Детски приключенски лагери за по-големи деца!

  • 62 289
  • 210
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 454
Дъщеря ми беше една седмица с  бюро Радецки. http://www.planinaria-bg.com/Zelena.htm . От понеделник до сряда децата се водят в 8,30 часа на паркинга зад спирката на Орлов мост и се прибират вечер между 17,30 и 18,00 в зависимост от програмата за деня, в четвъртък спят на хижа или палатки и ги връщат в петък вечерта. Всички деца бяха страшно доволни. Местата на които ги заведе планинският им водач и нещата които им показа надминаха очакванията им. Имаха доста екстремни преживявания, влизали са в необлагородена пещера, катерили са се по скали, качвали са се по въже с местещи се примки на 4 м височина, естествено през цялото време са били осигурени и следено за безопасността им. Ето малко снимки http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3478663

# 46
  • София
  • Мнения: 454
съжелявам нещо не се справям със снимките , така вече трябва да стане http://www.snimka.bg/album.php?album_id=154742 с парола 12345

# 47
  • Мнения: 165
Здравей, монда!
Днес поразпитах приятелката си дали ще има и други смени в Мийковци, но тя не знаеше. Не знаеше и дали Чушкова като е разбрала, че няма да стане готова сградата не е наела отново базата в старото училище. Може другите смени все пак да има! Не знам! Нямам и други познати от други градове, които да попитам. Запознах се с едно мило семейство от Пловдив, но не им взех координатите. Ако разбера нещо - ще ти пиша!
Поздрави - Диди.

# 48
  • Мнения: 13 512
Аз като и се обадих, ми каза, че има едно свободно място за 3та смяна и повече за 4та смяна... това беше преди  20-на дни. Ще гледам да отида лично да проверя.

# 49
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Здравейте!
Днес срещнах моя дружка, която си записала детето на лагер в село Мийковци, платила  парите, натоварва детето с багажа му в колата и отпрашват.
Каква била обаче изненадата. Сградата не била довършена, старата не е наето отново и няма къде на приютят децата!
Е, хубава работа! Аз съм записала сина ми за 3та и 4та смяна- за целия август месец. Нищо не ми каза Чушкова по телефона... ще поразпитам дали някой няма информация.... или сега както съм в Априлци, на връщане да взема да мина  през Мийковци? Това вече си е за притеснение.
само да кажа че и аз го видях това "училище" - ами недовършено си е.!!!
А децата вътре. На част от стаите дори балконите не са обезопасени.

Незнаех покрай какво съм минала, докато някой от местните не ми обясни.
Направо #Crazy

# 50
  • Мнения: 13 512
Здравейте!
Днес срещнах моя дружка, която си записала детето на лагер в село Мийковци, платила  парите, натоварва детето с багажа му в колата и отпрашват.
Каква била обаче изненадата. Сградата не била довършена, старата не е наето отново и няма къде на приютят децата!
Е, хубава работа! Аз съм записала сина ми за 3та и 4та смяна- за целия август месец. Нищо не ми каза Чушкова по телефона... ще поразпитам дали някой няма информация.... или сега както съм в Априлци, на връщане да взема да мина  през Мийковци? Това вече си е за притеснение.
само да кажа че и аз го видях това "училище" - ами недовършено си е.!!!
А децата вътре. На част от стаите дори балконите не са обезопасени.

Незнаех покрай какво съм минала, докато някой от местните не ми обясни.
Направо #Crazy
Благодаря много за информацията, няма смисъл да минавам да го виждам- 450 лева за 14 дни в недовършена сграда си е множко..

# 51
  • София
  • Мнения: 454
Тъй като тук пишат майки на по-големи деца, надявам се някой да ми помогне.
Трябва да вземем дъщеря ни седмицата между 6-12 август в София /ще ходи на преглед за шините си/, а и двамата с баща и сме на работа. Тя е на 8 години и все още не иска да стои сама в къщи. Обадих се в Бюро Радецки /Планинария/ и в Марина спорт, но за тази седмица не е сигурно, че ще сформират групи за летни лагери.  Има ли някой на когото децата са записани за тази седмица на приключенски лагер или на някакъв вид целодневна занималня за по-големи деца?

# 52
  • Мнения: 2 700
hr_ina, така в последния момент мисля, че единствен вариант ти е Двореца на децата. Ето ти сайта им /който да нищо не става, но поне има координати/. В други теми съм писала, че като занимания и разнообразие е сносно, но не е на открито (излизат по няколко пъти на ден пред двореца) и няма храна (трябва да си носят сандвичи). Ако те интересува кажи Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 454
Много благодаря, ще се обадя да проверя!

# 54
  • Мнения: 934
Можеш да пробваш Мотен, водят децата на Витоша всеки ден до 16.30, но пак не е съвсем сигурно дали ще има. Телефона им е 02 9805533.
Тенис-център Малееви имат летен спортен лагер за деца от 10 до 16 часа.

Виждала съм и реклами за всякакви занимални и други такива, кажи ако се интересуваш.

# 55
  • Мнения: 165
изров темата! Crazy
Тъй като не виждам смисъл пак да си повтаряме нещата от миналата година...
Та сега хайде пак да преповторим, миналата година от толкова ровене из нета, не можах да изпатя синковеца никъде..
Някой да сподели нещо положително за някой лагер около Варна...
Плс.........

# 56
  • Мнения: 165
някой знае ли къде ще отранизират детски лагер Британика?

# 57
  • Мнения: 346
упорито зайче,

Тази година Британика имат лагер в Стара планина, но местата за първите две групи са вероятно запълнени. Ние сме записани за втора смяна - от 11 до 21 юли. Ако ми пуснеш на лична мейла си, мога да ти препратя информационната брошура за лагера.

Хубаво лято  bouquet

# 58
  • Мнения: 2 829
в Британика звънях преди 2 дни и ми казаха ,че всички смени са запълнени за лагера в Арбанаси
в момента имат места за този,който е в Пампорово-началото на юли започва

# 59
  • Мнения: 589
Момичета, изчетох темата, рових здраво из нета и още не мога да харесам приключенска седмица за моята щерка. В миналогодишните постове за това http://www.planinaria-bg.com/index.htm , пише, че се водят и вземат децата всеки ден, а в четвъртък е с приспиване. Това ме устройва, но дайте отзиви от миналогодишните лагери, че нещо ме свива под лъжичката  Rolling Eyes Грижат ли се добре за сигурността на децата, много ли са екстремни заниманията или си е детска игра, как стои въпроса с храната и за каквото се сетите. Не, че няма да се обадя или да отида на място да питам, но си е друго да чуеш мнение на майка или дете участвало в това забавление.

Общи условия

Активация на акаунт