VIP Brother 2 - 8

  • 43 719
  • 1 369
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Eто това вече е лицемерие- Катето и Винетка се сдобриха и сега на по чашка ракия плюят дружно Албена Вулева. Явно двете  си приличат много повече отколкото съм очаквала. Къде отиде откровеността на Винетка? И омразата на Катето към нея? Предполагам довечера като се разделят пак ще се оплюят една друга.
според мен това не е лицемерие, и двете се стараят да пазят благоприличие и да не нажежават обстановката в къщата, да не създават напрежение, но всяка една от тях си има едно наум за другата

# 1 366
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Бил най-големия манипулатор в държавата Азис, пък нагъва сега пържолките  Mr. Green Ех Венетке, Венетке и теб те изманипулира с две кила свинско.

# 1 367
  • Пловдив
  • Мнения: 704
ако от СИА бяха нарочили Венета за победител, въобще нямаше да я дават в такава светлина.
А те постоянно дават нея как бълва, че и коментарът, който тече, е против нея.

Може ли една анкета как ще се отрази ВИП-а на рейтинга на "Горещо"?
Защото аз все пак си мисля, че ще бъде по-гледаемо. поне първите 3-4 пъти.

# 1 368
# 1 369
  • София
  • Мнения: 12 095
Eто това вече е лицемерие- Катето и Винетка се сдобриха и сега на по чашка ракия плюят дружно Албена Вулева. Явно двете  си приличат много повече отколкото съм очаквала. Къде отиде откровеността на Винетка? И омразата на Катето към нея? Предполагам довечера като се разделят пак ще се оплюят една друга.
според мен това не е лицемерие, и двете се стараят да пазят благоприличие и да не нажежават обстановката в къщата, да не създават напрежение, но всяка една от тях си има едно наум за другата

Ако си казал за някого, че е "най- лошата жена в света" или в изповедалнята "Тя пие тук по цял ден и явно има проблеми с алкохола" това сега си е лицемерие. Възпитание да си любезен (а може и хладно любезен), да не гледаш лошо, да кажеш две думи, но да си припяваш с врага- ЛИЦЕМЕРИЕ. Къде беше желанието им да спазват благоприличие и да не нажежават обстановката в къщата през изминалите дни?

Общи условия

Активация на акаунт