Колко кг свалихте от самото раждане със сезарово ?

  • 9 522
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
От общо 12 качени килограми половината си отидоха с раждането,другата половина в рамките на 1-2 месеца я нямаше също.Корема ми се прибра благодарение на коремните преси.

# 16
  • Мнения: 4 965
Качих 39 кг.  Embarassed (ама ми биеха хормони, затова). На другия ден след цезаровото бях - 21 кг.
Коремът ми още си го нося + 10-тина излишни кг., а като ударя 1-2 бири и мога спокойно да мина за бременна.

# 17
  • Мнения: 257
Аз родих секцио. Вече не помня, колко кила свалих веднага и кога се прибра корема.
Но мога да кажа друго - форма на корема се промени при мен. Към 4 месец вече бях по-слаба, отколкото преди бременността, сега съм 50 кила и по корема има най-много 1 см мазнина, но пак корема ми не изглежда добре. Погледнат в профил моят корем не е плосък, а има линия, като вълна, точно над шева има издутина, макар че сланини на това място нямам хич вече.
И при други жени след секцио съм виждала такъв проблем - сланинките надвисват над шева.

# 18
  • Мнения: 4 621
Бях качила 12, 5 кг за цялата бременност.Раждането беше секцио и след като ме изписаха бях - 6,5 кг Hug
Корема ми се прибра напълно след месец и половина Peace

# 19
  • Мнения: 5 250
Свалих само 6 кг, а корема ми се прибра на 4-5 месец  Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 537
В болницата - 8 кг,  Simple Smile в къщи /за 2 мес./ останалите 10 кг  Grinning, а малко коремче ми беше останало след изписването Embarassed, но като свалих 10-те кг - и то се сви!!! Laughing

# 21
  • Мнения: 689
По време на бременността качих около 18 кг.
Когато се прибрах от болницата бях с 11 кг по-малко. Малко ми трябва още, за да прибера корема.

# 22
  • Мнения: 630
След раждането се прибрах с 10кг. по-малко. Бебето се роди 3, останаха ми 6,5 кг. за сваляне. 4 свалих след 5-6 месеца, имам още 2 и за съжарение коремът ми все още не се е прибрал изцяло.

# 23
  • Мнения: 1 217
Аз бях качила 14кг.С раждането свалих 9.Беб беше 4.200.В родилния дом още 2-3 , и сега ми остават още 2-3 да сваля.но корема ми има отвратителен вид.Дано да се прибере ,че направо не ми е удобно да се събличам пред таткото.Един пихтиест,направо отврат.

# 24
Аз имах тежки усложнения, останах 2 седмици в болницата след секциото, когато ме изписваха, бях наистина много много слаба, имах само коремче още. В старите си панатлони влязох на третия месец, е коремът не ми беше като преди да родя, но тогава бях един ходещ скелет. Сега обаче след зимата някак ми се струва че съм качила едно-две килца и то само на корема. Много е гадно след секцио трябва едва ли не всеки ден да правиш коремни преси и като се наям вечер и съм като бременна отново. Ужас! Как е при вас?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 773
по време на бременността качих 27кг, след опрерацията свалих 15кг, 1-вия месец още 3 кг и се боря с останалите 9.

# 26
  • Мнения: 473
По време на бременността качих 27 кг., от които свалих 13 кг след операцията. Бебчето ми се роди 4.710 кг. и имах доста околоплодни води.

# 27
  • Мнения: 205
Благодаря на вси4ки маики които са ми отговорили. Маи след секцио корема не се прибира веднага, но все пак аз съм се ориентирала към такова раждане, така, 4е ще видим как ще се възстановя после.  newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Прибрах се със 7 кг по-малко,а коремчето се прибра чак когато свалих и останалите качени кг.

# 29
  • Мнения: 8 917
Интересуват ме маиките раждали САМО със сезарово. Колко кг свалихте със самото раждане и бързо ли ви се прибраха коремите ? Благодаря Ви предварително   bouquet
След самото раждане бях свалила доста, но по-късно си трупнах от похапване, следвайки грешната максима "кърмиш - трябва да похапваш" - пълни глупости ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт