Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914
LadyLou

  bouquet за темата  Hug

mileeenka
 с подобно усещане ще родиш бързо и лесно Hug Hug Hug

vesi_m_k

честито ви бебче Hug Hug Hug само радост да ви носи   bouquet
и бързо въстановяване на майчето   bouquet

# 16
  • Мнения: 143
Vesi_m_k честито ти лелинство!

Shemetka аз си взех подплънки, защото ми казаха, че докато бебчето суче от едната гърда много често и другата започва да тече, че затова да не ходя вечно мокра. Аз си купих на Авент - 6 бр. са, перат се, но бяха скъпички (16,70 лв). А иначе за сутиена - на една приятелка след като й слезе кърмата гърдите й станаха двойно по-големи (и то само за един ден  #Crazy), та ако нещо не ги поддържа незнам дали няма да увиснат от тази тежест. Аз незнам  да купувам ли отсега (не че очаквам моите да порастнат много). А те тези сутиени са удобни затова, защото може да кърмиш без да се налага да си го махаш (със специални капачета са отпред).

Sisco 2 стискам ти палци!

# 17
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Веси, честито и от мен! Да е живо и здраво бебе Кристиян, а на сестра ти - бързо възстановяване!   bouquet

Аз днес бях на консултация, уж трябваше и болничния да си взема, ама остана за понеделник. Иначе сме ОК, гледахме на бебо пишката  Mr. Green Док не ми каза колко тежи, но си бил съвсем в норма по размери. Похвалиха ме, че съм качила само 11 кг. и съм си запазила перфектната форма  Crazy Кръвното ми е 100/60. Не се подувам.
Аз пък се оплаках, че ме мъчат хемороиди и ми препоръчаха да си взема Долопрокт, крем. В понеделник отивам на изследвания - антитела, хемоглобин, захар.... каквото там трябва.

За сутиена и подплънките за гърди, и аз се чудех задължителни ли са? Сутиен за кърмачки не мисля да си вземам - тези, които съм виждала са огромни (за моите скромни размери) и грозни. Та, мисля да си взема безшевно бельо - потничета/бюстиета. Имам 1 такова и ми е супер удобно. Иначе и в момента си нося нормален сутиен с банели.
Чудя се дали и "бабешките" гащи да не ги заменя с безшевни бикини?  newsm78
dimianki , аз мисля да раждам в Т.Киркова, но понеже не съм от София, а и не познавам нито 1 лекар там се колебая между 2 варианта - отивам направо като му дойде времето или плащам за избор на лекар (ВИП пакет) за лекарката на моя прителка, която роди декемви и е много доволна.

# 18
  • Мнения: 897
И аз да се запиша.Аз по често четя ,а не пиша и ми е по лесно да отворя темата през "Нови отговори."Но поне да се отчета.Моят бебок е Шишко !!! Не че мама не е   261uu.Върви 2 седмици напред.Цели 2 и 780 е .То може би и по раничко ще се роди.Дано ! Защото мъжът ми е роден 4 и 500.Ще раждам с упойка.
Сиско не се притеснявай за секциото.Секциото вече си го прават по желание а и не е както преди време да се прави 2 пъти на година.Упойките нямат нищо общо с тези дори преди 5.И колкото повече те е страх толкова повече боли...Кураж ти желая.
Между другото ми казаха склад в който се продават превръзки за родилки,еднократни чаршафи и тем подобни.Др. седмица ще го посетя.Т.е. склад за бебе неща.Срещу МрБриколаж в Люлин.Ще ви споделя дали си заслужава.Има и на Авент нещата.
Но подплънките които се перят не предполагах че са на такава цена.Мислех че са по скъпички.Даже се замислям да си взема.24 бр от еднократните са 10 лв.

Веси честито ви бебче .

# 19
  • България
  • Мнения: 3 621
Здравейте мами, поздрави от слънчев Бургас   bouquet
Честито племениче на Веси, да е жив и здрав.
Аз от известно време се чудя, а и сега гледах в списъка за бебче , че трябва пижамка - имам ли толкова малки пижамки Simple Smile)) Мами, които вече имате по едно детенце с какво ги слагахте да спят като бебенца и какви са тези пижамки newsm78, че не съм виждала ?

