Косматата тема

  • 2 656
  • 60
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Блонди изказа велика мисъл - Косматата тема е винаги добре приета.

# 1
  • Мнения: 6 958
Блонди изказа велика мисъл - Косматата тема е винаги добре приета.

Даммм bowuu

Отговора ми е фотоепилация за някои места и епилатор за останалите...  Peace

# 2
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Аз махам ръце и корем при козметичка, а интимните части, крака и мишници със самобръсначка. И ставам го охлюв.  Twisted Evil Ползвам самобръсначка, защото иначе ми излизат подкожно косъмчетата.

# 3
  • Мнения: 2 891
Епилатор и бръснач поради горната причина.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 840
Самобръсначка, епилатор.
От Фотоепилацията се отказах, защото не само не ми изчезнаха, ами и станаха по-хард, щото ги подстригваха, а не горяха, щото бяха рус мъх. Twisted Evil
Само ми вземаха парите, за да ме подстригват и да ми горят кожата. #2gunfire Money

# 5
  • Мнения: 224
Редувам кола маска (правя си я сама навсякъде), епилатор за краката с бръснене, защото иначе ми се получават много врастнали косъмчета.

# 6
  • Мнения: 27 524
Ох, а каква беше разликата между епилатор и депилатор?  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 891
Едното е машинка, а другото крем - депилатоар

# 8
  • Мнения: 7 723
Епилатор и джилет  Flutter

# 9
  • Мнения: 27 524
Окоча, мерси, гласувах  Peace
Епилатор и бръснене.

Аз очаквам с нетърпение кой ще си каже, че ходи космат  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 4 746
кола маска и самобръсначка Crazy

# 11
  • Мнения: 6 958
Самобръсначка, епилатор.
От Фотоепилацията се отказах, защото не само не ми изчезнаха, ами и станаха по-хард, щото ги подстригваха, а не горяха, щото бяха рус мъх. Twisted Evil
Само ми вземаха парите, за да ме подстригват и да ми горят кожата. #2gunfire Money

Подстригват ги преди горене, ако са били по дълги защото трябва да са 1-2 м.м.  newsm78 Колко процедути прави, че не си доволна?  Shocked

# 12
  • София
  • Мнения: 4 746
Аз очаквам с нетърпение кой ще си каже, че ходи космат  Mr. Green
Случвало се е  hahaha hahaha hahaha
ръцете ми цяла зима не ги закачах, така или иначе не са особено космати  bowuu

# 13
  • Мнения: 7 109
Има верен отговор  hahaha
Аз си хокя космата, защото ми е жал да си лъсна скалпа. Mr. Green
Иначе там, където не се вижда минава косачката и ме пърлят едни лазерки.

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 16:39 от рони

# 14
  • Мнения: 12 612
Жилет ползвам. Много е досадно, че се налага често, но почти всеки косъм, който си отскубна, после враства подкожно Sad За мен друг начин няма.
Аз очаквам с нетърпение кой ще си каже, че ходи космат  Mr. Green
Ами например по ръцете са ми тънки и светли косъмчетата и предпочитам да не си създавам работа, която не ми се вижда чак толкова наложителна. Това ако се брои за ходене космата  Rolling Eyes

# 15
  • София
  • Мнения: 2 840

Подстригват ги преди горене, ако са били по дълги защото трябва да са 1-2 м.м.  newsm78 Колко процедути прави, че не си доволна?  Shocked

Първо ме караха да си ги отглеждам, после ги стригаха.Бяха само някакъв незначителен прозрачен мъх, ама пуста суета.Правих 4 процедури и всеки път ми обясняваха, че няма как да стане, щото били светли и все нещо стрижеха и ми горяха кожата.
Накрая си излизах обгорена и подстригана. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 6 958

Подстригват ги преди горене, ако са били по дълги защото трябва да са 1-2 м.м.  newsm78 Колко процедути прави, че не си доволна?  Shocked

Първо ме караха да си ги отглеждам, после ги стригаха.Бяха само някакъв незначителен прозрачен мъх, ама пуста суета.Правих 4 процедури и всеки път ми обясняваха, че няма как да стане, щото били светли и все нещо стрижеха и ми горяха кожата.
Накрая си излизах обгорена и подстригана. Mr. Green

Принципно светлите и пресни (немахани) косми се махат най-лесно и с по малко процедури... Да не би да си ходила на някое студио дето правят шменди капели...  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840

Принципно светлите и пресни (немахани) косми се махат най-лесно и с по малко процедури... Да не би да си ходила на някое студио дето правят шменди капели...  newsm78

