Болки след секцио?

  • 32 832
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Родих преди месец, секцио, чувствам се довре но от време на време имам болки от дясно , прочетох че другите мами ги подръпва, но моята болка е над шева и чувството е , че по скоро е натъртено отколкото подръпване, все едно са ме ритали там, мислите ли че е нормално?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, все пак 1 месец е малко време, мястото е травмирано, шито и т.н, така че е нормално около шева да те наболява ( на мен ми е правено секцио,говоря от личен опит).

# 2
  • Мнения: 689
Мен също ме понаболява операзията от време на време, въпреки че минаха вече 3 месеца. Все пак е рязано. Ходих при доки и той каза, че е нормално и операцията ми е ок.
Не си ли ходила още на контролен преглед? Мисля, че няма за какво да се притесняваш, но се консултирай с твоя лекар за всеки случай.

# 3
  • Мнения: 858
нормално е ,минал е само месец все пак.И аз го усещах като натъртено.Все пак мястото наистина е травмирано.Спокойно  Peace

# 4
  • Мнения: 3 268
Аз родих преди почти 5 години и още ме наболява.Нещата вече никога няма да са същите

# 5
  • Мнения: 2 401
И аз мислех да пускам такъв въпрос, понеже досега не е писано за болките след секцио.   Аз съм на 2 седмици, обаче корема ме боли адски, на моменти непоносимо. Всяко посещение в тоалетната ми е ад.  

# 6
  • Мнения: 750
Проблема при мен е, че досега не ме болеше но от 2-3 дни доста ме наболява, пих но-шпа въобще не подейства, кърмя и не съм сигурна какво друго мога да пия, защото сама си гледам детето  и няма кой да мъкне колички и да го дондурка през деня.

# 7
  • Мнения: 3 268
Ако много те боли,иди на лекар.При мен се получи нещо като хронично възпаление на вътрешните шевове и през месец съм на лекарства.Изписват ми Диклофенакс.

# 8
  • Мнения: 729
Аз също раждах със секцио и все още ме наболява.Преди 2 дни ме болеше доста дори се замислих да не съм се ударила там и погледнах да не е станала синина но нямаше нищо.Е, разбира се болките не са силни но все пак си боли.Ако ти имаш много силни болки - върви на лекар.

# 9
  • Мнения: 4 621
Минал е само месец, нормално е да те наболява от време на време. Не се тревожи ще отмине Peace

# 10
  • Мнения: 492
Второто ми раждане беше със секцио и болката и неприятното усещане изчезнаха след 4-5 месеца.Спокойно, ще премине!

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И мен все още ме наболява,но слава богу рядко.

# 12
  • Мнения: 983
Аз родих секцио преди 3 месеца. Ниамам абсолютно никакви болки отдавна, но мястото на операциата ми е страшно изтръпнало, савсем като безчувствено  Tired

# 13
  • Русе
  • Мнения: 984
Болки не съм имала по-скоро корема ми до преди месец беше като изтръпнал,но вече и това премина.Все пак може да се консултираш с лекар ако болките са много силни.

# 14
  • Мнения: 865
Болки не съм имала по-скоро корема ми до преди месец беше като изтръпнал,но вече и това премина.Все пак може да се консултираш с лекар ако болките са много силни.
Точно така е и при мен.

Общи условия

Активация на акаунт