Върпос за 2 крема против стрии

  • 3 306
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 334
Къде мога да намеря такива ампули на Лиерак?
В аптеките.За по-голямо улеснение отиди в "Ремедиум" Peace

# 16
Аааа, супер, мерси че ме подсети. В Ремедиум нали всеки всичко намирал... Grinning

Ок, Контратубекс + ампули на Лиерак + мас някъде в бъдещето , като намеря...

Засега - благодаря на всички. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 334
Контратубекс + ампули на Лиерак + мас някъде в бъдещето , като намеря
То хубаво,но защо ти е мас при тази хубава козметика. ooooh!Единственото,което прави маста е да ти омекотява кожата,а една добре подхранена кожа е по-малко склонна да се "цепи".Но това действие го има и козметиката.Излишно ще се цапотиш с гадната мас Sick

# 18
Ами тя в краен случай, ако козметиката не помогне. Имам чувството, че ще е слаба срещу гадните стрии, по всички форуми всеки ми изпива надеждата с драматични изказвания като "Стриите с нищо не можеш да ги махнеш. Примири се. (точка)". Simple Smile) Аз пък вярвам, че може да се разкарат... Нямааа да се дава човек. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 220
Като забременях се мазах със свинска мас, а само гърдите с Мустела. Познай къде беше единственото място, където ми се появиха гадните стрии!  Close И от стягащият на Мустела бях супер-разочарована! Но мас през лятото...  #Crazy

# 20
Мммда, мас през лятото - ще си се пържиш. Като гледам само разнородни мнения, явно единствено от конкретния тип кожа си зависи и от това произлиза ефекта на въпросния продукт.

Ще се ходи до Ремедиум, дано да мина по-тънко...

Та мас някой сети ли се откъде може да се закупи? Освен може би от женски пазар да трябва да търся по сергиите...

# 21
  • Мнения: 554
Я помоли за помощ потребител тити. Тя знае всичко за стриите.  Peace
Само да ти кажа, че мас в натуралния й вид трудно би намерила - маста трябва да е обсолутно чиста - без сол и всякакви други добавки. По това време на годината едва ли би намерила чиста мас!

# 22
  • Мнения: 576
Аз ползвах Мама Дона, но ефекта е нула!!!!  WearyНарисувана съм по целия корем.... newsm45

# 23
Мерси, ще потърся "тити".

@Reny@Raia - съжалявам... Значи може би имаш същия проблем като моя - да отстраниш вече появили се бели стрии...

# 24
  • Мнения: 1 254
аз лично ползвам мустела за вече появили се стрии. сякаш има някакъв ефект, макар и минимален. аз се мажа от два месеца и чесно казно нямаше ефекта който очаквах. това за маста много хора го потвърдиха че имало много хубаво действие

# 25
Днес си купих 5 ампули на Лиерак, разбрах че добри отзиви има от тази марка - кремовете против целулит и против стрии. Аптекарката каза, че и само от 5 трябва да има ефект, тъй че ако наистина се заличат ще си купя още и ще мажа до края на света... Grinning

Взех си и Контратубекс, вие как мислите, дали е добре да мажа и едното и другото или да не си правя експерименти, може пък Контратубекса да пречи на ампулите...

# 26
  • София
  • Мнения: 5 605
За мен тя има най-голям ефект! Аз имам много стрий,който през бременността мажех с какви ли не козметики,но продължаваха да се появяват още и още, в момента в който почнах да се мажа с мас не ми се появи нито една нова....за съжаление доста късно почнах с нея...Така,че не губи време с мустели,чико и т.т.
Съгласна съм! И при мен беше така.

# 27
  • Мнения: 64
аз съм се мазала с контратубекс и нищо #Cussing out доколкото съм чувала той не е подходях за стрии, а за белези, които имат грапава повърхност, защото имот изглаждащо действие, но на мен и за един белег, пресен при това изобщо не ми помогна,така че не очаквай чудеса Stop от това, което съм чела във форума най голям ефект за вече появили се стрии имат ампулите на Лиерак Peace аз също съм решила тях да си купя, но незнаех, че се продават и на бройка, защото цялата кутия беше към 60 лв. и ми се видя много на един път да ги отделя Rolling Eyes от къде мога да си купя на бройка? поздрави  bouquet

# 28
  • Мнения: 857
Мас можете да си купите от всеки месарски магазин.
А за контратубекса и при мен нямаше никакъв ефект.

# 29
Да, и аз днес установих че струваше около 60лв и не ми хареса идеята да ги дам наведнъж, също. Simple Smile В кутията бяха останали 5 и взех всичките, продават се по 3,30лв. Предполагам, че във всяка аптека, където има ампулите, може да продават и на бройка, но в случая конкретно става дума за една аптека на Графа, общо взето към средата му... Не мога да се сетя в момента точно къде беше, те не са много аптеките на самата улица. Simple Smile

Явно за Контратубекса все различни мнения, ще видя дали ще има някакъв ефект върху моите стрии... А дали някой е ползвал мас върху вече появили се стрии? Като гледам може да се каже, че повечето неща имат добър, но превантивен ефект, а тук става дума за вече "нашарена" кожа...

Общи условия

Активация на акаунт