Обратно - казаха ми, че нямали пигмент, който да отвежда лъча до корена, затова светлите не можели да се тертират.
Добро е студиото, а парите му съвсем добри, цифромания до шия.За да ме подстрижат се изръсих достатъчно - ефект друг не видях.
Ще опитам с лазерна, ако и там не стане, все ми е тая.Не са ми проблем космите, поне не и тези, дето ги третирам с подобни методи.
Другите си ги махам с епилатор и с бръсначка - много ефективно Mr. Green

# 18
  • Мнения: 27 524
Ами например по ръцете са ми тънки и светли косъмчетата и предпочитам да не си създавам работа, която не ми се вижда чак толкова наложителна. Това ако се брои за ходене космата  Rolling Eyes

Не се брои. Броят се густи, черни храсталаци  Laughing
По ръцете и аз не пипам, имам едни почти бели, много тънки и прозрачни, изобщо не се виждат. По краката нямам почти, по 5-6 на крак само  Party

# 19
  • в Низината
  • Мнения: 705
Епилатор и бръсначка за различните места.

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Козметичка + епилатор.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 766
Епилатор за мишници, интимни части и ръце.
Бръсначка само за краката.

# 22
  • Мнения: 6 958

Принципно светлите и пресни (немахани) косми се махат най-лесно и с по малко процедури... Да не би да си ходила на някое студио дето правят шменди капели...  newsm78

Обратно - казаха ми, че нямали пигмент, който да отвежда лъча до корена, затова светлите не можели да се тертират.
Добро е студиото, а парите му съвсем добри, цифромания до шия.За да ме подстрижат се изръсих достатъчно - ефект друг не видях.
Ще опитам с лазерна, ако и там не стане, все ми е тая.Не са ми проблем космите, поне не и тези, дето ги третирам с подобни методи.
Другите си ги махам с епилатор и с бръсначка - много ефективно Mr. Green

На мене ми обработиха добре мъхестите косми и се махнаха  Peace Явно всеки си говори и си процедира както си знае...  #Crazy Не съм ходила на лазерна, но съм чувала че фотоепилацията е по ефективна, а аз съм и доволна от нея...  Peace А за парата немам думи  Money скъпо е да, но съм доволна поне...   bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 3 672
Епилатор- за ръце,мишници и крака
Кола-маска/при козметик/- за триъгълник
Много рядко и бръснач- ако има подкожни косъмчета-поне веднъж-два пъти годишно

# 24
  • Мнения: 645
Мишници бръснач. Крака и интим - кола маска при козметичка Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 4 587
Епилатор и бръсначка за различните места.

 Peace

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Епилатор и бръснене

# 27
  • София
  • Мнения: 2 840
На мене ми обработиха добре мъхестите косми и се махнаха  Peace Явно всеки си говори и си процедира както си знае...  #Crazy

А,де! newsm78
Не зная защо ни се разминават ефектите.
Може да пробвам пак, като сменя салона.
Ще видим.
Тъкмо се бях отказала и ти сега пак ми вкара мухата....

# 28
  • Мнения: 2 759
                    Твърдо за лазерна, ако не - козметичка  Peace. Само се чудя защо 'козметичка', а не 'косметичка'  hahaha...

# 29
  • Мнения: 6 958
На мене ми обработиха добре мъхестите косми и се махнаха  Peace Явно всеки си говори и си процедира както си знае...  #Crazy

А,де! newsm78
Не зная защо ни се разминават ефектите.
Може да пробвам пак, като сменя салона.
Ще видим.
Тъкмо се бях отказала и ти сега пак ми вкара мухата....

Съжалявам, ако съм те объркала нещо...  Embarassed Но си права, че ефекта е различен при всеки... едни доволни, други не...  Crossing Arms


Твърдо за лазерна, ако не - козметичка  Peace. Само се чудя защо 'козметичка', а не 'косметичка'  hahaha...

 Много правилно Joy hahaha Joy

# 30
  • Мнения: 3 248
Козметичка, епилатор и депилатор. Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 8 348
аз си ходя космата по ръцете зимата, ама не ми личи щото съм русолява и хода чат пат на солариум
лятото навсякъде епилация и тук там бръснене

# 32
  • Мнения: 8 505
Епилатор.

# 33
  • Мнения: 959
козметик

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Епилатор и самобръсначка.

