Колко кг свалихте от самото раждане със сезарово ?

  • 9 520
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
Интересуват ме маиките раждали САМО със сезарово. Колко кг свалихте със самото раждане и бързо ли ви се прибраха коремите ? Благодаря Ви предварително   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Не Twisted Evil - прибрах се от родилното само 6кг по-малко, а детето ми  се роди 4.100кг. Имах корем още мнооого дълго време след това - около 5-6 месеца, да не кажа и повече

# 2
  • Мнения: 1 701
Аз родих с цезарово сечение, не знам дали те устройва...  Wink
С раждането свалих не повече от 6-7 кг., останалите 7-8 - в рамките на 2 месеца.
Коремите ми  Mr. Green се прибраха напълно до към 6-тия мес. май...  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 877
Аз свалих само 5кила,а за тумбака - да не говорим - още си имам

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 907
След самото раждане не знам   newsm78 - след едноседмичния престой в болницата - 10 - 11кг. А корема още си го разхождам  #Cussing out

# 5
  • Мнения: 2 401
Аз свалих всичките 11 кг. , корема се прибра още в болницата (знам, че звучи неистински, но е факт).

# 6
Аз също родих секцио. Влязох в болницата 72кг. Бебето ми се роди 3050кг. След 5 дена ни изписаха и вкъщи се премерих- 62кг. Значи съм свалила цели 10 кг. След месец вече бях 58кг. Сега след 2 месеца и нещо съм 56кг. Корем си имам още, но по- малък.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
След 8 дневен престой в болницата след цезаровото бях  минус 11кг. но корема си ми стои и досега, незнам, то аз май винаги съм си имала коремче.

# 8
  • Мнения: 2 197
6 кг. в болницата. Останалите 10 - за 6 месеца. Корема ми се прибра напълно, но с мно-о-ого коремни преси и упражнения.

# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз,за такъв вид раждане не съм чувала newsm78
Аз,родих с цезарово сечение и свалих 10 кг.
Няма да е лошо да си оправиш заглавието Peace

# 10
  • Мнения: 603
След самото раждане не знам   newsm78 - след едноседмичния престой в болницата - 10 - 11кг. А корема още си го разхождам  #Cussing out

Все едно аз съм го писала. И при мен е абсолютно същото.

Успех на теб.

# 11
  • Мнения: 55
И аз родих с Цезарово-свалих в болницата 7 килограма,корема още си ми стои поне наполовина!Имам да свалям още цели 15 кила! Crossing Arms

# 12
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
вкъщи се прибрах с 11кг. по-малко, после посвалих още 2-3кг., останаха си ми 2-3кг. в повече, но шкембенцето ми не се прибира с такава скорост и има още доста да се желае от него

# 13
  • Мнения: 5 103
6 само.

# 14
  • Мнения: 729
И аз родих с Цезарово-свалих в болницата 7 килограма,корема още си ми стои поне наполовина!Имам да свалям още цели 15 кила! Crossing Arms
            Outta Joint

# 15
  • Мнения: 959
От общо 12 качени килограми половината си отидоха с раждането,другата половина в рамките на 1-2 месеца я нямаше също.Корема ми се прибра благодарение на коремните преси.

# 16
  • Мнения: 4 965
Качих 39 кг.  Embarassed (ама ми биеха хормони, затова). На другия ден след цезаровото бях - 21 кг.
Коремът ми още си го нося + 10-тина излишни кг., а като ударя 1-2 бири и мога спокойно да мина за бременна.

# 17
  • Мнения: 257
Аз родих секцио. Вече не помня, колко кила свалих веднага и кога се прибра корема.
Но мога да кажа друго - форма на корема се промени при мен. Към 4 месец вече бях по-слаба, отколкото преди бременността, сега съм 50 кила и по корема има най-много 1 см мазнина, но пак корема ми не изглежда добре. Погледнат в профил моят корем не е плосък, а има линия, като вълна, точно над шева има издутина, макар че сланини на това място нямам хич вече.
И при други жени след секцио съм виждала такъв проблем - сланинките надвисват над шева.

# 18
  • Мнения: 4 621
Бях качила 12, 5 кг за цялата бременност.Раждането беше секцио и след като ме изписаха бях - 6,5 кг Hug
Корема ми се прибра напълно след месец и половина Peace

# 19
  • Мнения: 5 250
Свалих само 6 кг, а корема ми се прибра на 4-5 месец  Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 537
В болницата - 8 кг,  Simple Smile в къщи /за 2 мес./ останалите 10 кг  Grinning, а малко коремче ми беше останало след изписването Embarassed, но като свалих 10-те кг - и то се сви!!! Laughing

# 21
  • Мнения: 689
По време на бременността качих около 18 кг.
Когато се прибрах от болницата бях с 11 кг по-малко. Малко ми трябва още, за да прибера корема.

# 22
  • Мнения: 630
След раждането се прибрах с 10кг. по-малко. Бебето се роди 3, останаха ми 6,5 кг. за сваляне. 4 свалих след 5-6 месеца, имам още 2 и за съжарение коремът ми все още не се е прибрал изцяло.

# 23
  • Мнения: 1 217
Аз бях качила 14кг.С раждането свалих 9.Беб беше 4.200.В родилния дом още 2-3 , и сега ми остават още 2-3 да сваля.но корема ми има отвратителен вид.Дано да се прибере ,че направо не ми е удобно да се събличам пред таткото.Един пихтиест,направо отврат.

# 24
Аз имах тежки усложнения, останах 2 седмици в болницата след секциото, когато ме изписваха, бях наистина много много слаба, имах само коремче още. В старите си панатлони влязох на третия месец, е коремът не ми беше като преди да родя, но тогава бях един ходещ скелет. Сега обаче след зимата някак ми се струва че съм качила едно-две килца и то само на корема. Много е гадно след секцио трябва едва ли не всеки ден да правиш коремни преси и като се наям вечер и съм като бременна отново. Ужас! Как е при вас?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 773
по време на бременността качих 27кг, след опрерацията свалих 15кг, 1-вия месец още 3 кг и се боря с останалите 9.

# 26
  • Мнения: 473
По време на бременността качих 27 кг., от които свалих 13 кг след операцията. Бебчето ми се роди 4.710 кг. и имах доста околоплодни води.

# 27
  • Мнения: 205
Благодаря на вси4ки маики които са ми отговорили. Маи след секцио корема не се прибира веднага, но все пак аз съм се ориентирала към такова раждане, така, 4е ще видим как ще се възстановя после.  newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Прибрах се със 7 кг по-малко,а коремчето се прибра чак когато свалих и останалите качени кг.

# 29
  • Мнения: 8 917
Интересуват ме маиките раждали САМО със сезарово. Колко кг свалихте със самото раждане и бързо ли ви се прибраха коремите ? Благодаря Ви предварително   bouquet
След самото раждане бях свалила доста, но по-късно си трупнах от похапване, следвайки грешната максима "кърмиш - трябва да похапваш" - пълни глупости ooooh!

# 30
  • Мнения: 1 668
Аз родих секцио. Вече не помня, колко кила свалих веднага и кога се прибра корема.
Но мога да кажа друго - форма на корема се промени при мен. Към 4 месец вече бях по-слаба, отколкото преди бременността, сега съм 50 кила и по корема има най-много 1 см мазнина, но пак корема ми не изглежда добре. Погледнат в профил моят корем не е плосък, а има линия, като вълна, точно над шева има издутина, макар че сланини на това място нямам хич вече.
И при други жени след секцио съм виждала такъв проблем - сланинките надвисват над шева.
Да, съгласна съм и аэ я имам таэи иэдутина над шева ,иначе  аэ свалих 10кг след раждането Peace

# 31
  • Мнения: 1 029
Аз,за такъв вид раждане не съм чувала newsm78
Няма да е лошо да си оправиш заглавието Peace


Не се заяждайте с момичето. Терминът идва от латински и на повечето езици се пише и произнася със "С" - cesarian, а виждам, че момичето живее в чужбина и вероятно затова се е объркала.   Peace

Иначе аз също раждах с цезарово сечение и след качени 15 кг и тегло на бебето 2.800 кг, излязах от болницата само с минус 4-5 кг. А корем все още си имам девет месеца след раждането  Close, но разбира се много по-малък...

# 32
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
През бременноста ка4их 24 кг Winkот болницата се прибрах с -7 а досега съм свалила 12,остават ми още 4 да сваля.корем4ето ми се прибира сравнително бързо благодарение на коремните преси Peace

# 33
  • Мнения: 576
Аз свалих 4кг, коремчето започна вече да се прибира, но има още.... Sad

# 34
Всичко си е напълно индивидуално според мен. Бяха ми казали какво ли не, че корема по - трудно се сваля, че отслабването не е лесно и хиляди още неща. Аз бях качила около 18 кг, имах огроооомен корем и всички ме бъзикаха, че ще родя поне 3  Laughing, в крайна сметка, в болницата свалих близо 11 кг, до тук съм свалила още 5кг в къщи, остават ми още 2, а родих преди малко повече от 2 месеца. Корем нямам никакъв, той изчезна още преди месец, влизам си без проблеми в старите дрехи, при това не съм пазила диети и не съм правила никакви упражнения. Пожелавам на теб и на всички останали да се възстановите по същия начин. Според мен много е важна положителната настройка, че всичко ще бъде така както ти пожелаеш. Успех   bouquet

