Майка откри парче стъкло в пюре от Млечна кухня

  • 3 118
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 46 488
Faithless, "специалното" меню за детето отнемаше 2 часа в събота  Simple Smile

Моят мъж е другата крайност- месоядеЦ  Mr. Green всеки ден след работа готви ново ядене, не яде старо  Crazy аз пък не обичам месо ... та и у нас не е лесно  Tired

Съгласна съм с тити, че във финансово отношение няма разлика, въпреки, че всичко купуваме. Пък и големият зор е до 1 годинка, после направо отсипвахме порция от нашите манджи, преди подправките, не е е готвено специално за нея  Peace

# 31
  • Мнения: 5 370
Абе ясно е то, ССФ не може да допусне присъствието на детска кухня в живота на детето, амаха, ако не готвиш, значи, не си достатъчно отдадена майка.
Аз се спирам дотук, че.....требе парички за кухнята да се изкарват. newsm08  love001

# 32
  • Мнения: 9 900
не генерализирай , Фейтлес  Naughty просто някои аргументи не са издържани. Ако си седиш вкъщи, можеш всичко да си правиш. Или просто си признаваш, че не ти се готви или не умееш да готвиш. Това ще го разбера.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 618
Не съм имала никога проблеми с ДК, винаги храната е била много вкусно приготвена, а мястото от където вземахме кухнята винаги чисто до блясък. Твърдо съм за д. кухни.
Но се случват и такива работи, което е много жалко

# 34
  • Мнения: 46 488
Абе ясно е то, ССФ не може да допусне присъствието на детска кухня в живота на детето ...


Аз пък съм останала с впечатлението, че 90% от майките тук ползват Детска кухня  Thinking

Редактирам  Blush 60% било, ето я анкетата.

# 35
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Ако си седиш вкъщи, можеш всичко да си правиш. 
можеш, ако се клонираш, или ти порастнат още 2 ръце... Thinking
или просто някои от нас са по-оправни от други. може и така да е... Whistling

# 36
  • Мнения: 5 370
не генерализирай , Фейтлес  Naughty просто някои аргументи не са издържани. Ако си седиш вкъщи, можеш всичко да си правиш. Или просто си признаваш, че не ти се готви или не умееш да готвиш. Това ще го разбера.
И да готвя умея, и обичам да готвя. Но това:
. Ако си седиш вкъщи, можеш всичко да си правиш.
е също генерализация, не мислиш ли? Thinking

# 37
  • Мнения: 260
Ужасен инцидент, добре че майката навреме е видяла стъклото  Sad Виновни са служителките, нищо не им пречи като пълнят бурканчетата, да ги оглеждат поне набързо, особено след като са видяли, че има пръснато бурканче  Confused

Въпреки това, аз съм твърдо за детската кухня. Особено сега, когато времето е хубаво, предпочитам да излезем на разходка, вместо всеки ден да вися над печката и да готвя различна манджа. Тези, които сами си гледат детето, знаят, че времето никога за нищо не стига, а и бебчо има нужда не само от папане, а и от внимание, а мама - от почивка от време на време. И аман от тази тема за мързеливите майки, този аргумент не струва... След месец и ние тръгваме на детска кухня. Peace

# 38
  • Мнения: 46 488
... Особено сега, когато времето е хубаво, предпочитам да излезем на разходка, вместо всеки ден да вися над печката и да готвя различна манджа ...

Детето ти не спи ли понякога  Blush

# 39
  • Мнения: 5 370
Само дето не ми стана ясно-тая информация авторката откъде я извади? Няма цитат, няма препратка , нищичко. Само сензация ли се целеше или що? newsm78

# 40
  • Мнения: 9 900
. Ако си седиш вкъщи, можеш всичко да си правиш.
е също генерализация, не мислиш ли? Thinking

произлязла от собствен опит. Нищо общо със ССФ и идеалната майка  Peace аз не се имам за много умятна, и във форумите вися подобаващо време, но си правя всичко.
Такива случаи като стъклото, като салмонелозата в Русе преди години/бях свидетел на положението в инфекциозна болница/, плюс досадността да ходиш всеки ден до пункта, плюс проблема с ползването на чужди буркани, ме накараха да не ползвам услугите на ДК, въпреки че имах намерение. А и от частните кухни май има оплаквания.
и не е вярно, че тези, които си гледат детето сами, не им стига времето за всичко. Но това е друга тема....отново Simple Smile

# 41
  • Мнения: 397
Информацията е от RuseInfo.net

# 42
  • Мнения: 46 488
Само дето не ми стана ясно-тая информация авторката откъде я извади? Няма цитат, няма препратка , нищичко. Само сензация ли се целеше или що? newsm78

Много обичам Гугъл  Simple Smile
http://www.ruseinfo.net/news_16406.html
http://www.focus-news.net/?id=n681955

# 43
  • Мнения: 9 900
Информацията е от RuseInfo.net
да, всъщност те копират от в. Утро. За мен  скандалното е, че това отново се случва в Русе.

# 44
  • Мнения: 2 957
. И аман от тази тема за мързеливите майки, този аргумент не струва...

Не струват аргументите за висенето пред печката и липсата на време,ако питаш мен,.Приготвянето на една детска гозбичка отнема супер малко време.Взмах от кухнята,а от няколко месеца вече му готвя вкъщи и имам база за сравнение.
Най-често приготвям храната на детето вечер,когато мъжът ми се върне от работа и приготвям вечеря за нас.Какво висене пред печката искат 2 картофа и няколко зеленчука?! Ти баеш ли им докато се варят?
И ангажимента всеки ден да се занимавам с буркани,да се приготвяме,да ходим до кухнята и обратно и после пак да се преобличаме ми отнема много повече време,отколкото да стопля храната,която вече съм сготвила или дори да сготвя.

Общи условия

Активация на акаунт