# 35
  • Мнения: 635
За крака и мишници - епилатор. За ръце и триъгълник - кола при козметичка!

# 36
  • Мнения: 2 229
Епилатор като цяло, като ме мързи - самобръсначка, козметичка от време на време.

А аз си ходя "космата" пък, като няма кой да ме гледа. Лятото като трябва да съм гол охлюв нон-стоп, кожата ми става на нищо от постоянното епилиране - червена, на точки, косми врастват, ужас. ooooh! Зимата от време на време си "почивам". Mr. Green Ръцете най-вече, зимата не ги пипам...

# 37
  • Мнения: 492
Епилатор и самобръсначка.

# 38
  • Мнения: 1 120
като цяло кола маска при козметик.замислям фото епилация на цели крака и интим
не съм се бръснала повече от 5г.,а и не мисля да направя тази грешка
а под опция ''козметичка'' какво се има предвид?кола маска?защото освен кола,те павят и други анти косми процедури
 Peace

# 39
  • София, България
  • Мнения: 5 594
eпилатор и козметичка -  Mr. Green абе изобщо без милост.
не их използвала самобръсначка защото космите стават повече и по-твърди

# 40
  • Мнения: 4 621
Използвам епилатор и понякога козметик Peace

# 41
  • Мнения: 10
Моят отговор е бръснене - за краката и подмишниците, козметичка - за триъгълника, ръцете и корема. Не знам защо, но не мога сама да причинявам болка на себе си, а с епилатор се чувствам точно така - сякаш се самонаказвам. Миналата година си взех кола маска на лентички и пробвах сама да си оправя триъгълника преди да отида на плаж, резултатът беше ... синини..., които не можеха да се скрият от банския. Не мога още да хвана цаката на тези лентички...  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 3 647
депилатоар
бръснене 
козметичка

# 43
  • София
  • Мнения: 4 397
Ходя на кола маска и ползвам рядко епилатор и то за ръце и крака Peace 

Последна редакция: сб, 14 апр 2007, 13:59 от kimba77

# 44
  • Мнения: 7 186
Епилатор и самобръсначка.

# 45
  • Мнения: 1 798
Епилатор за мишници

Какъв герой си! Peace Моят опит с епилатора на подмишници беше  инквизиция-няма да  повторя. Stop
Епилирам крака и ръце, дооформям триъгълник с бръснач.

# 46
  • Мнения: 1 546
Ползвах епилатор, обаче, от както последния път ВСИЧКИ косми ми израстнаха подкожно  #Crazy и си разраних краката да ги вадя - обратно към добрата стара бръсначка! Naughty
То и тва не си е работа, защото всеки ден трябва да се жуля... Sad

# 47
  • Мнения: 1 765
Козметичка и епилатор от време на време, но само краката....триъгълник с епилатор си е жива инквизиция... #Crazy Sick

# 48
  • Мнения: 534
В момента си ходя като Мата Космата, Mr. Green
защото трябва да посетя козметичка,
иначе някой зони си остават за бръснача  Whistling

# 49
  • Мнения: 741
Навсякъде само с епилатор

# 50
  • Мнения: 920
Епилатор за мишници

Какъв герой си! Peace Моят опит с епилатора на подмишници беше  инквизиция-няма да  повторя. Stop
Епилирам крака и ръце, дооформям триъгълник с бръснач.

Не е толкова страшно. И аз така правя. Въпросът е да не ги оставиш да пораснат по-дълги.

# 51
  • Мнения: 3 537
С епилатора-лятото само, иначе през останалото време карам по бързата процедура с бръснача.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Козметичка - триъгълник.
Епилатор - крака и ръце.
Бръснача - подмишници.

# 53
  • Мнения: 5 393
Козметичка и епилатор.

# 54
  • Мнения: 5 140
Използвам козметичка и епилатор.

# 55
  • Мнения: 361
кола,епилатор и понякога бръснач

# 56
  • Мнения: 577
епилатор

# 57
  • Мнения: 4 164
Бръснене. Blush Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 956
Ходя на кола маска и ползвам рядко епилатор  Peace
И аз  Peace

# 59
  • Мнения: 2 022
С епилатора-лятото само, иначе през останалото време карам по бързата процедура с бръснача.

И аз така.   Peace  Много време ми отнема да се оскубя с епилатора, а с тия дечурлига и ходенето на работа времето и без това все не ми достига.   Sad 

# 60
  • Мнения: 154
Епилатор и бръснене.Но се чудя за фотоепилацията на цял триъгълник.Чух от познати, а както чета и тук,че ефекта не такъв за какъвто те зарибяват в началото.Чак не мога да си представя да нямам косми една година, а в Киник ми обясняваха от 3до 6г с няколко поддържащи процедури?! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт