ми носи направо вкъщи.
От интернет нищо още не съм се навила да си поръчам Thinking

# 22
  • София
  • Мнения: 310
Такива "ръкави" съм виждала в едно магазинче в Люлин. Обаче си имаха др. име не Болеро  newsm78. Ако Люлин не ти е далече ще обяснявам къде е  Peace 

П.П. За цената около 20-30лв бяха (поне до колкото си спомням  Blush)

# 23
  • София
  • Мнения: 2 846
в другия край на града съм  ooooh!

# 24
  • Мнения: 80
Такива ръкави (фини и по ластични - черни и други), съм виждала в магазините на Блага Благоева (Богоева ли, забравих как беше точно), зная че имат магазини и в София Peace

# 25
  • Мнения: 230
Има в "Произведено в България" - днес ги видях, дано не е късно вече

Общи условия

Активация на акаунт