# 20
  • Мнения: 536
Честито ни ново бебенце!Нека Кристиян расте здрав и весел и да радва много мама и тати!  bouquet

LadyLou, поздравления за темата!

Shemetka, подплънките за кърма са много желателни, защото докато количеството на кърмата се регулира, тя тече както и когато си поиска. За да не си мокриш дрехите се слагат подплънки. Първите дни не са необходими, но после става чудо(поне при мен беше така Embarassed). Сутиените за кърмачки са много удобни за да откриваш само зърното, а не цялата гърда, но не са задължителни. Всеки си преценява.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 877
Само да се запиша!
Ще се отчета по-късно, само да дремна малко, че нещо са ми натежали клепачите Mr. Green.

# 22
  • София
  • Мнения: 5 719
Айде пак аз да ви понаглея ама никоя ли от вас не е ходила на ЖК в Тина Киркова?  Flutter

# 23
  • Мнения: 371
Здравейте,
честито сладко бебче, с хубава новинка почваме новата темичка;)

# 24
  • Мнения: 83
Веси, честито и от мен!Нека Кристиян расте здрав и весел !

# 25
  • Мнения: 3 089
честит първи мъж в майската тайфа!

подлънки ползвах, но аз бях цистерна. ползвах еднократните на чико. някъде към 16-17 кинта беше голямата кутия. сега пак такива си взех

сутиени за кърмачки - също ползвах. за мен бяха супер удобни, но аз кърмех петра кажи-речи непрекъснато - това дете ми висеше по циците денонощно. в началото си купих 2 бр., а после още 1. всъщност, поне докъм 6-я месец си бях денонощно със сутиен. белият сега е с много странен цвят, а все пак го киснах в белина. страшна амортизация беше при мен. и между другото, моите размери също не са невероятни, но като кърмачка достигнах размер на чашката Д  #Crazy

тина - пижамки аз викам на едни меки памучни гащеризончета с ръкавчета и петички, които се копчеят отпред /или отзад/ и имат копченца между крачетата. някои може и да ги използват за навън, но аз си ги ползвах за пижамки. за навън смятам да обличам 'човешки' дрехи - т.е. дрехи като за големи хора, но с малък размер.

сиско2 - за да не натоварвам темата, ще ти пусна на лични мое описание на секцио. тук нейде имаше даже една огромна тема, провокирана от описанието ми, но не ми се търси.

димианки - аз съм в тина киркова /и много още - на първа страница сме описани коя за къде се е приготвила/; и с предната си бременност, и сега, ме следи силвия савова, само че ходя в частния й кабинет. при нея и ще раждам. ако нещо конкретно те интересува - питай  Hug

Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 18:18 от majceto

# 26
  • Мнения: 832
привет и  от мен...да се похваля от днес ми тече 45-дневния боничен и по този повод се втурнах в пръвото голямо и сериозно пазаруване, та с една дума приключих.

колко неща са се случили...Честито бебе Кристиян на Веси, поздравления за майката героиня edna mama, дано всички така родим - бързо и безболезнено  Praynig

tsura - мога да ти бъда много полезна с очен, защото имахме много тежък период и проблеми с очите на дъщеря ми (имаме две операции на двете очи), та по този повод обиколихме повечето  утвърдени детски очни...ако искаш да не обременяваме темата ще ти пиша на лични, много сме доволни от д-р която избрахме и която продължава да ни следи

# 27
  • Мнения: 1 269
само се разписвам и да честитя новото бебче Hug

# 28
  • Мнения: 1 225
Аз само да ви благодаря за подкрепата.

# 29
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Честито бебче!Да е живо и здраво и много щастливо!  bouquet
LadyLou,страхотна тема! HugЩе ме оправиш ли на първа страница,ника ми вече е Райна,а не стария Randuna,термина ми е 26.05.Мерси в аванс!

Общи условия

Активация на акаунт