# 35
  • Мнения: 11 003
За цялата бременност качих 12 кг, но нямах възможност да се претегля в болницата. За първи път се качих на кантар след като вече ни бяха изписали, на 8 ден след раждането и тогава бях олекнала със 7 кг, като се има предвид, че не се теглих на празен стомах и бях започнала да се храня и да пия много вода.
В момента коремчето ми е значително по-малко, отколкото когато бях в болницата, но има време да се свие, нали хубавите неща стават бавно и трайно Wink А днес установих, че старите дънки и панталони ми стават, стягат ми само на коремчето и около операцията Simple Smile Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 949
Бях качила 18кг, с раждането свалих 12кг, вкъщи се прибрах без още 2кг (след 6 дневен престой в болницата). После свалих и останалите, коремът ми се прибра до ок. 15- 20дни след раждането. Но тазът ми няма прибиране  #Cussing out Чудя се дали някога ще се прибере  newsm78

# 37
  • Мнения: 8 769
Първият път качих 30 кг, след операцията бях свалила само 6 кила smile3515, останалите свалих за осем месеца-за толкова се прибра и коремът ми. Бяха добри времена, изглеждах прекрасно.... newsm18
По време на втората бременност качих 27 кг, след раждането (пак с цезарово цечение) бях свалила оптимистичните 12 кг, но за съжаление все още имам да свалям проклетите последни 5 кг, и ми остана корем (мразя го, мразя и себе си затова...ама това е друга тема Mr. Green) smile3518

# 38
  • Мнения: 4 111

С раждането свалих не повече от 6-7 кг., останалите 7-8 - в рамките на 2 месеца.


При мен също беше така. Мислех, че повече се сваля в родилния дом и много се разочаровах.  Sad
Не знам дали само при секциото е така.

# 39
  • Мнения: 244
Интересуват ме маиките раждали САМО със сезарово. Колко кг свалихте със самото раждане и бързо ли ви се прибраха коремите ? Благодаря Ви предварително 
 
dokato se pribrah ot bolnicata bqh svalila okolo 6-7 kg .Sega dva meseca sled kato rodih mi ostava da svalq 3-4 kg za da si vyrna pyrvona4alnoto teglo.Ob6to za cqlata si bremennost ka4ih 15-16 kg,a korema mi se pribra sled 2 sedmici za6toto izpolzvah kolani .No az sym dovolna za6toto stava postepenno Laughing na za syjalenie kolkoto otslabvam tolkova mi namalq kyrmata   Sad

# 40
  • Мнения: 4 151
И 2-те ми раждания са с цезарово.
И при двете свалих 10 кг - като това включва и 7-те дена престой в болницата. И при двете бях качила 20 кг по време на бремеността. Може би затова съм свалила повече - имах повече качени.

# 41
  • Мнения: 1 371
Изписаха ме на шестия ден с 10 килограма по-лека.  Grinning
 Peace

# 42
  • Мнения: 5 393
Свалих 6 кг(бях качила 16), в коридора имаше кантар и се премерих на 2рия ден след операцията,беше ми любопитно.Корема ми се прибра доста бързо.

# 43
  • Мнения: 655
Аз също свалих 6 кг. след раждането (секцио). Бях качила 12 кг. за цялата бременност.Корема ми се прибра след доста време - 5-6 месеца.

# 44
  • Мнения: 7 186
8 кг от 12 общо. Бързо ми се прибра корема.

# 45
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
На третия ден от секциото се претеглих и бях отслабнала с 12. Влязох с 84, тогава бях 72.

# 46
  • Мнения: 28
За 5 дена в болницата 13кг.Коремът ми също бързо се прибра може би към края на втория месец.

# 47
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На изписването бях с 10 кг. по-лека, а коремът ми се прибра за около 10-тина дни!

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с 2-рото дете.
качих 9кг., а след изписването бях -15.
Ама беше голяма болка  Tired

# 49
  • Бургас и някъде на изток в Лондон
  • Мнения: 147
Качих 20 кг.След като излязох от родилното бях -10 останалите 10 си ги нося и до днес макар че се подлагам на диети и лишения.Коремчето ми все още е като в 5 месец. Sad Sad Sad Sad

# 50
  • Мнения: 4 784
в първата седмица след операцията свалих 10кг, другите 10 качени по време на бременността още си ги влача, както и корема  Sad

# 51
  • София
  • Мнения: 928
Изписаха ме на шестия ден с 10 килограма по-лека. Остава ми да свалям 12 кг., които не помръдват  Sad, корема ми обаче се е поприбрал, но има още мно-о-о-о-о-о-ого какво да се желае  Simple Smile

# 52
  • Мнения: 2 152
точно 10 кг. Един ден преди това не се яде, после два-три дни след това, не ми се ядеше и седмица след операцията бях - 10кг.

Общи условия

Активация на акаунт