С какво провинциалисти дразнят софиянци и обратното

  • 18 723
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Не ме дразнят хората, само това, че вече е невъзможно да се движиш в София през деня  ooooh! Преди 3-4 г. не беше такова чудо Tired За Великден беше толкова приятно  Mr. Green

 Popcorn

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не ме дразнят хората, само това, че вече е невъзможно да се движиш в София през деня  ooooh! Преди 3-4 г. не беше такова чудо Tired За Великден беше толкова приятно  Mr. Green

 Popcorn
E това не е точно отмъщението на провинциалиста, да ти кажа. Глобализация. И у нашенско я има.

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Обожавам тази тема.
 beer Popcorn

# 33
  • Мнения: 7 837
По спомен цитирам Стефан Цанев - "В петък вечер софиянци заминават по родните си места, а селяните отиват на дискотека". Това важи за всеки по-голям град...

Къде е Буболина, къде, къде...???

# 34
  • Мнения: 480
Не размествайте темата, моля  Naughty Пак за яденье и пийнье  се говори  Crossing Arms
Аз за боклука да питам - като съм от Пловдив, пък живея на село, къде да си нося боклука  newsm78  Тук кофите са кът, пък до града  ако си го нося, ще ми се вмирише душата

# 35
  • Мнения: 7 837
По спомен цитирам Стефан Цанев - "В петък вечер софиянци заминават по родните си места, а селяните отиват на дискотека".
Селянин съм,подозирах го  Thinking

Не забравяй "Гераците"! Гордей се.
Аз така правя.  Grinning

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Aми аз, честно казано, нямам против провинциалистите, освен че ми флудят родното място с цигарен и автомобилен пушек.

Има нещо, което ми е АДСКИ гадно - да видя нагласена мацка или пич, от ония дето ги зяпаш  Mr. Green но като заговорят, да ми причернее - типичния селски груб, гърлен глас и естествено, диалйект  Sad Язък за красотата...
Аз харесвам хора, които изглеждат и звучат красиво, т.е. всички, освен провинциалистите...с минимални изключения.
Но какво да ги правиш, и те са хора - то там по прованса няма нито образование, нито работа, нито реализация. А София открай време си е село...Не ме кефи, че така се пренасели...определено  Sad
Ти в час ли си Shocked

# 37
  • Мнения: 1 547
Ууууу, каква расистка тема...  Mr. Green Твърде ми е любопитно, къде минава границата между Софията и провинцията?? "Провинция" селата ли са, градовете ли са, тучните ливади ли, кое? Или поначало всичко извън София, тоз център на цивилизацията, е крепостно селячество?


Заглавието ми звучи досущ като "С какво хората дразнят жените и обратното"... Дали да не инициирам такъв един диспут   Thinking

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Ууууу, каква расистка тема...  Mr. Green Твърде ми е любопитно, къде минава границата между Софията и провинцията?? "Провинция" селата ли са, градовете ли са, тучните ливади ли, кое? Или поначало всичко извън София, тоз център на цивилизацията, е крепостно селячество?

...към горното - колко поколения назад трябва да може да проследи потеклото си желаещият да бъде наричан пълноправен софиянец и това потекло да е от две страни или само една стига (и коя е по-важна - майчината или бащината?)

# 39
  • Мнения: 677
Е кореняците ги няма сега,заминали са по родните си места и няма как да се включат..
Мисля,че е редно да се заключи темата до неделя вечер,а?

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Аха! Ето, софиянци! Вижте - ето я Юл4е, която от прованса дойде в Софията да ви вземе работните места, да си хвърля провинциалния боклук в столицата и на това отгоре се плоди и множи там! Mr. Green

# 41
  • Мнения: 3 423
Аха! Ето, софиянци! Вижте - ето я Юл4е, която от прованса дойде в Софията да ви вземе работните места, да си хвърля провинциалния боклук в столицата и на това отгоре се плоди и множи там! Mr. Green

А още по-злокобни са провинциалистите,
когато минат Калотина. То едни разюздани
амбиции, то едни не, ами пет гърди напред...
Страшно става, Мис Бу, мазало.

# 42
  • Мнения: 3 205
Аха! Ето, софиянци! Вижте - ето я Юл4е, която от прованса дойде в Софията да ви вземе работните места, да си хвърля провинциалния боклук в столицата и на това отгоре се плоди и множи там! Mr. Green

Дааа, боса, бременна, мъжът ми отиде на боулинг с колеги и ме заряза с малкия, а сега и ти ме хвърляш на топа на устата. Не те е срам.

Освен това мйекам на всичкото отгоре, щот даже не съм от Пловдив, а от Русе. Не ме е срам.

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
  Е никакъв хъс нямате, дайте го малко по така, провинциалисти ...
Еми к'во да дадем, никой не ни напада... там едно девойче плахо мйекна нещо за груби гърлени гласове, ама я хвана шубето да се обяснява повече и подви опашле...

# 44
  • Мнения: 7 837
Не й се връзвайте на Кифлата. Тя живее в центъра, затова е така серт...

Общи условия

Активация на акаунт