Тест за бащинство

  • 3 823
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Е, аз не съм Ана-Никол Смит (и много се радвам, че не съм  Laughing).
Откакто срещнах мъжа си, дори не съм поглеждала друг, камо ли да стигна до по-близки контакти.
П.П. И двата пъти, когато разбрах, че съм бременна, таткото беше в чужбина.  Mr. Green Може пък той да поиска тест?  Laughing

# 31
  • Мнения: 25 589

П.П. И двата пъти, когато разбрах, че съм бременна, таткото беше в чужбина.  Mr. Green Може пък той да поиска тест?  Laughing

Хм, хм... Нарочно те е забременил предварително, гадината, да не го превари комшията!  smile3516 newsm12 newsm48

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Бащи много, майката е една, дето се вика Grinning
Нямам нужда от тест. Много бебета (уж) приличат на бащите си след раждането - майката се знае коя е, затова приличат на бащата поне в началото. И за мойто тъй казаха - аз прилика не намерих, ама... сега прилича на мен все повече.

# 33
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Те в Угърчин тестовете за бащинство вече са забранени, ако не ме лъже паметта. Оказало се, че 20% от децата били извънбрачни и скочил много процентът на разводите.
Аз за мойте съм сигурна чии са.

Лилита ти колко човека познаваш от там и кога за последно си ходила в Угърчин та да даваш такива "данни"?Фактът че една от познатите на авторката предизвикала темата ,по някаква случайност е от там ,не е оправдание да се слагат всички живеещи там под един знаменател и да се пишат глупости.Подобни случаи има абсолютно във всеки град или село.

# 34
  • Мнения: 3 423

П.П. И двата пъти, когато разбрах, че съм бременна, таткото беше в чужбина.  Mr. Green Може пък той да поиска тест?  Laughing

Хм, хм... Нарочно те е забременил предварително, гадината, да не го превари комшията!  smile3516 newsm12 newsm48

Като през Втората световна война.
И като през Първата.
И все така.

# 35
  • Мнения: 5 539
Те в Угърчин тестовете за бащинство вече са забранени, ако не ме лъже паметта. Оказало се, че 20% от децата били извънбрачни и скочил много процентът на разводите.
Аз за мойте съм сигурна чии са.

Лилита ти колко човека познаваш от там и кога за последно си ходила в Угърчин та да даваш такива "данни"?Фактът че една от познатите на авторката предизвикала темата ,по някаква случайност е от там ,не е оправдание да се слагат всички живеещи там под един знаменател и да се пишат глупости.Подобни случаи има абсолютно във всеки град или село.
Защо изобщо трябва да познавам някого? И въобще не ме интересуват познатите на авторката. Темата и без друго е по-скоро забавна, отколкото сериозна.
А това, което написах е, защото преди време по информационните сайтове беше излязла информация за такава забрана в Германия и за големия процент деца, които не са на законния баща.
Ето нещо по темата:
Цитат
Миналата седмица Конституционният съд на ФРГ забрани тайните тестове за бащинство в страната. Шестима съдии срещу двама решиха, че подобни действия са недопустими, за да се каже дали даден човек е баща на определено дете. Мъжът обаче ще има право да изясни по друг начин дали е биологичен баща.
Темата е особено чувствителна за германците заради големия брой мъже, които се оказват родители на чужди деца. Според експерти около 10% от децата в Германия са от баща, който не е съпруг на майката. Това значи, че около 70 000 мъже отглеждат чужди деца. В 120 немски лаборатории годишно се правят 50 000 теста, чиято цена е от 150 до 600 евро. 2/3 от тях са тайни.
Оказва се, че не съм била съвсем точна в информацията си, за което се извинявам. Но точно затова добавих "ако не ме лъже паметта".
По-спокойно и не ги приемай нещата толкова лично Peace

# 36
  • в Низината
  • Мнения: 705
100% знам кой е.

# 37
  • Мнения: 46 508
От 10 г. не съм спала с друг мъж, искрено ще се изненадам, ако тестът покаже друго  Mr. Green

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Нали знаеш, че винаги има едно НО... Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 447
В нашия случай по-скоро тест за майчинство трябва да се прави... че детето нищо, ама нищичко не е взело от мене  Sad

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
В нашия случай по-скоро тест за майчинство трябва да се прави... че детето нищо, ама нищичко не е взело от мене  Sad
Ти присъстваше на раждането, нали Grinning Значи майката е сигурна.

# 41
  • Мнения: 3 447
В нашия случай по-скоро тест за майчинство трябва да се прави... че детето нищо, ама нищичко не е взело от мене  Sad
Ти присъстваше на раждането, нали Grinning Значи майката е сигурна.
Ми не знам, имаше параван.

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А аз бях и приспана.
Но са ми дали Негово дете, де Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 212
Е как бе, Доне, тебе те знам и от тази снимка в подписа ти сериозно откривам прилика в цялосното излъчване и изражение между теб и детето, а и като гледам снимката с таз пушка, не мога да се усъмня и за миг коя майка го е раждала  Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 298
Първото ми дете взе сините очи на баща си.
Второто синеоче пък така прилича на свекърва ми, че съмнения кой е бащата нямам, по-скоро тест за майчинство ми трябва. Едва ли не, преносител на гени само съм се явила.

 

Общи условия

Активация на акаунт