Обществените тоалетни

  • 12 132
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 427
Бе чудех се защото не го бях чувала ника,а аз нали си падам малко Мара подробната,и се чудех как съм могла да пропусна.Но като ти видях снимката се сетих за теб Laughing

# 91
  • Мнения: 1 800
Темата освен култова е и много човешка Mr. Green.То за секс дабяхме отворили дума,нямаше да се събере такава навалица Whistling.Ееее,ти пък чак дизордер,я не се излагай,няма такова нещо!....Моето се предава генетично явно...Майка ми въпреки че е 55 килограмова мадама беше чупила точно така кенеф във някакъв хотел.....От тогава никога не стъпвам,а само на мускули пишкам Naughty!
Като бяхме на Малдивите,бяха уникални,всяка сутрн почистваха всички пътеки по островчето със хлор и четки.Сменяха чаршафите на ден по два пъти,хавлиите също.Само че аз си носех мои си хавлии,така и не успях да се подсуша с техни.Чаршафи не съм носила.То ако бях помъкнала и чаршафи,съвсем щяха да ме вземат за откачена Laughing.
За да стане още по весело, съвсем сериозно да продължа с лудостите...Аз винаги гледам тоалетната, ако не е зацементирана на пода не се качвам, че няма да ми издържи, тогава на мускул и аз карам..Аз съм работила в хотел, доста голяма верига, та затова знам как се грижат за чершафите(като ги вадят от сушилните,често те са оплетени един в друг,та за да ги оправят ги хвърлят на земята и тогава един по един ги отпотават), и завивиките на леглата(ги перат веднъж месечно в най-добрият случай)та като си представя колко голи гъзове са се въргаляли там, не мога ни да седна ни да легна. Иначе съм съгласна че е наследствено, баба ми винаги изплакваше всякакви посуди преди употреба, в случай че са напрашени Laughing

# 92
  • Мнения: 3 674
Бе чудех се защото не го бях чувала ника,а аз нали си падам малко Мара подробната,и се чудех как съм могла да пропусна.Но като ти видях снимката се сетих за теб Laughing
Ох...успокоих се Mr. Green Помислих 4е не6то съгре6их  newsm78 като а съм попднала слу4айно в тази теми4ка  Heart Eyes

# 93
дъщеря ми е на 9 и винаги е много гнуслива относно тоалетните чинии.моя приятелка ми подари няколко комплекта такива хартиени покривала по 10 броя в пакет4е-купила ги от аптека в пловдив.дъщеря ми много ги хареса дори и аз ги използвах.сега не знам от къде да си купя в София няма никъде такива.влизах в сайта на българската фирма която ги прави,но не пише от къде мога да си ги взема- http://www.sanila.com. някой ако ги е виждал нека ми каже къде.

# 94
  • Мнения: 42
Максималният ми рекорд по стискане са 20 дни.След като се прибрах в нас,буквално задръстих тоалетничката.


Ujas! Ta tova e sto pyti po-nezdravoslovno za tialoto ti, otkolkoto da napravish #2 v obshtestvena toaletna! Taka dyrjish toksinite i bakteriite v SEBE si, koeto ne vijdam kak e po-dobre ot tova da popiesh nechii chujdi...

# 95
  • Мнения: 2 292
има едни специални миóкри кърпички на сарготан , с които можешда помолиш лелката в детската да обърше хубаво тоалетната , преди да седне детето. Има и едни салфетки ще ги нарека, които са с формата на тоал. чиния и се постилат преди да седнеш... може лелката да сложи една такава , преди детето да седне. хигиенни навици zа обществени места не са иzлишни.

Общи условия

Активация на акаунт