А петък вечер какво ?

  • 3 281
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 765
 Не всяка вечер и вероятно не всеки петък . Обаче не си седите само вкъщи ..или ? Всъщност за какво е всичко това в Красива мама , ако не  покажеш  новите "пролетни придобивки" , екстеншъни, татуировки , гърди  и т.н.
 Чалга? Пиано бар? Клуб...? Ресторант, театър , кино?  Къде и как се забавлявате?
 Аз имам "алея на здравето" - Ялта-Бедрум-Червило .
 Каква е вероятността да срещна съфорумка някъде? По какво да позная дали е ССФ или обикновен потребител?

# 1
  • Мнения: 3 447
Обаче не си седите само вкъщи ..или ?
Седим си, седим си  Tired Чакаме дребния да порасне достатъчно, че да бръмчим заедно по клубове  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 765
 Ние чакаме София да вземе шофьорска книжка да ни вози на сватбата .
 Значи така..хората си седят вкъщи...
 Жалко
Обаче не си седите само вкъщи ..или ?
Седим си, седим си  Tired Чакаме дребния да порасне достатъчно, че да бръмчим заедно по клубове  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 5 577
Абсолютно задължително бабките/прабабките си гледат внуците петък и събота вечер.
Гледам да не прекалявам - когото съм тормозила повече през седмицата го оставям уикенда да почива, другия е дежурен. И така - никаква почивка не им давам - всеки да си знае мястото. Както майка ми навремето ме е пробутвала за да ходи 3 пъти седмично на студентската дискотека (ако било 2 пъти защото на татко не му се ходи са били яки разправии) - така сега яко и го връщам.  Rolling Eyes

Изобщо още като забременях и раждах си бях направила сметка, че ще имам свободно време и безплатни гледачки, иначе ще откача. Не бих могла да гледам сама детето, с мъжа ми - т.е. мога разбира се, но не искам. Утре е петък, след ясла го вземат бабите и аз съм фрии още от следобеда.  Sunglasses

Забравих за какво беше темата - винаги когато сме без детето излизаме с мъжо - на едно заведение в нашия квартал, с компания. Нещо като пицария. По-рядко на дискотека.

# 4
  • Мнения: 6 029
еееее Въргалия.... баси как си ги тренирала.......... искам и аааааз

# 5
  • Мнения: 3 447
Въргалия руулз  Laughing

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Рулз или не, просто искам да я видя след двадесет години, когато ще е достатъчно млада да не смята за нужно да си седи у дома петък вечер, а Иван ще й връчва отроците с думите 'Всяка баба да си гледа внуците' и ще духва за два дена... Кхъ-кхъ-кхъ Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 447
Рулз или не, просто искам да я видя след двадесет години, когато ще е достатъчно млада да не смята за нужно да си седи у дома петък вечер, а Иван ще й връчва отроците с думите 'Всяка баба да си гледа внуците' и ще духва за два дена... Кхъ-кхъ-кхъ Mr. Green
Зла, зла, зла  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 577
 #2gunfire стига сте спамили, темата е за друго.

# 9
  • Мнения: 3 537
Излизаме по принцип в събота.Щерките ги водим в майкини. Wink

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
#2gunfire стига сте спамили, темата е за друго.
Аха, усети ли вкуса на собственото си лекарство Mr. Green
Нищо, дишай спокойно. Имаш още поне 18 години дотогава.

# 11
  • Мнения: 5 103
Излизам не само Петък вечер, попринцип само на вечеря и понякога на кино Peace

# 12
  • Мнения: 5 468
Аз ако ида на дискотека, това означава да си проваля вечерта. Не обичам шумни и пренаселени места, дори да дойде някой и да каже - Излизай, ще ти гледам детето!... пак няма да ида никъде. Мога да ида в някое кафе, мога да ида на гости на някоя приятелка и да демагогстваме часове..., но в заведение, в което някой да ми диша на 5 см от лицето и да гърми музика, не мога вече. Одъртях и побелях, това е.
Зълва ми постоянно вика ту свекърва ми, ту свекърва си, за да им остави децата и да ходят на кино с мъжа й. Добре, обаче аз и на кино не мога да седя. Да зяпам екрана 2 часа е мъчение за мен. Мога да зяпам само монитора и то не само 2 часа, както се знае  Blush. Но да седна на ония стол в киното и да се пуля в екрана - е... не мога.
Аз съм идеал за съпруга на деспот-ревнивец Peace.

# 13
  • Мнения: 5 577
Излизам не само Петък вечер, попринцип само на вечеря и понякога на кино Peace

Ама с кого?

# 14
  • Мнения: 677
В петък вечер с Ню си гледаме "Ало,ало"..Тва е..Не излизаме..

Общи условия

Активация на акаунт