Къде в София дрехи на www.zeynep.com.tr

  • 1 085
  • 6
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Днес в един магазина на Марикита са заредили дрехи на http://www.zeynep.com.tr .На вид са много хубави и изглеждат доста качествени.Сега ги пера,после ще ги врътна в сушилната и ще видя що за качество са.Малко скъпички ми се видяха.За две къси понталончета,една ризка и една тениска дадох 100лв.Сега обаче като разгледах сайта на фирмата ми харесаха толкова много неща,а в момента сме за цялостна смяна на гардероба.Тъй като Враца е малък град и зарежданията са по-скоро задоволителни ме интересува къде в София могат да се купят тези дрехи.Знае ли някой кой е вносителя и въобще всякакво инфо по въпроса.

# 1
  • Мнения: 3 457
в кой им магазин? Защо не попиташ в Смензамен?

# 2
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Пропуска е мой.Магазина на Марикита е във Враца и предполагам,че просто собственичката е решила да зареди и с друга марка дрехи.Мисля,че нямат нищо общо с представителният магазин на Марикита в София.Тъй като често пътувам до София и за това реших да се поинтересувам повече за тази марка.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 830
А къде във Враца е този магазин и работи ли в събота?

# 4
  • София
  • Мнения: 3 830
Честно казано аз не съм ги срещала по магазини в София тези дрехи, приличат на "Zeplin".Тези турските марки май ги внасят неофициално, в смисъл че собственици на магазини ходят в Турция и зареждат на място-поне моите впечатления са такива.Дано някоя друга мама да ги е виждала! Peace

# 5
  • Мнения: 2 100
Аз купих такива на сина ми. 3-4 тениски. 3 къси панталона. 1 риза и 2 -3 потника.
Не съм  ги прала още,но ми се виждат супер, като качество, цветове ..... ще видим.

# 6
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
А къде във Враца е този магазин и работи ли в събота?
Намира се срещу блока на полицията,а той е до ул.Търговска.Резултата след пране е ОК.На етикетите пише да не се суши в сушилна,но аз само така изсушавам дрехите и нищо не се е събрало.Многооо са хубави.Трябва някъде да ги има в София.Хайде пишете.Аз днес ще съм на София и после във вторник пак.

Общи условия

Активация на акаунт