~ Лунна диета 17.04.2007 г. НАЧАЛО : 14:36 ч. ~

  • 5 778
  • 218
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 589
Аз вече съм на течности. Лека подготовка си правя пък да видим. Mr. Green
Иаз не знам точно какво може да се пие. На кафе, чай и вода ще изкарам Peace

# 46
  • Мнения: 685
През деня в който сте на лунна диета може да пиете :

Чисто кафе
Фреш при голям глад
Вода
Чай без подсладители вкл. и мед не може

# 47
  • Ловеч
  • Мнения: 782
През деня в който сте на лунна диета може да пиете :

Чисто кафе
Фреш при голям глад
Вода
Чай без подсладители вкл. и мед не може

Мм аз кафе не пия ... остава вода , чай и евнтуално някой фреш от грейпфрут и ананас...
Благодаря ти за информацията  Hug

А час последно 13 или 14? =) Или за по сигурно от 13:37 до 14:36 на дргия ден  newsm78

# 48
Момичета, бройте и мен Grinning За първи път ще ми е. Дано да успея, пожелавам успех на всички Flutter

# 49
  • Мнения: 1 241
И аз ще се пробвам с вас

# 50
# 51
И аз се записвам момичета!До сега само ви чета и спазвам диетата къде успешно,къде не чак толкова,но се надявам като вляза във вашия отбор да съм по-сериозна!Успех на всички и браво за хубавото оформление на темата! Wink

# 52
  • Мнения: 360
  Здравейте и от мен, за втори път ще лунувам, така че с удоволствие се присъединявам.Предният път резултата беше -2кг и мисля,че си ги позадържах.Аз обаче карах на течности само 24ч,  като преди и след гладуването бях на салатки и чат-пат по някоя зеленчукова супичка.Утре стартираме, леко лунуване на всички.    bouquet  bouquet  bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 3 688
пишете ме в списъка.

# 54
  • Мнения: 187
eho,i az se vklu4vam.mai e vreme da spra opravdaniata i da se zaema sus slaninkite.tova e 4udesen start.blagodaria za temata. :hug:startiram s 65.100 kg. :(sujaliavam,4e ne moga da vi pi6a na kirilica.

# 55
  • Мнения: 1 052
Хайде и с мен този път. Спазвах почти веднъж, свалих, 1 кило, сега искам да съм по-стриктна.

# 56
  • Мнения: 727
Хайде и с мен този път. Спазвах почти веднъж, свалих, 1 кило, сега искам да съм по-стриктна.

и аз свалих 1кг........и за мое очудване не се възстанови по Великден Mr. Green
така че се включвам с пъна сила в лунуването пък после ще се отчета(сега съм 58кг Rolling Eyes)

# 57
  • Мнения: 1 975
Записвам се и аз  Peace

# 58
  • Мнения: 237
Запис и от мен в отбора на лунатичките  Heart Eyes

# 59

Общи условия

Активация на акаунт